Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neka nauce da koriste spojler. Hajp Ninoslave, hajp (hype).

BTW, gledam Fargo, trecu sezonu. Sve je super, odlicna je ali fali mi Bili Bob. Nekako mi nije to to bez njega. Kad se u onoj epizodi pojavio kao narator samo mi je pojacalo utisak koliko mi fali ona njuska.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Dzabe kad ce negde na netu da iskoči, ako se ne varam Blic je pre par godina opasan spoiler imao na sajtu. I bre kako ne znaš za hipi :) beše o Kumu bila priča valjda.
 
Jel se meni čini ili su stvarno zakomplikovali sa pričom u poslednjoj sezoni House of Cards?! Koliko god se trudio, teško mi je da pohvatam sve stvari, pogotovo one vezane za njihov izborni zakon! Baš sam se smorio, a jedva sam čekao novu sezonu.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ozark, prva epizoda je ok, navodi da se pogleda druga, za treću ćemo da vidimo :)
 
Psych serija dobija nastavak u vidu filma: Psych - The movie, izlazi u decembru :)

Sent from my LG-K430 using Tapatalk
 
The Defiant Ones
HBO dokumentarac iz 4 epizode koji se bavi izmedju ostalog prodajom Beats by Dre Apple-u i kako je doslo do toga,osim toga prati Dre-a od pocetka pa do ovde gde je danas,od nastanka NWA preko otkirca Snoop Doga i Eminema. Dreovo partnerstvo sa Jimmy Lovinom iz oba ugla. Muzicka industrija od ranih devedesetih do danas,sukob Death Rows - Bad Boy Recordsa...uglavnom koga zanima to odličan dokumentarac,sa do sad ne emitovanim snimcima.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Gledam Homicide i tek sada vidim koliko je ovaj Yaphet Kotto maestralan glumac i koliku je čovek harizmu imao u ovoj seriji i koliko je sjajno izneo ulogu Giardella u seriji.

I iznenađen sam saznanjem da se 2008 godine povukao iz glume tj ništa značajnije nije snimio od tada a radi se o odličnom glumcu
 
Druga epizoda je takođe dobra.
Ima malo šmeka na breaking bad u pogledu na porodicu.

Upravo odgledao i petu :)
Da, to sam i ja pomislio (breaking bad šmek) , nije loša serija, dobra čak, samim tim što sam već odgledao 5 epizoda za dva dana mi dovoljno govori, šteta što ima samo 9 epizoda, dobro je što izlaze sve odmah.
Breaking bad je doduše puno razvlačio, ovde je sve nekako brže, realnije i surovije.
 
Deset ima, moja greška.
Da, zbog njega sam i imao rezerve nakon prve epizode, mislio sam što zbog njega i zbog nekih drugih stvari da će serija nakon vrlo dobre prve epizode krenuti nekim drugim tokom, tj. da će početi da smara, medjutim prevario sam se.
 
Tako sam ja odgledao jesenas 10 epizoda druge sezone Mr. Robota i doslovno "zavrsio" sezonu. Sve dok prije 10-ak dana nisam provalio da druga sezona ima 12 epizoda, a ne 10 kao prva i da sam dvije ladno iskulirao.
 
Hahah, kod mene je bio štos što sam skinuo samo prvu da vidim kakva je, tada u tom momentu ih je bilo 9 na trekeru, onda sam skapirao da će uskoro da se pojavi i pack sa svim epizodama pa sam njega skinuo umesto parcijalno sve epizode, tako da mi je 9 epizoda bilo urezano. Inače meni ne može da se desi to što se tebi desilo sa mr.robotom, kad mi se svidi neka serija program sam skida automatski sledeću, kad prestane da skida znam da je sezona završena :D Zato su dobre ove Netflix serije, skineš pack odmah i miran si.
 
Nema komentara za got?
jel se meni cini il su glumice poruznele u novoj sezoni. Aj ajra je ogavna al mi je nekako i ona milfara lanisterka odbojna totalno?
 
Nema komentara za got?
jel se meni cini il su glumice poruznele u novoj sezoni. Aj ajra je ogavna al mi je nekako i ona milfara lanisterka odbojna totalno?
A ne, izgledaće kao naše granduse full sređene nevezano za vreme i okruženje. Silikonjare su na hub, hamster...
I to je kao komentar na epizodu?! [emoji19]


Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Dok je imala duzu kosu i nije bila losa Lanisterka :D

Inace jel gledao neko American Gods?
 
Mozda mu se svidjala "Ajra" dok je imala 15 god ?
 
Marti pedofiliju ostavljam tebi.
Bila je dobra ona milfara vestica. Nadam se da se nije ofucala u ovoj sezoni. Pa saznacemo sutra.
 
Hmmmm, zakleo bih se da si u stvari ti taj koji je komentarisao "ajrin" izgled i kako je poružnela u odnosu na ranije a ne ja...
 
Poslednja izmena:
Završio Ozark, neverovatno dobra serija, sve preporuke.
Sad nešto razmišljam i ne znam da li je bolje kada izadju sve epizode isti dan ili jednom nedeljno, kada izadju isti dan onda se duže čeka sledeća sezona, što je problem ako je dobra serija, inače je mnogo bolje za gledanje.

Težak spojler ispod, ne gledati ukoliko postoji namera da se pogleda serija.

Scena na kraju kad Del spomenu rednecks i ostaje bez glave u sekundi, hahahhahaha, sve sam očekivao samo to ne, vrlo dobro.
Jedino ne kapiram šta bi sa 50mil, tj. da li je Marty rekao onoj ribi da to uradi ili je ona sama to, hmm nisam siguran.
Ispada kao da nije znao i da je ona sama provalila ali nešto mi tu smrdi.
 
Ako je suditi po trejleru druga sezona Stranger Things obecava [emoji4]

Послато са GT-I8190
 
Gledam Homicide i tek sada vidim koliko je ovaj Yaphet Kotto maestralan glumac i koliku je čovek harizmu imao u ovoj seriji i koliko je sjajno izneo ulogu Giardella u seriji.

I iznenađen sam saznanjem da se 2008 godine povukao iz glume tj ništa značajnije nije snimio od tada a radi se o odličnom glumcu

To je jedna od naj detektivskih serija svih vremena. Autor je kasnije napisao The Wire.
Yaphet je sjajan, bio mi je extra zabavan u Midnight Run kao Alonso Mosley
 
Game of Thrones držte gaće, shit got real!
Kao što se u očekuje u GOT ništa se ne dešava po nekom ustaljenom šablonu happy end gluposti.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odlicna epizoda GoT
 
GoT
Navijam za White Walkere da pobiju sve redom, ne mogu vise da se nerviram :D jel samo sedam epizoda u ovoj sezoni?
 
Hahah, kod mene je bio štos što sam skinuo samo prvu da vidim kakva je, tada u tom momentu ih je bilo 9 na trekeru, onda sam skapirao da će uskoro da se pojavi i pack sa svim epizodama pa sam njega skinuo umesto parcijalno sve epizode, tako da mi je 9 epizoda bilo urezano. Inače meni ne može da se desi to što se tebi desilo sa mr.robotom, kad mi se svidi neka serija program sam skida automatski sledeću, kad prestane da skida znam da je sezona završena :D Zato su dobre ove Netflix serije, skineš pack odmah i miran si.
Који програм користиш?

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno