Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pojavila se nova epizoda The Grand Tour.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pojavila se cela nova sezona The Expanse. Nadam se da kvalitet nije opao u odnosu na prošle sezone.

Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Pojavila se nova epizoda The Grand Tour.

To je inače serijal za celu sezonu/godinu. :)

Nema više epizoda, već sat i po film/avantura/šta već godišnje, a ostatak vremena će svako od ekipe snimati zasebne stvari nevezane za Grand Tour.

Malo šit, ali šta da se radi.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Nanizao sam par epizoda serije "After Life", kratke su i ima ih samo 6, rekoh zasto ne?

Vrlo zanimljiv glavni protagonista, kao lik, sve se vrti oko njegovog zivota posle smrti njegove zene. Serija ne nudi nista maltene osim uvid u svakodnevicu jednog coveka posle takve tragedije. Zacinjeno je blagim humorom i vise cinizmom, te dobija dodatnu dimenziju.

Sacuvajte ovih 6 epizoda za neke depresivne dane ;)
Koliko god ti sad čudno zvučalo, kraj sezone je vedriji...
Meni je bila odlična, ne znam samo u kom smjeru namjeravaju nastavak, možda sa sasvim novim likovima...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ostavio sam poslednju epizodu za danasnje poslepodne i bas je divna. Zaokruzuje seriju.
Ni ja ne vidim neku svrhu za nadogradnjom ove price kroz sezone ili sezonu.

Osim...
mozda ne bi bilo lose pokazati gubitak bliznjega na neki skroz suprotan nacin od Tonijevog, sa drugom glumackom ekipom kao sto si rekao. To bi me recimo zainteresovalo da pogledam.
 
  • Like
Reagovanja: M J
I ja se pitam čemu druga sezona After Life-a
jedino ako se ne oženi onom fufom što mu je ribala stan, pa padne u novu vrstu depresije:d
Ali na stranu sad to, šta će biti, videćemo nego Sick of It ima neki sličan vibe a nije manje zabavan iako slabije ocenjen.
 
  • Like
Reagovanja: M J
U principu u See su svi Daredevil-i, i jedino tako se serija moze smisleno gledati. Dakle ne vide kao obicni ljudi, ali ocigledno sasvim solidno vide.

Kako drugacije objasniti da slepi ljudi mogu nepogresivo da se krecu stotinama kilometara jasuci. Pogadjaju bez greske kopljim na 50 metara, grade slozene objekte i prave masine, love i sl.

Da covecanstvo u realnosti ostane komplet slepo, za par meseci bi nestalo s lica zemlje, pomrli bi od gladi svi.

Odličan flim na temu gubitka čula. https://www.imdb.com/title/tt1439572/?ref_=nm_flmg_act_32
 
Poceo Expanse S4 i sve imam osecaj da sam vec gledao, nisam gledao ali sam citao Cibola Burn posle 3 sezone pre godinu ipo dana. Toliko je proslo da sam i zaboravio. Sve zasad je isto kako sam zamisljao dok sam citao knjigu. Bice ovo fantasticna sezona ako sve prenesu kako valja. Jedva cekam da vidim kako ce biti prikazan razvoj price svih clanova ekipe.
 
I ja sam odgledao prve 3 epizode, za sada mi se svidja kako ide.
Lep hdr u seriji, i ako ludim od Amazon krs aplikacije.
Svidja mi se kako u isto vreme uspevaju da sve izgleda i ogromno i malo, to me je uvek fasciniralo u The Expanse.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Lepo menjaju aspect ratio kad zele da prikazu prostranstvo na ilusu.
 
The Expanse:
Taman sam pomislio da Naomi ne moze biti odvratnija, u novoj sezoni su me zestoko demantovali :) :)

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Izvinjavam se što ću malo da offtopičim, da ne otvaram novu temu jer TV serije su u pitanju, da li je neko negde video da su Electric Dreams i 1983 završene?

Kalendar koji koristim na pogdesign.co.uk servira da jesu a nešto mi sumnjiv taj info.
 
Promasio ili niko do sada nije spominjao Project Blue Book?
Slucajno naleteo, pogledao prvih par epizoda, nije lose.

...riding on 720p...
 
Pisali su kad je krenula. Meni se od sf serija sviđaju Another life, War of the worlds, i sada Watchmen koja je stvarno vrhunski urađena.Odgledao sam i Limetown, odlična je.

Послато са Redmi K20 Pro помоћу Тапатока
 
Završio Expanse 4 sezonu .. prva polovina sezone ide nekako sporo, dosadno.Posle ide vožnja... ne znam, očekivao sam više iskreno.

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
The Expanse pogledao 4. sezonu. Cela sezona je nažalost samo uvod u sledeću kad kreće pravi clusterfuck. (Ko je čitao knjige znaće o čemu se radi)
 
Samo da sto pre uklone Naomi, bice 100x bolje.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Gledam senke, druga sezona. Stvarno vrhunska serija, baš dobro odrađena priča, gluma na nivou(što nažalost nije često slučaj kod naših serija). Još 3 ep mi ostalo do kraja.
Nije mi žao 1000 din definitivno.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Gledam senke, druga sezona. Stvarno vrhunska serija, baš dobro odrađena priča, gluma na nivou(što nažalost nije često slučaj kod naših serija). Još 3 ep mi ostalo do kraja.
Nije mi žao 1000 din definitivno.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Dobra je, ali meni je mnogo zanimljivija bila prva sezona. U ovoj ima nekako previse politike.

Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока
 
The Expanse pogledao 4. sezonu. Cela sezona je nažalost samo uvod u sledeću kad kreće pravi clusterfuck. (Ko je čitao knjige znaće o čemu se radi)
Da ja sam u medjuvremenu skontao da sam i Nemesis Games procitao i svo vreme razmisljam kako ce taj "clusterfuck:" da uklope do kraja sezone kad ono nije 4 nego 5. Bice to luda voznja. Ko ce da ceka. Sezona onako nisam bas zadovoljan kalo su sve preneli iz knjige, mada ostalo mi je jos 3 epizode.
 
Korejska serija Kingdom mi se svidja, ima na netflixu.
Pogledao sam prvu i drugu epizodu, koje cini mi se ce posluziti kao uvod za eskalaciju u preostalih 4. Predeli, kostimi i gluma mi se posebno svidjaju. Za pricu je rano dok ne vidim ostatak, ali za sad dosta dobro.

Izasla je u vreme kad nisam aktivno citao forum, ali nisam primetio poslednjih meseci da se pricalo o njoj. Skroz mi je promakla, slucajno sam saznao za nju. Tema je izuzetno zanimljiva i nacin na koji se odvija. Bar za sad.
Serija zaobilazi standardne filmske stereotipe koji mnogima smetaju kod Korejaca.

Smješten u korejskom srednjovjekovnom razdoblju Joseona, priča o krunskom princu koji je poslan na misiju kako bi istražio tajanstvenu kugu koja se širi po njegovoj zemlji. Istina prijeti kraljevstvu, kad otkrije da je to zastrašujuća epidemija u obliku zombija.
 
^
Procesljaj forum, nema svrhe kaciti ponovo utiske i preporuke o dobrim serijama (koje su obicno poznate ostalim clanovima) jer su ti promakle ispod radara... ;) Itekako je diskutovano o seriji i sa nestrpljenjem se ceka druga sezona.

Da ne bude da dogodine kacis utiske za jos neke iz ove ili prosle godine kada te sustigne backlog :D
 
Aham, ako sam razumeo dobro, nema svrhe reci da mi se nesto svidelo ako ne odgledam kad i ostali forumasi po izlasku? Posto je nisam preporucivao vec izneo pozitivan utisak o seriji koju trenutno gledam na temi "poslednje odgledane serije".
Nisam znao, hvala na usmerenju.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno