Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Preporucujem The Strain horor radjen po istoimenoj knjizi, do sad su izasle 2 epizode.
Oni koji si citali knjigu kazu da je mnogo dobra, serija do sad nije razocarala.
 
Koliko si pogledao? Kako bi ga ti pcenio?

Pa odgledao sam obe epizode (toliko su izasle do sad), prva je dosta dobra, druga nije losa ali je vise uvod u trecu.
Tesko je da se proceni kako ce da ide dalje, ali oni koji su procitali knjigu kazu da je dosta dobra.
U seriji jednu od glavnih uloga ima onaj lik sto glimu Voldera Freja u GoT.
 
Ja ću pratiti Strain čisto iz razloga što nema baš nekog izbora trenutno, ali serija nije ništa posebno još uvek, druga epizoda je bila mnogo lošija od pilota.
 
Ja ću pratiti Strain čisto iz razloga što nema baš nekog izbora trenutno, ali serija nije ništa posebno još uvek, druga epizoda je bila mnogo lošija od pilota.

Da. Ja sam ocekivao ozbiljniju seriju. Dosta je losa gluma, dijalozi slabi-naivni. Al nije losa kao letnja serija.
Imam osecaj da ce se razvlaciti ranja cele sezone.
 
Da. Ja sam ocekivao ozbiljniju seriju. Dosta je losa gluma, dijalozi slabi-naivni. Al nije losa kao letnja serija.
Imam osecaj da ce se razvlaciti ranja cele sezone.

To me je baš iznenadilo u par scena, čak i sa glavnim likom. Kao da su snimali samo jednom te scene, pa kako ispadne. To bih očekivao od neke low budget SyFy serijice, ali onaj Helix mi je potpuno promenio mišljenje o SyFy-ju.
 
Covece, ja poceo moj godisnji run Friends-a ... kakva serija. Kakva LEGENDARNA serija. Vise smeha i radosti, iskrene ljudske radosti nego u 15 modernih komedija koje su isle na teve-u u poslednje 3 godine, zajedno.

[youtube]XozfVWyCxXY[/youtube]
 
Covece, ja poceo moj godisnji run Friends-a ... kakva serija. Kakva LEGENDARNA serija. Vise smeha i radosti, iskrene ljudske radosti nego u 15 modernih komedija koje su isle na teve-u u poslednje 3 godine, zajedno.

[youtube]XozfVWyCxXY[/youtube]

Dobri su Friends ali dal si ikad pogledao Seinfeld? Po meni #1 sitkom svih vremena. I dan danas su neverovatno smesne epizode.
Kupio bih Bluray box set ako ikad izbace.
 
The strain stvarno ima katastrofalnu glumu pogotovo onaj latino gangsta. Trebalo bi da bude zanimljivije kad vampirizam krene da se siri.
 
Covece, ja poceo moj godisnji run Friends-a ... kakva serija. Kakva LEGENDARNA serija. Vise smeha i radosti, iskrene ljudske radosti nego u 15 modernih komedija koje su isle na teve-u u poslednje 3 godine, zajedno.

[youtube]XozfVWyCxXY[/youtube]
Potpisujem. Praktikujem istu stvar :)
 
Realno, previse epizoda je snimljeno. i gledanje jednom godisnje vec 5 godina mi pricinjava istu identicnu zabavu svaki put. Nemoguce je zapamtiti sve dobre fore, jer je svaka fora - dobra :)
 
TO je bilo doba kada se vise vremena provede na razmisljanje o serijama nego na promovisanje, pa su bile dobre :D Sada se stancuju kao potomci Gingis Kana ili japanske pecurke :)
Neko pomenu Seinfeld... jeste kvalitetna serija, ali ne lezi svima. Ja ne gotivim taj humor recimo.
 
Probaj Fraiser-a mozda. ;) Meni je on nesto najblize Prijateljima... jedino da jos izbace neki HD u produzenoj verziji epizoda ali rekose da nece to raditi sto mi opet ne ide u glavu...
 
Gledao sam Fraisera, humor mi odlicno leze, ali nikako ne bih izdrzao da gledam vise od 1-2 epizode nedeljno, nekako tacno se dobro tempira da toliko treba da se gleda :)
Postoje neke stvari koje su tako dobro pravljene da je doza 1/nedeljno :D
 
Dobri su Friends ali dal si ikad pogledao Seinfeld? Po meni #1 sitkom svih vremena. I dan danas su neverovatno smesne epizode.
Kupio bih Bluray box set ako ikad izbace.
Meni je Seinfeld nepodnošljiv na više od par minuta. Ne sviđa mi se Jerry u principu. Mada gledam Comedians in Cars Getting Coffee bez problema.
 
CiCGC mi dodje kao neki "jew talk" fazon... lagano, ali vrlo malo tu ima sala u proseku.
 
Seinfeld ima odvratnu boju glasa i bas me iritira ... Frasier je zato odlican, preporuka:)
 
Kome se svidja Seinfeld, Curb your enthusiasm je obavezno da se pogleda, meni licno najbolja komedija, friends su mi bili top 1 dosta dugo, pa sam onda odgledao curb :)
 
Seinfeld je meni odlicna serija. Cini mi se da sam odgledao sve epizode :)
 
Seinfeld je meni odlicna serija. Cini mi se da sam odgledao sve epizode :)

Fala bogu da ima ljudi koji dele moje misljenje. Znam da malo ljudi je culo za Seinfeld kod nas a na mnogim listama je #1 sitkom svih vremena. Nikad se nije ni emitovala u Srbiji pa valjda zato, dok je Friends isao redovno.
I dan danas su fore relevantne u Seinfeld-u. Odgledao sam i sve epizode Curb your Enthusiasm takodje, malo je drugaciji humor ali isto dobar.
Kao sto kazete da ne podnosite Jerry-a, ja nikad nisam mogao da svarim lik Ross-a (David Schwimmer), tako da kapiram vas kad kazete da vam se ne svidja serija.

I Frasier sam sve gledao dok je bilo na Studiu B. Pristojna ali nemam zelju da opet gledam.
 
Poslednja izmena:
Prikazivali su Seinfeld pre 10ak godina na B92. Pa tek kasnije Frasier-a.
 
Seinfeld se emitovao ovde. Išao je i na nekom Pink kablovskom zadnjih godina. Moguće da i dalje vrte. I ranije je negde išao samo se ne sećam gde. Moguće da je B92.
I jeste rangiran u broj 1. Što uopšte ne menja da je meni serija odbojna, koliko god joj davao šansu. Ali razumem zašto je visoko kotirana.
 
Meni je Seinfeld nepodnošljiv na više od par minuta. Ne sviđa mi se Jerry u principu. Mada gledam Comedians in Cars Getting Coffee bez problema.

Isto i meni, humor je toliko usiljen i vestacki da nikad nisam mogao da je gledam duze od 5 minuta a i onda sam se pitao sta mi je to trebalo.
Shameless je komedija ko je po meni vredna gledanja, premda tu ima i dosta elemenata drame.

Edit:
I Frasier je bio stvarno dobar kao i Everybody loves Raimond.
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna kako se zove serija koja ide ovih dana na nova tv. Neki spijuni su u pitanju u vreme hladnog rata.
 
Što se Seinfeld-a tiče George Constanza je najbolji lik u seriji. U početku nije bio toliko zanimljiv ali kasnije svaka "stvar" sa njim je bila epic. Meni je npr. fascinantno koliko je Jerry Seinfeld natukao love od te serije. 820 miliona dolara. Godišnje mu ova serija donese par desetina milki, što znači da se još uvek itekako gleda u celom svetu.
 
Gleda se. Ima para...ne znači da mi se sviđa.
Nudili su mu i 4 miliona dolara po epizodi da produži seriju, ali je odbio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno