Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

tako mi liči :)

pogledaj koliko krmačetina ima na stubovima na tvojoj fotki, ova Ivanova je mnogo čistija, a nije toliko ispeglana i temperama crtana kao što npr LG radi. na istom ISO bi ga tek oduvao HTC. nažalost to je jedino što je dobro na toj kameri.
 
Ne gleda se to tako. Nije isti sum kad je iso 800 i ima dosta osvetljenih delova kao npr Ivanova slika i kad je citava u mraku kao moja. Pogledaj kola sa strane i ono dvoje sa leve strane. Dobar je htc imao sam ga ali 1 na 1 note 4 bolje radi posao. Htc moze mnogo vise ako se smanji iso i produzi ss
 
nije isti da. ali velika je razlika svejedno iso 320 vs 800, morao bi samsung da ga pojede. poredio sam m7 i s4 direktno i s4 nije imao šta da traži po tom pitanju, nema ni S5 mada više nemam m7 da fotkam iste scene.
 
Ivane ovo nesto sa socivima?
Krele90 trebao si da se okrenes ka suncu i da stanes u levo bilo bi ko bombona. Naravno za ovakve fotke 16:9 nikako 3:2
 
Ma znam kompozicija je ocajna! Hteo sam da cropujem ali onda se ne bi video ovaj drugi kraj,a ja bi svakako ostao centriran, tako je to kad devojka uzme fon da slika... Ali prizor je bio fenomenalan :)
 
Poslednja izmena:
Добра Креле. Али могао си да кропнеш са леве стране јер је свеједно шитина нека. И да гледаш укосо у залазак. Следећи пут:).
 
@hunder, da, napisao sam na flicker, macro lens. Duvao je vetar danas, trebalo bi to još bolje, ali vetar krastavac.
 
Losa su to sociva. Ima on sasvim dobar macro. Probaj neko bolje staklo_Ovako ga samo usko fokusira i ne izgleda bas onako kako bi trebalo da bude.
 
e14943c2589078ca8c78689b15b2b71a.jpg
66f36b9663988f7a3f646529fdc3e8d5.jpg


Alcatel c7
 
Losa su to sociva. Ima on sasvim dobar macro. Probaj neko bolje staklo_Ovako ga samo usko fokusira i ne izgleda bas onako kako bi trebalo da bude.

Za 5-6e koliko je koštalo, zadovoljan sam. I koristim ih retko.


 
@Ivan I.
Znaci zadovoljan camerom na M8 bez obzira sto si pre koristio IP6?
Gledao sam malo na Flick ipak je Iphone6 u prednosti ovako na kompu kad se gleda...
 
Na iP6 kamera je bolja, nema diskusije, mislim da nokia jedino ima bolju kameru od iphone.
Ove sa M8 sam postavio da se vidi kamera, jer uopšteno važi za krš.
 
 
 
Stoja vadi prosek :D
Bilo je brzinski uslikano, nije mi se tresla ruka ali je isao auto u susret pa je bilo point and shoot and run
 
Jedini nexusovac koji je posle N5 povezao 2 ajfona :D
 
Mozda nije tema za to ali da pitam. Da li je pomracenje sunca zaista opasno ? Zeleo bih uhvatiti par fotki..
 
Vrh Dno