Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Domace glumice su nam boze me sacuvaj, bas strce u senkama.. I onda sam pokusao da se setim neke dobre glumice u poslednjih 20-ak god koja se pojavila, ne ide mi..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
zadji malo po pozoristima..promenices misljenje

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Domace glumice su nam boze me sacuvaj, bas strce u senkama.. I onda sam pokusao da se setim neke dobre glumice u poslednjih 20-ak god koja se pojavila, ne ide mi..

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk

Jel misliš dobre ili "dobre"?
Jok, ni meni ni jedna ne pada na pamet.

Sent from mTalk
 
Zavrsio Narcos S3 i mogu reci da mi je bila bas dobra.

Ubice moga oca, ne znam sta da mislim, mora bar jos 1, 2 epizode da vidim u kom smeeu ovo ide. Gluma i dalje diskutabilna.

Happy zapoceo, slatka boleatina [emoji16]
 
Happy!

Prva epizoda apsolutno genijalna! Pravi rollercoaster i definitivno ovakva serija je bila potrebna da me malo razmrda. Bacam se na drugu i jedva cekam sledece epizode! (po meni ovo ima potencijla da meni licno bude najbolja serija ove jeseni/zime)
 
Pogledao The Sinner svih osam epizoda za mene je ovo izvaredna serija.

Upravo sam odgledao Mucke epizoda sa Bekamom ja ne znam da li ce ikada vise napraviti takvu seriju!

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Koja je to epizoda, nešto vanredno?

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
To ja nisam znao da li sme da se postavlja link sa YT.


Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
da,ima 2 verzije,ali USA totalno sr.nje


Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Valjda je i australijska verzija te priče, serija Glitch. Tu francusku sam ogledao prvu sezonu koja mi se svidela. Drugu sam batalio nakon par epizoda.

Sent from my TA-1053 using Tapatalk
 
Odgledao Taboo prvu sezonu. Meni se stvarno sviđa. Sad se gleda Shameless, 8 sezona. Nakon Dextera i Breaking Bada mislio sam da se nece pojaviti serija koju cu tako voleti. Retko kvalitetna i izuzetna serija je Shameless.

Sent from my LG V20 using Tapatalk
 
I ja obožavam shameless. Čuvam je za novu godinu da odgledam :)

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Happy!

Druga epizoda takodje ludilo. Neverovatno kako su uboli glumca za ovo. Iako je low budget serija je odlicna. Neki kombo izmedju Deadpoola/Max Payne-a+ kadrovi koji neodoljivo podsecaju na Crank (sa Stathamom).

Danas se emituje 3. epizoda i onda slede jos 2 do 30.12. Apsolutno svaka preporuka za seriju.

+edit
Serija je radjena po stripu Grant Morrison-a (za koga sam cuo ali nisam citao jer je uglavnom radio na Betmen/Supermen/JLA fransizama koje me ne interesuju)
 
Poslednja izmena:
^ ako se dobro secam, radio je reziser Crank-a, tako da ni ne cudi.
 
@milane ajde gde si skinu Povratnike ne mogu da nadjem na netu nema ono online

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
 
Peaky Blinders

Zavrsila se 4. sezona.Po mom ukusu mozda najbolja do sada.Lepo je videti da serija odrzava kvalitet.

5. sezona najavljena za prolece 2019...

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Peaky Blinders jako tanka sezona. Brody je upropastio sezonu sa njegovim kopiranjem Kuma i Marlona Branda. Nisam ga gledao u losijem izdanju od ovoga.
 
Vredi li gledati treću sezonu Mr.Robota?

Beyond Genius Lies Insanity

Bolja treća od prve dvije zajedno.

Usput pošto je neko spomenuo Shameless, odgledao sam sve što je izbačeno do sad i ne znam kako ovo spada pod komediju, meni je serija više tužna i depresivna nego smiješna. Smijem se jedino Kevinu.
 
Poslednja izmena:
Jedva zavrsih Punishera. Nije mi legao, sve mi je nekako sporo, dosadno, malo ima akcije. Razvukao sam gledanje na 20tak dana, jeeeedva...
Ni glavna glumica mi nije legala nikako, stavise bila mi je odbojna vecinu vremena. Dusu dala za tehnicku podrsku..
GLumac koji glumi Punishera se trudi, nekad mozda i previse. Ali nije los, jedino on i nosi seriju.

EDIT:
Meni nije jasna ocena na imdb.
 
Poslednja izmena:
Bolja treća od prve dvije zajedno.

Usput pošto je neko spomenuo Shameless, odgledao sam sve što je izbačeno do sad i ne znam kako ovo spada pod komediju, meni je serija više tužna i depresivna nego smiješna. Smijem se jedino Kevinu.

Nije komedija već drama sa elementima komedije .
 
Ne znam, gledao sam na IMDB-u i kao prvi tag stoji "Comedy" zato sam i pretpostavio da je komedija.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno