Šta je novo?

Postavite slike sa kamere vaseg mobilnog telefona THREAD!!!

^ dobio si srce sa natpisom "Volim te najviše na svetu" :d
 
Mislis totalni mrak napolju? :)
 
Ovo u sobi nikako nije totalni mrak.

Edit: Da li je koriscen blic??
 
Poslednja izmena:
Pa iz avaksa se vidi da je koriscen blic, valjda je covek na to i mislio (totalni mrak + blic).

Jel ovo G2, S4..? Ma svejedno, oba mogu uz led da prave upotrebljive fotografije na manjim rastojanjima, ma to mogu i mnogo stariji telefoni.

@ lozac

Ne znam dal si cuo ali postoje telefoni i sa led lampom pozadi :d
 
Poslednja izmena:
E ovde se bas vidi da je G2, mnogo agresivno uklanja sum i gubi se na detaljima ali nema veze, za 2-2,5m max udaljenosti moze da posluzi kao kamera u mraku :)
 
Ma posluzice za neka slikanja po klubovima,za ostale slike tu je dslr :d
 
Jel moze neko ko je na mts-u da proveri da li moze u trenutnom stanju da vidi preostale MB da li je do WP ili je mts nesto ukenjao svojim "neogranicenim" netom, nikad nisam prebacio ovih 3gb, ali su mi sumnjivi sad, mozda ce da zakidaju, lopovi su to.. :D
 
A kakve to veze ima sa ovom temom? :d
 
Pa ocu da vidim dal je do WP posto mi pokazuje sve drugo sem preostalih GB.. Sta da pitam u MTS temi, kad ni ovde niko nema WP a tek tamo.. :D
 
Malo snega...
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1386899875528.jpg
    uploadfromtaptalk1386899875528.jpg
    236.1 KB · Pregleda: 195
Muzej vazduhoplovstva...
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1386900041293.jpg
    uploadfromtaptalk1386900041293.jpg
    244.1 KB · Pregleda: 186
Auuuuuuu Sunce ti ebeeem.. :D Sinoc sam putovao i spavao, probudio se i pitao ono gore, a da nisam ni pogledao lepo gde sam uso.. c c c c kakva sam ja prsotina.. :D Izvinjavam se.. Jos ja razmisljam sta ovaj Djilkoh me sad drnda, gde cu da psotavim nego u WP8 temi, bio sam ubedjen da sam pisao tamo.. :)
 
4s
ype6eruj.jpg
 
Let it snow :) G2

CAM00034-SNOW.gif
 
Kako je dobra slika! :sceptic:

Da li je ovo obradjivano? Podesavanja?
 
Nista obradjivano, samo dodat taj sneg preko Google plus-a. To je taj novi feature ;)

Auto podesavanja. Night mode.
 
Nazad
Vrh Dno