Šta je novo?

Posta Net Digitalna TV

Od kada su preuzeli mrežu U Mirijevu nisu uložili niti jedan jedini cvonjak pa čak i da jesu niko to ne vidi niti oseća.Ne mogu jedan pišljivi net da dobace u ulicu ispod ili iznad a ne nešto više od toga.
Najveća tuga je kao što ti kažeš, ta da su svima drugima zaustavili dolazak u Mirijevo a nas su ostavili da se zlopatimo sa njima,ali sva sreća te sam se tog ološa rešio.
Sutra idem matorce da razvedem od njih i daleko im lepa kuća,pu,,,,,pu.....pu.
 
Poslednja izmena:
Pošta ima 1 veliku prednost o kojoj neću ovog puta, a već se diskutovalo ranije
 
Pošta ima 1 veliku prednost o kojoj neću ovog puta, a već se diskutovalo ranije
koju? bas me zanima, mrzi me da prekopavam po forumu. Slobodno reci koja je to prednost.

PTT, Telekom su mogli jos tamo 2003-2004 da krenu da kabliraju, tad su jos i imalo zakone koji su im dozvoljavali sve oblike monopola i nisu to iskoristili. Sad je vec i kasno.
 
ima prednost da mozes da im maznes signal i da ga delis sa komsijom.
znam ih ja dosta takvih,ali posle ukidanja sk, ni takav maznut kabl im vise ne treba.
 
Poslednja izmena:
Pitanje za Makarenu. Odlazim od ovih ptt a ostao sam bio samo zbog premier lige. Imam box 3 bez iptv i razmisljam da uzmem iptv sta me savetujes da libda to ucinim odmah ili da cekam tu kampanju. Sta bi ponuda mogla da bude u toj kampanji

Ako ti nije hitno, onda je svakako bolje da sacekas tu kampanju, inace paketi ce se zvati "BOX Premier", potpisivace se na 2 godine, a prvih nekoliko meseci ce kostati po 1 din, u sklopu tih paketa bice njihova digitalna televizija sa svim kanalima, kao i Internet do 100/2 Mbit/s, uz naravno fiksnu i mobilnu telefonsku liniju sa jos vecim pogodnostima.

Ja licno imam veoma negativno misljenje o Telekomu, tako da nikada nikome ne bih savetovao da uzimaju njihov MTS TV kako se vec sada zove, ali svakako da razumem ljude koji nemaju izbora pa su osudjeni da biraju izmedju njih ili Poste, inace smatram da je SBB jedini dobar operater u Srbiji, u smislu profesionalnosti i kvaliteta ponude, njima covek jedino moze zameriti kad su u pitanju cene i neke metode kojima se koriste da zadrze svoju dominaciju.

Najveci problem kod Telekoma je to sto je sve ovo kratkog daha, sve sto bude usledilo u narednom periodu bice posledica kratkorocnog planiranja i vestackog podizanja sopstvene vrednosti, oni su izracunali koliko novih korisnika moraju da privuku ove godine i svaki njihov potez ce biti megalomanski da bi izazvali sto vise paznje i u domacoj i u stranoj javnosti, jer sledeci pokusaj privatizacije jednostavno mora da bude uspesan, a posle kada vecinski deo Telekoma bude prodat, onda ce se svoditi racuni i krpiti velike budzetske rupe.

Arena Sport je u velikim dugovima, nikada ona nece samu sebe isplatiti, a sada kada imaju bukvalno blanko cek za kupovinu svega sto zele, postace jedna ogromna rupa bez dna koja ce uvek morati iza sebe da ima nekog jakog finansijera ukoliko zeli da prezivi, danas je iza njih drzava, videcemo ko ce biti sutra kada Telekom bude privatizovan i da li ce taj novi vlasnik gledati na njih kao na kljucni deo slagalice ili kao na nepotreban trosak, jer bi u tom slucaju jedino mogao da ih spasi neko tipa beIN Sports ako odluci da prosiri poslovanje.

Super,znači raspali poštari će sada da vrate sve ono što su ukinili,pošto više nemaju SK teret na leđima:eyebrows:

Ako telekom krene u tu ludilo kampanju ,sa box paketima kakve mi želimo(Upload booster,više mts minuta ka svim mrežama,totalni razvod od fiksnog telefona) a ne kakave oni žele,raspali poštari će biti prvi na udaru i ako ima boga neće preživeti taj frontalni napad.Na taj način će telekom postati još jači jer će preuzeti poštine korisnike i onda mi tek nije jasno zašto im je SBB ukinuo SK kanale kada će time samo napraviti da telekom bude još jači!!!!!!!

Kablaši koji imaju SK biće svakako u mnogo boljem položaju jer je tenis ipak dominantan sport za gledanje.Pored toga ogromnu zaštitu čine i ultra i mini ultra kanali koji su nećete verovati jedna od ogromnih prepreka za prelazak kod telekoma.Naivno je misliti da će aca faca i premijer liga omogućiti ludilo rast korisnika.

Da li ce da vrate ono sto su ukinuli ili ce da uvedu nesto drugo, ostaje da se vidi, pre nego sto im je nametnut onaj glupavi Pink paket, imali su planove da uvedu kanale tipa AXN, Nickelodeon, Boomerang, ID, Food Network, Viasat Nature, Outdoor, MTV Dance, MTV Rocks, itd, medjutim sve je to palo u vodu kad su videli koliko moraju da placaju Mitrovicu za njegove playlist kanale, a posle ih je potpuno dotuklo kad je Telekom poceo da im naplacuje sve cetiri Arene, ta dva troska su im unistila finansije za unapredjenje ponude, dok ih je ova odluka SBB-a da povuce oba Sport Kluba docekala nespremne, tamo je vladalo uverenje da ce nekako uspeti da ubace SK3 u ponudu i tako iznenade korisnike, a sada ce im biti veselo kad krenu da ih zivkaju i da im dolaze na salter nezadovoljne musterije, realno morace po hitno da naprave nekakve promene u programskoj semi, imaju sada dovoljno prostora u budzetu da pojacaju svoju ponudu, bilo bi idelano kada bi Arene otkljucali svima i dovukli AS5, ali kao sto rekoh par puta, to nije u interesu Telekoma i ne postoji nikakav tajni savez izmedju ove dve firme, drzava ih tretira kao dva potpuno razlicita subjekta, od jednih zeli da napravi najdominantnijeg igraca na sceni, dok se prema drugome odnosi kao da uopste ne postoji.

Vec sam pisao o tim novim box paketima, nece moci da se zivi od te agresivne kampanje koja je vec u odmakloj fazi planiranja, bice zakupljen sav moguci reklamni prostor, dosta toga ce se vrteti oko reci koje asociraju na englesku fudbalsku ligu, sve ce biti "premijerno" i sve ce biti bombasticno, ne znam bas koliko ce se sve to podudarati sa zeljama korisnika, ali brzi Internet i kvalitetnija televizijska ponuda je glavna srz kampanje, e sad da li ce ljudi masovno preletati sa Poste i uzimati taj njihov IPTV, nisam bas siguran, ja prvi to ne bih uradio da sam u toj poziciji, a tek mislim da je naucna fantastika da bi neko menjao SBB ili cak i Ikom za njih, mada Telekomu je bitno da sa sto vise korisnika potpisu ugovore i tako nabudze svoju korisnicku bazu, a to da li je neko skroz presao kod njih ili je uzeo njihovu televizju kao dodatak onome sto vec ima, nije uopste bitno, sve je ovo kratkorocno.

Inace ovo za Sport Klub si potpuno u pravu, tenis je toliko dominantan na nasim prostorima da je to neverovatno, i sto se tice gledaoca i sto se tice oglasivaca, nijedna fudbalska liga mu nije ni blizu, Arena bi volela da im mazne i neke teniske turnire, ali od toga nema nista, SK je ugovorima vezao sve sto je mogao od tog "sporta" i nastavice da ga jos jace forsira u buducnosti, pa Areni ne ostaje nista drugo nego da maksimalno pojacaju fudbalsku i kosarkasku ponudu i time pokusaju da privuku ove druge korisnike koji nisu toliko zagrizeni za tenis i Djokovica, ali opet ponavljam, sve ovo sto radi Arena je na kratke staze, imace dosta novog i atraktivnog sadrzaja, videcemo kako ce sve to izgledati posle privatizacije.
 
Bice zanimljivo videti kakvo ce danas biti stanje na salterima Posta Neta, ako je neko stigao da svrati neka javi.
 
ja sam kod njih, juce sam zvao....tek sam juce provalio da nema Sport Klub ....zvao i vidim da su stavili na automat obavestenje.
Meni ih je zao, svi ce njih da osudjuju i da se sa njima svadjaju a nisu oni krivi u principu. Krivi su sto su dosli u tu situaciju da mogu drugi da ih kecaju ovako a za gubitak SK-a su zrtva rata operatera

Sbb ce sad verovatno imati boost u prodaju D3i paketa

Telekom bi trebalo da napravi jos 2-3 kanala iz drugih oblasti i da i tu da pare i ucini tekanale pozeljnim za gledanje. SBB ima SK i Ultru
Ja sam roditelj i znam koliko je bitno da kablocka TV ima MniUltra kanal.
 
Makarena

Drago mi je da se sva tvolja razmišljanja apsolutno podudaraju sa mojima.Ja sam na vreme sve to uvideo pa sam kao prinuđem morao da uzmem VDSL od telekoma jer ništa drugo nisam mogao a od SBB-a sam uzeo D3i.Jednostavno Telekom i pošta imaju suviše ograničenja po svim pitanjima.
Box pakete izbegavam u širokom luku jer me ono pilićaranje sa smanjenjem minuta ka svim mrežama i još gori džiberluk da će mi ukinuti Upload Booster ako pređem na Box,podsećaju na raspale poštare koji su dno dna i kojih sam se na vreme ratosiljao.
Telekom tu nije stao ,već je smanjio i megabajte u MIX paketima,apsolutno su sve radili kao Pošta na KDS-u,i onda očekuju da sva ta pilićarenja i džiberisanja dovedu do rasta korisnika u onoj meri koja njima treba.
Mislim da njima Premijer liga uopšte nije potrebna za priliv korisnika.Za priliv prvo treba da se vrate izvornim korenima a to je da vrate minute ka svim mrežama,da vrate megabajte u Mix pakete,da vrate Upload Booster.Nikakva Premijer liga njima nije potrebna.
Pored toga treba da konačno i totalno ukinu fiksnu liniju onome kome nije potrebna a želi da zadrži box,ili druge usluge od telekoma.Zatim da uvedu OTT uslugu kao D3i i da sve svoje kanale ubace u MTS-Go kao SBB D3i.Nikakva premijer liga im nije potrebna.Zašto za neke Box pakete ne uvedu besplatan drugi box,ko im je to branio svih ovih godina????Znam bar 10 ljudi koji bi odmah uveli box paket da imaju drugi box free a premijer ligu nisu nikada gledali niti ih ona uopšte zanima u životu.
Raspalim poštarima spasa nema,šta god da uvedu spasa im nema.Drže suviše malo korisnika da bi bili ozbiljni ali uvek mogu da prebace pare od taksenih markica u KDS,mada ih ni to više ne može spasiti od sigurne propasti.Niko ih nije sprećavao da uvedu bar neke ekvivalentne kanale nakon svih onih gašenja,pa nisu uradili ništa i time su pokazalu svu svoju pravu stranu lica prema svojim vernim korisnicima i nije mi ih ni malo žao.
Danas idem na KDS šater sa rečenicom da su mi baš lepo čestitali Novu Godinu,pa sada ja i njima čestitam Novu Godinu sa rečima da mojih 1000 dinara nema više da gledaju.
 
Poslednja izmena:
ja sam kod njih, juce sam zvao....tek sam juce provalio da nema Sport Klub ....zvao i vidim da su stavili na automat obavestenje.
Meni ih je zao, svi ce njih da osudjuju i da se sa njima svadjaju a nisu oni krivi u principu. Krivi su sto su dosli u tu situaciju da mogu drugi da ih kecaju ovako a za gubitak SK-a su zrtva rata operatera

Sbb ce sad verovatno imati boost u prodaju D3i paketa

Telekom bi trebalo da napravi jos 2-3 kanala iz drugih oblasti i da i tu da pare i ucini tekanale pozeljnim za gledanje. SBB ima SK i Ultru
Ja sam roditelj i znam koliko je bitno da kablocka TV ima MniUltra kanal.

Bravo slazem se sve sto si napisao i likeova sam tvoj post, ali se na slazem recimo za Ultru jer i ja sam roditelj i moj sin gleda DJ-or i tvrdim da moze da se zivi bez Ultre i znam koliko je bitno da kablovska ima DJ kanal kojeg smatram najboljim decijim kanalom. Ja sam bio odusevljen kad je ptt imala isti onda su ga ukinuli i onda sam ga nasao na iptv TS zato sam i presao na super box samo zbog tog jednog decijeg kanala jer niko u Srbiji ga sem TS nije imao, posle toga ga je ubacio i Ikom cini mi se.
 
ček, ček, da rezimiramo: posta net ima SAMO JEDAN sportski kanal - arena sport 1 (ne računam eurosport, to je ko RTS 1, imaju ga svi, a, i koga to zanima).

ja zvao malopre PTT, na jednoj liniji (0800...) automat kaze "zao nam je, ovu uslugu ne mozete osvariti", dok na drugoj (011-346...) ide prvo automat koji obavestava da je ukinut SK, a onda kad pokusas razgovor sa operaterom, odmah te izbacuje.

verovatno su se iskljucili, jer im svi J. M. i kako, recimo, sad neko da prijavi kvar ako ima?

ne vidim sta oni sad mogu da urade. da otvore sve četiri arene čak slobodne, da se ne plaća, pa opet, slaba vajda. nema tenisa, premijer lige, primere, evrolige... ošašavili su nas. korisnici PTT-a realno ne mogu da gledaju sport i to je to. finito.

a, poznavajući srpski mentalitet, naravno da PTT "menadzment" neće ispraviti grešku (ne zanima me da li su objektivno krivi ili ne), niti razmisljaju na taj nacin. Ono, u fazonu, drzavni posao, lagano, zabole nas, biće fazon kao u filmu "Kako je propao RNR" - "Idi pred skupštinu pa se žali..."

ma, cirkus od države.
 
Situacija sa PTT-om i mene kao vernog korisnika krajnje zabrinjava. Stalno nešto izbacuju, a ne daju zamene za to.

Ne zaboravite, ne prate svi ljudi sport, a pogotovo ne tenis (koji je siguran sam najpopularniji trenutno, al kad se Đoković penzioniše, slabo će ljudi svaki pratiti svaki turnir serije 250, 500 i Masterse, već eventualno Slemove, a oni su već godinama prisutni na Eurosportu i RTS-u). Pošto ne pratim tenis, niti evroligu, gubitak SK me uopšte ne pogađa. Mislim da je sada krajnje vreme da otključaju sve 4 Arene, jer ih samo to može ostaviti u trci za klijente koji ne prate tenis, već ostale sportove. Moguće je da će da Areni biti i ona Fibina evroliga.

Meni je lično najviše zasmetao gubitak ruskog Первый канал (Chanel One Russia), a službenica mi je samo rekla da su u pregovorima da obnove licencu (ko zna dal je to rekla reda radi ili ne, ako neko zna stanje neka mi javi). Da ne pominjem to što su davnih dana, prebacili MEDIASET, paket koji se dodatno plaća..

Nešto se ovde mora menjati, a očekujem neku reakciju brzo.
 
Poslednja izmena:
Ko iole voli fudbal, sigurno ne moze bez engleske ili spanske lige. Sve ostalo je boranija. Naravno na Eurosportu imamo i Bundesligu. Mnogi od nas imaju decu, ali se na svakoj kablovskoj moze naci primeran kanal za decu. Ali za prenose tekmi, nema alternative. Dakle, ovde je komesanje nastalo kada su ukinuli Sport Klub kanale na PTT-u, zato sto vise ne mozemo da gledamo Premijer ligu i Primeru. Kakvi Channel One Russia i ostali "bakraci"...
 
Kakva je situacija uopste za podrucje Mirijeva, zvao sam Ikom i nemaju uslove.
 
U Mirijevu... kurta ili murta (telekom ili ptt). Toliko :)
 
Za Mirijevo samo telekom + Sbb D3i u varijanti da vam trebab SK.
 
Poslednja izmena:
Da,ima i orion ali je to sve pokrivenost oko 1% Mirijeva.
 
Plus kod njih nema SK? Koliko sam na brzinu video.
 
Na FB stranici Sportkluba ljudi lude i konstantno pitaju sto su im ukinuli kanale sa PTTa. Videh da su administratori odgovorili "da to pitaju svog kablovskog operatera jer je to bila samo njihova odluka da sklone SK kanale iz ponude".
Istinu verovatno nikada necemo saznati.
 
Upravo mi odgovorili na mail zasto su ukinuti sport klub kanali.

Poštovani,

Ugovor između Pošta NET-a i zastupnika tv kanala Sport Klub istekao je 31.12.2015. Nažalost, nije postignut dogovor oko nastavka saradnje, imajući u vidu da ishod pregovora nije zavisio samo od nas, već i od uslova koji su nam postavljeni, kao i od ograničavajućih faktora finansijske i druge prirode. Ipak, naša želja je do poslednjeg momenta bila da se ugovor uspešno obnovi, i stoga, nadajući se pozitivnom ishodu, nismo unapred obaveštavali korisnike o eventualnom ukidanju kanala.

Želimo da u svakom trenutku razumemo potrebe korisnika, stoga i delimo Vaše nezadovoljstvo ovakvim razvojem događaja. Shvatamo da je kvalitetna ponuda sportskog sadržaja jedan od značajnih činilaca za mnoge korisnike i svoje napore ćemo usmeriti ka tom cilju.

U nadi da smo Vam pružili zadovoljavajuća obaveštenja, kao i da ćete naš odgovor prihvatiti sa razumevanjem.

S poštovanjem,



posta



Рекламације Пошта НЕТ /
 
Munjevita reakcija pošte:
na mesto SK2 prebačen onaj kanal3 a na njegovo mesto tv hram, tako da smo dobili umesto sk2 televiziju hram... da nije tužno bilo bi smešno,. da vidimo šta će staviti umesto sk1.
Verovatni i neki seoski provajder ima bolji izbor sportskih programa od pošte
 
Upravo mi odgovorili na mail zasto su ukinuti sport klub kanali.
Želimo da u svakom trenutku razumemo potrebe korisnika, stoga i delimo Vaše nezadovoljstvo ovakvim razvojem događaja. Shvatamo da je kvalitetna ponuda sportskog sadržaja jedan od značajnih činilaca za mnoge korisnike i svoje napore ćemo usmeriti ka tom cilju.
/

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::party::party::party:

"delimo vase nezadovoljstvo". ono, kao, matori, baš su se i oni potresli.

vrhunac sprdnje.
 
U prevodu briga ih, partijski i rođački menaĐeri imaju zagarantovan posao, a nama umesto sportske razbibrige uvaljuju verske kanale.

N A J G O R I SU!
 
Ne treba gubiti veru u ovim teskim momentima:exploder::exploder::exploder:
 
Ako im telekom ne bude dao arene, jedini logican potez je da smanje cenu pretplate, realno. E sad, to sto je realno, ne mora da znaci da je dobro, bar ne ovde kod nas. :)
 
Upravo mi odgovorili na mail zasto su ukinuti sport klub kanali.

Poštovani,

Ugovor između Pošta NET-a i zastupnika tv kanala Sport Klub istekao je 31.12.2015. Nažalost, nije postignut dogovor oko nastavka saradnje, imajući u vidu da ishod pregovora nije zavisio samo od nas, već i od uslova koji su nam postavljeni, kao i od ograničavajućih faktora finansijske i druge prirode. Ipak, naša želja je do poslednjeg momenta bila da se ugovor uspešno obnovi, i stoga, nadajući se pozitivnom ishodu, nismo unapred obaveštavali korisnike o eventualnom ukidanju kanala.

Želimo da u svakom trenutku razumemo potrebe korisnika, stoga i delimo Vaše nezadovoljstvo ovakvim razvojem događaja. Shvatamo da je kvalitetna ponuda sportskog sadržaja jedan od značajnih činilaca za mnoge korisnike i svoje napore ćemo usmeriti ka tom cilju.

U nadi da smo Vam pružili zadovoljavajuća obaveštenja, kao i da ćete naš odgovor prihvatiti sa razumevanjem.

S poštovanjem,



posta



Рекламације Пошта НЕТ /
Ne mogu oni da postavljaju nekome uslove,već to radi vlasnik kanala.
Dobili su uslove,nisu bili u stanju da ispune i ćao zdravo.
 
Poslednja izmena:
Ako im telekom ne bude dao arene, jedini logican potez je da smanje cenu pretplate, realno. E sad, to sto je realno, ne mora da znaci da je dobro, bar ne ovde kod nas. :)

To se sigurno neće desiti, u principu kada bolje razmislim ovo je bio logičan sled događaja. Stalno su izbacivali kanal po kanal iz svoje osnovne ponude,
počevši od comedy central i brdo drugih, a sve pravdali sa onim svojim nameštenim anketama na sajtu.

A mogli su da budu među najboljim kablovskim operaterima, sećam se kada je kablovski sistem počinjao u Beogradu da su oni jedini bili koji nisu na divljaka kao u džungli kačili kablove
sa zgrade na zgradu, već su celu svoju kablovsku mrežu stavili pod zemljom. Mogli su sa svojim kablovskim internetom još onomad kada su prvi put krenuli i na tom polju da naprave pomak
i budu ozbiljna konkurencija tada još uvek adsl provajderima. Ali ništa, državno je ipak državno, partijski i rođački kadrovi su upropastili to.

Ako vi stvarno verujete da će od firme koju vodi vrsni menadžer Krkobabić da bude nešto dobro, nemam reči.
 
Da smanje cenu pretplate :d
Mislim da ce pre da napisu da ce poskupeti samo 100 dinara umesto planiranih 300.
 
Nazad
Vrh Dno