Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sherlock, jako, jako dobra serija, odusevljen sam.
Preporuka za onog ko do sada nije gledao.
 
Ako ti se svideo sherlock pogledaj i Luther isto britanska detektivska serija...
 
Luther mi je možda i bolja od šerloka.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samo gledam kakve veze imaju Luther i Serlok. Jedna je dobra detektivska serija a druga je parodija na Serloka.
 
Samo gledam kakve veze imaju Luther i Serlok. Jedna je dobra detektivska serija a druga je parodija na Serloka.

Prva je britanska i druga je britanska pa mogu da se porede iz vise razloga:

britanska kutlura
britanski naglasak
britanski format (sat i kusur umesto 42 minuta)
sazeta (kvalitetnija) prica u manje vremena usled manje budzeta koji imaju englezi u odnosu na amere koji svaki moguci tv proizvod razvodne do maksimuma sa filler epizodama i stare-fest-om.

BBC Sherlock nije parodija na Sherlock-a vec modernizovana verzija originalne price koja uzima maha krajem 19 veka a ako si mislio kriticki odnosno da isprozivas seriju previse si ozbiljan za ovaj svet.
 
Prva je britanska i druga je britanska pa mogu da se porede iz vise razloga:

britanska kutlura
britanski naglasak
britanski format (sat i kusur umesto 42 minuta)
sazeta (kvalitetnija) prica u manje vremena usled manje budzeta koji imaju englezi u odnosu na amere koji svaki moguci tv proizvod razvodne do maksimuma sa filler epizodama i stare-fest-om.

BBC Sherlock nije parodija na Sherlock-a vec modernizovana verzija originalne price koja uzima maha krajem 19 veka a ako si mislio kriticki odnosno da isprozivas seriju previse si ozbiljan za ovaj svet.

Jesu....potpuno iste,dodao bi samo i Alo,Alo....i onu Mućke :p
 
Završio The people vs O. J Simpson... fantastična ali daleko ispod Making a murderer, likovi jednostavno nisu dovoljno uverljivi. Onaj iz friends serije je promašaj a za Travoltu koji je promenio licni opis i zategao obraze iza ušiju tek nemam komentar. Najjači lik u celoj seriji glavni "N" advokat inače..

okrivljeni Cuba nit smrdi nit miriše, uopšte nije pitao za ženu niti ista vezano za nju u toku celog serijala,po tome se dalo pretpostaviti da li je kriv ili ne, nakog izlaska iz zatvora nije joj isao na grob nego je bacio žurku da proslavi... i tako jos brdo nebuloza...

a wiki kaže :

The Brown and Goldman families subsequently filed a civil lawsuit against Simpson, and on February 4, 1997, the jury found Simpson "responsible" for the two deaths.[12] The families were awarded compensatory and punitive damages totaling $33.5 million.

Sent from my D6603
 
Poslednja izmena:
Stranger Things
tumblr_ob94sdoodc1ql5n09o1_1280.jpg
 
Poslednja izmena:
The Night Of odličan, 8/10 od mene. Jel ovo format mini serije tj. jedna sezona ili će da je razvuku na nekoliko?

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
I meni je Luther bolji od Sherlok-a ,a tako trazim nesto slicno Luther-u ali nema a odgledao sam sam skoro sve Svedske,Norveske,BBC-jeve,italijanske

odgledao Utopia 10/10 , Peaky Blinders , Marcella , Broadchurch , Happy Valley , Line Of Duty , Shetland , The Disappearance , Borgen , Bron Broen , The Tunnel englesko-francuska produkcija kao Bron Broen .

Dajte predlog za nesto kvalitetno po mogucstvu evropsko,od amera HBO,AMC,Showtime... sam odgledao sve sto valja. Hvala unapred
 
@kjager
vidim da pratiš uglavnom sve britanske serije. Baci pogled na River, možda ti se svidi. Kakav je Line of Duty? To već neko duže vreme planiram da gledam.
I jel gleda neko Halt and Catch fire
http://www.imdb.com/title/tt2543312/
Valja li?
 
Halt and catch fire briliantna, uskoro počinje treća sezona... can't wait.

Sent from my D6603
 
Ok, hvala. Ide na skidanje. Taman da popunim vreme dok ne izadju sve epizode The Night Of.
 
Ja ne mogu da čekam sve odjednom, The night of sve bolja i bolja.

Sent from my D6603
 
Gledao River,brilijantna.@beyondtime gledao i The Missing :D @Jozef Line of Duty odlicna nije klasa Luthera ali svakako vredi gledati. I da se nadodam za Halt and Catch must watch. Posle Breaking Bad-a i Better Call Saul-a najaca serija iz AMC produkcije.Hvala svima na pomoci.Guglacu jos.I ja ceckam The Night Off da zavrse,pa da gledam u cugu.Sta ti je navika. :)
 
Isto dajem glas za Halt and catch fire koja nije imala neki hajp a totalno vraca u taj period 70e 80e vezano za kompjutere. Steta sto prevodi manjkaju.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Top! Gledati obavezno cuvenog Dr.

Ko voli evropske nek gleda islandsku Trapped i italijanske Romanze Criminale i Gomorrah... imas i Wallander, Poldark...
 
Bolje da su završili sa prvom sezonom. Ostala bi mi u lepom sećanju.

Sent from my D6603
 
Kakvi su utisci za Animal Kingdom? Imam celu sezonu pa da vidim vredi li počinjati pošto je sad malo problem sa vremenom tj manje ga ima slobodnog i da li ga trošiti na ovu seriju...

Sent from my SM-N9006 using Tapatalk
 
Mr. Robot S2E07. Odlična. Konačno nešto da se desi u ovoj bledoj drugoj sezoni. Sad je malo jasniji ovakav pristup do sada.
 
Što se tiče druge sezone Stranger things, nigde još nema zvanične objave za drugom sezonom,
ali sve govori da će je biti.

http://release-date.info/tv-series/stranger-things-season-2-release-date-4893004832/

Iskreno se nadam da nece biti druge sezone.Ili ako i bude, neka bude nesto totalno drugacije i nevezano za prvu.

Ovako je kraj dobio na misteriji i treba ga ovako ostaviti, da svakome masta odradi svoje.
Serija ima smek i u ovih 8 epizoda je odlicna uokvirena prica.Sve dalje bi bilo klasicno silovanje,raspali fileri i srozavanje.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Mr. Robot S2E07. Odlična. Konačno nešto da se desi u ovoj bledoj drugoj sezoni. Sad je malo jasniji ovakav pristup do sada.
Najsporija serija od svih koje gledam, ali je previse zanimljiva :) jedva čekam s02e08.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno