Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Deadwood naknadno dodao kao primer, The Son dodat na listu. Jel gledao neko Hell on Wheels, jel odgovara opisu ili vise vuce na Sons of Anarchy posto je AMC produkcija?

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
West world je definitivno, još jedan od onih neuspešnih pokušaja američke zabavne industrije koja želi da snimi nešto inteligentno, a ne uspeva u tome, nikad nisu uspeli i nikad neće i tačka.
Žali Bože bačenih para.

Sent from my Note 4 using Tapatalk

Pricaj u svoje ime.

Serija je vrhunska, jedna od najboljih zadnjih godina pa i vise.

Fenomenalna produkcija, odlicna, zanimljiva i originalna prica, super gluma...
 
Deadwood naknadno dodao kao primer, The Son dodat na listu. Jel gledao neko Hell on Wheels, jel odgovara opisu ili vise vuce na Sons of Anarchy posto je AMC produkcija?

Sent from my E6653 using Tapatalk
gledao 4-5 serijala pre par godina ali nisam gledao Sons of An.... da bih poredio. Iskreno nista specijano ali veoma gledljivo :) koliko se secam.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Pricaj u svoje ime.

Serija je vrhunska, jedna od najboljih zadnjih godina pa i vise.

Fenomenalna produkcija, odlicna, zanimljiva i originalna prica, super gluma...

Ovde ljudi upravo i iznose svoja mišljenja, pa hvala Bogu nismo svi isti.
Ukusi su različiti.

Westworld jeste serija vrhunske produkcije sa dovoljno je reći, Hopkinsom zbog kojeg sam i pogledao istu.

Sve lepo upakovano, nafurano ali prazno.
Previše filozofiranja, a to im ne ide na toliko uloženo para.

Meni je čak i film sa Jul Brinerom od pre 50 godina, imao smisao, ovo, žali Bože para.

Naravno moje mišljenje.

Sent from my Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel gledao neko Tom Clancy Jack Ryan seriju?
Vredi li šta?

Odgledah prve dve. Na početku dobro, što se i dalo očekivati uz Jim-a i Bunk-a, mada malko predvidljivo od starta. Već posle druge mi se čini da ni pomenuti dvojac neće biti dovoljan da me zadrži uz seriju, previše je šuplje.
 
Odgledao Ghoul.
Prosek,ništa posebno.
I dosta nervira ovo mešanje hindi jezika sa engleskim
Nikad mi to neće biti jasno što to rade.
3 rečenice na hindiju onda ubace 1 rečenicu na engleskom pa se opet vrate na hindi jezik
 
Yellowstone, uzivao u prirodi. Ma uzivao sam u celoj seriji. Steta sto je naivna do bola. Tek je kraj naivan (u stvari nije kraj nego zadnja epizoda)... da je radnja u 60im ili 70im pa u redu, 2018. jednostavno nije moguca.
Svakako zeljno iscekujem S02.
 
Pogledah prvu sezonu Legion, iznenađujuće dobra serija

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Evo ja sam baš juče pogledao pola prve sezone Black Sails, dobra mi je, a koliko sam vidio treća i četvrta sezona imaju najbolje ocjene.
 
Odgledao Ghoul.
Prosek,ništa posebno.
I dosta nervira ovo mešanje hindi jezika sa engleskim
Nikad mi to neće biti jasno što to rade.
3 rečenice na hindiju onda ubace 1 rečenicu na engleskom pa se opet vrate na hindi jezik
Tako oni pricaju, pola Hindu pola Engleski. A jos pored toga svaka regija ima svoj dijalekt i to oko 80 koliko se secam kad mi je Indijac objasnjavao.
 
Izbindzovao juce Jack Ryan i pošto su se slegli malo utisci mogu reci da sam jako uživao svih 8 epizoda. Odličan balans akcije, spy, malo drame. Dobra gluma glavnih aktera, malo slabiji performans glavne glumice ali to je jedini minus serije iz mog ugla.Wendell iz Žice nije ostario ni dana... neverovatno. Lepo zaokružena priča, nadam se drugoj sezoni.
9/10

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
 
Jesam li jedini koga je Ozark smorio po tipu,puno ocekivao,malo dobio?

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Odgledao Ghoul.
Prosek,ništa posebno.
I dosta nervira ovo mešanje hindi jezika sa engleskim
Nikad mi to neće biti jasno što to rade.
3 rečenice na hindiju onda ubace 1 rečenicu na engleskom pa se opet vrate na hindi jezik
Vaistinu prosek i svakako najlošija od svih serija iz Netflix produkcije ali opet i daleko od najvećih krševa koje sam imao prilike da pogledam. Možda je tome doprineo i jezik, međutim na kraju je serija ispala sasvim gledljiva tako da ne žalim što sam uopšte počeo da je gledam a opet serija na koju ću vrlo brzo da zaboravim da sam je uopšte gledao. Drugim rečima, nit smrdi nit miriše...
 
Da li je ovaj Saša Baron toliko lud :d

Who is America epizoda sa "porođajem" i guranjem lutke u "pozadinu"

A još fascinatnije mi je što je uspeo
da ubedi onu matoru budalu da pristikom na touch screen "ubije" nekog tamo lika na Antifa maršu. I što je onaj matorac to hladnokrvno uradio
 
Who is America je apsolutna ludnica... Bez konkurencije mi je epizoda kada je one rednekse u sred Arizone ložio kako će da se tamo pravi najveća džamija van muslimanskog sveta.. Oplakao sam. Koen at his best, savršeno.

Inače, probajte Vavilon Berlin, odličan je. Najskuplja EU produkcija ikada.
 
Odgledao WW sezona 1 po meni vrh, druga sezona onako meh.. Valjda sam previse ocekivao, deluje mi kao da nece daleko.

Poceo MindHunter pogledao u par dana po meni jako dobra serija preporucujem 9/10 nadam se da nece srozati kao i onu proslu seriju sa inspektorima :)) Zaboravih ime, prva sezona ubila ), druga sezona novi glumci tema otisla... haos.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Who is America je apsolutna ludnica... Bez konkurencije mi je epizoda kada je one rednekse u sred Arizone ložio kako će da se tamo pravi najveća džamija van muslimanskog sveta..

bezubi bradonja bi trebao da dobije neku nagradu, bar utesnu.. malo mi falilo da ga stavim kao avatar (sto ne znaci da necu hehe) :d
 
Who is America je apsolutna ludnica... Bez konkurencije mi je epizoda kada je one rednekse u sred Arizone ložio kako će da se tamo pravi najveća džamija van muslimanskog sveta.. Oplakao sam. Koen at his best, savršeno.

Meni ono sa Meksikancima kada im je upala policija isto čista ludnica :d

Mada najupečatljiviji mi je utisak ostavio
kada je naterao onu iz galerija da mu "donira" stidne dlake. Na ono sam se iscepao ko *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*. Nisam mogao da verujem da je toliko lud.

Dobro..sve do trenutka sa "porođajem"


bezubi bradonja bi trebao da dobije neku nagradu, bar utesnu.. malo mi falilo da ga stavim kao avatar (sto ne znaci da necu hehe) :d

I mene je on oduševio
 
Jel neko propratio sta se tu desava u pozadini, u smislu koliko je realno/namesteno?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
zavrsih upravo Broen. prve dve sezone odlicne i bas su pocele opasno da me voze ali su zato druge dve krenule isto tako da natezu.

narocito treca sezona sa Henrikovim cerkama, flesevima i traumama kao da gledam The Grudge... trebali su malo da ih batale i vise fokusiraju na glavnu temu.

ali da ne pljujem, od mene neka bude 8.5 za prve dve i 6.5 za druge dve sezone.

moram da batalim da trosim prehajpovane stvari.
Na Rts baš forsiraju švedske/danske serije.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Sharp Objects dobra serija, preporuka ...The Sinner nije losa druga sezona, pratim :D
Mr.Mercedes ovde sam odgledao prve dve ep. iz druge sezone i jos ne znam kako ce se sve to razvijati, prva sezona je bila odlicna, pa da ne kvarimo :p ...Castle Rock sam nesto batalio, mnogo cudan tempo
 
Poslednja izmena:
Castle Rock odlicna poslednja epizoda, objasnila skoro sve XD
Klasican King, pogotovo veza sa ostalim univerzumima iz njegovog opusa.
 
Ma gde objasnili ja sam se tek sada pogubio

Ko je pravi Henry Deaver? Skarsgard ili onaj crnja?
Kako je Molly u jednom svetu živa a u drugom mrtva?
Kako je u jednom svetu Skarsgard normalan a u drugom "đavo"?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno