Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi (2024)

Ne znam ni sam po koji put ga gledam
Mislim da samo Bred moze da glumi jede i krvava scena se odvija ispred njega.
"Scena u zatvoru kada regrutuju Stiglica, kao da se radi o sportisti. Jel oces da predjes u profesionalce (profesionalno da ubijas Naciste) :)"
 
Poslednja izmena od urednika:
Ne znam da li sam ja nesto zeznuo ali vidim da mi se nije prikazao spojler ili mi je editovan post?
 
Omasio si u jednoj zagradi
 
Alien: Romulus

Nemam nista protiv da uzmu dva najbolja filma iz fransize i od njihovih najboljih delova naprave nesto ovako. Podseca me na sedmi deo Star Wars-a, gde su iskoristili neku mustru iz A New Hope.

No, ima nelogicnih i supljih delova. 6.5/10
Cisto kao referenca: Alien i Aliens 8.5/10

Za klasu losiji film, i ako ga gledamo kao d anista ranije nije snimljeno na tu temu, moglo je bolje....
 
Nisam do sada na to obraćao pažnju ali naleteo na spisak filmova koji su izašli 1999. godine:
Fight Club
Matrix
Green Mile
American Beauty
The Sixth Sense
Magnolia
Being John Malkovich
Eyes Wide Shut
Boys Don't Cry
The Talented Mr. Ripley
The Mummy
American Pie
Star Wars episode I
The Blair Witch Project
Cruel Intentions
South Park: Bigger, Longer & Uncut

Posle će neko reći da se ranijih godina nisu pravili bolji filmovi...
 
Dobra berba.

 

Prilozi

  • Screenshot_20241015_213016_com_android_chrome_ChromeTabbedActivity.jpg
    Screenshot_20241015_213016_com_android_chrome_ChromeTabbedActivity.jpg
    65.3 KB · Pregleda: 68
  • Screenshot_20241015_213024_com_android_chrome_ChromeTabbedActivity.jpg
    Screenshot_20241015_213024_com_android_chrome_ChromeTabbedActivity.jpg
    64.2 KB · Pregleda: 65
  • Screenshot_20241015_213123_com_android_chrome_ChromeTabbedActivity.png
    Screenshot_20241015_213123_com_android_chrome_ChromeTabbedActivity.png
    298 KB · Pregleda: 60
Tih godina je bila baš aktuelna i kao Sabrina i Ginevera. Posle je se sećam još samo iz Sibirskog berberina i više ništa mi ne pada na pamet.
 
The Bikeriders

Očekivao sam više, pogotovo kad sam video glumačku ekipu. Fali to nešto da bi prešao ocenu 7, ovako 6.5 max
 
Monster (2023)

Japanska drama, delimično podseća na rana dela Kurosave, lep isečak japanske kulture, priča koja drži pažnju, moderna tema naravno ali daleko bolje i smisleno iskorišćena u odnosu na zapadne varijante, drži pažnju svih 2 sata.
 
Jel tematika kao u Hunt? Ne mogu da gledam to iako na kraju bude benigno.
 
Ne znam na koji Hunt misliš, izlaze razni, korejski špijunski, američki horor...
U svakom slučaju ovde je reč o da kažemo nasilju u školi, da ne spojlujem, nema mnogo veze sa takvim filmovima.
 
Nije težak, emotivno dosta mekši u odnosu na Madsa.
 


Nisam znao da je izasao UC, gledao staru cenzurisanu verziju svojevremeno pre 10+ godina (na vrhuncu hajpa sa Spartacus-om i Rome) - utisak je bio da je ok film, ako se stavi po strani golotinja i vidni problemi sa skriptom ali moze da se odgleda.
Znam da je bilo price da je svojevremeno bio vrlo ambiciozan projekat pracen sa dosta problema na i van seta snimanja i da se dosta prasine diglo oko dobrog dela scena koje su u sustini soft p...
Valja odgledati i ovaj UC.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno