Šta je novo?

POSTANET-akcija "Internet za USKRS" popust 50%

brancop

Slavan
Učlanjen(a)
08.11.2004
Poruke
54
Poena
309
POSTANET je započela akciju "Internet za Uskrs"
u periodu od 25.04.2016 do 06.05.2016 novi korisnici koji zaključe ugovor
imaju popust 50% na ADSL (ugovor je 12 meseci).
 
Aj daj tačan link

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Ja malopre gledam ali nisu bili update uradili :)
5mb za 770din
10mb za 1000din
Ako sam dobro razumeo :)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Samo da znate da su uveli novu politiku vezanu za penale pri prevremenom raskidu ugovora. Treba proveriti (!), jer ni sam ne mogu da verujem šta sam čuo. A mislim da sam čuo 9000 plus rate do kraja ugovora.
 
Poslednja izmena:
Sa obzirom da je ugovor na godinu dana nije neki problem.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Uzeo sam ovaj internet, sve radi super.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Koliko vidim povecali su broj download kanala sa 4 na 8, mozda nam se smijesi neko povecanje brzina u skorijoj buducnosti :)
 
Kakvih kanala?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Za download, kanali razlicitih frekvencija preko kojih vrsis preuzimanje podataka. Mozes da ih vidis u podesavanjima modema. Ranije je bilo 4, a ove nedelje su povecali na 8 kanala, sto bi trebalo da nam obezbijedi bolju konekciju, a mozda i nagovijesti povecanje brzina.

Oprastaj, ovo se odnosi na kablovski internet, tek sam sad vidio da je tema za adsl :D
 
To to, ja gledam o čemu pričaš :)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Kod mene na kablu već nedeljama upload brzina 1.20-1.40Mbps, na paketu 10/1.
 
Kod mene je ta upload brzina na paketu 20/2 (ruku na srce download je 19.5), da ako je povecaju uskoro :)
 
Nikakva im ova akcije nije :)
 
Ima li nešto povoljnije?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Što se tiče cena, Ptt je tu uvek vrlo povoljan za pakete 10/1. I bez ove promocije, cena kablovskog neta su više nego OK.
Pošto sam video nove cene kod Telekoma, verovatno ću da produžim za još dve godine kod Ptt. Daljih opcija praktično nemam...
 
sacekajte jos malo leti telekom uvek daje neke akcije a ima nas dosta kojima istice ugovor na 2 godine u julu
 
Znači jedino šta je bolje od ove akcije je sačekati da telekom možda nekad da povoljniju akciju.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
To je ova cena za brzinu 10 od 1590 dinara,uz akciju 4 meseca po 1 dinar? Sta se desava sa fixnim telefonom,jel mora to uz adsl ili kako vec?
 
a sta ti ni nemas fiksni? pa mora fiksni ja ga bezveze placam oko 700 din mesecno :S
 
Imam fixni,ali me zanima kombibacija.Znaci prenos fixnog kod njih pa uzimanje neta u posti.

Послато са Lenovo P1a42 уз помоћ Тапатока
 
Ne. Fiksni je kod telekoma i tu se ništa ne menja samo adsl uzimaš kod pošte.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
^ sta to znaci da im je 10/1 na 12 meseci po 855 din?
 
Tako piše...
Jedino što im je prevremeni raskid basnoslovan. Nadam se da će da razmisle o toj stavci i da će je promeniti, ako nisu.
 
^ sta to znaci da im je 10/1 na 12 meseci po 855 din?

Ako sam ja dobro shvatio sa linka koji si ti stavio cena za brzinu 10/1 je 1000 dinara a ne 855. Piše: "obračunava u odnosu na cene ADSL usluge kod ugovora na neodređeno vreme". Dakle, cena bi trebala da bude 50% manja od cene na neodređeno, a sklapa se na 12 meseci.
50% od samo ove prve kolone (sa njihovog sajta).

PAKET mesečno na12 mes. na 24 mes.
2048/320 1.380 1.140 1.020
do 5120/1024 1.530 1.290 1.170
do 10240/1024 2.000 1.710 1.590
do 20480/1024 2.670 2.250 2.070
 
Poslednja izmena:
Dal ja jedini imam problem sa ovim "providerom" ? Petrovaradin je u pitanju...

1. cekam na otvaranje youtube videa - duuugo, da uopste pocne - stavio googne DNS, nije pomoglo
2. ako pustim torent (npr ogranicim ga na 5/0.5) - net je totalno neupotrebljiv... speedtest kaze da imam 9.4/0.9 npr
3. u spicu - potpuno neupotrebljiv (18-23), zena jedvamail otvori...

U zadnjih mesec dana 3 dana nije radio uopste, povucen prethodnim iskustvom, zovem direktno servisera u petrovaradinu, covek mi kaze "moze da proradi za 10 minuta ili 10 dana..."

Da ne pominjem da sam platio "digitalnu televiziju" i jos im dajem 200 din svakog meseca - a ni baby tv nemam...

U odnosu na ovo Sbb je zlatan!
 
Nazad
Vrh Dno