Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma izgubi to sve smisao posle toliko godina. Vidim isto da Uvod u anatomiju još uvek ide. 14-a sezona, majko mila. TWD dogurao do 8-e. Ovi razni CSI, NCIS, Law & Orderi, to da ni ne spominjem. A sve sezone sa po 20 i kusur epizoda.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Billions 2. sezona ovo sto sam do sad' odgledao odlicna!
Cak mi je bolja od prve sezone ...
 
^jeste da i meni bolja za nijansu od prve, samo smara cekanje od nedelju dana sada
 
Ma izgubi to sve smisao posle toliko godina. Vidim isto da Uvod u anatomiju još uvek ide. 14-a sezona, majko mila. TWD dogurao do 8-e. Ovi razni CSI, NCIS, Law & Orderi, to da ni ne spominjem. A sve sezone sa po 20 i kusur epizoda.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Ja moram negde ovo da kazem - meni je Uvod u anatomiju UBEDLJIVO najiritantnija serija svih vremena, pre bih gledao Seks i grad ili Ocajne domacice, nego trac-seriju umotanu u foliju neke budjave price o klinici.
 
Десета епизода друге сезоне серије "Пространство" је одличан увод у снажну завршницу. Волео бих да је трајала још који минут дуже.
 
Znam na koju seriju misli ali mi je bez veze kad se nazivi serija prevode pa čak i kad je to prevod koji je više nego jasan.

U stvari, serija i ne toliko ali filmova...
 
Za mene koji nisam gledao seriju, to je samo proširenje :)
 
Volem i ja Expansaru :)
 
The Expanse:

Pisao sam vam ja ranije da će Bobi Drejper biti skroz gotivna likuša u seriji, a tek šta nas sve čeka ... :)

Treća sezona je već odavno odobrena, isto 13 epizoda kao druga.
 
Bobi jos nije ni imala ulogu maltene :)
 
13 Reasons Why odgledao za dan, još jedna odlična netflix serija o tinejdžerskom zlostavljanju i posledicama istog.
Preporuka za one koji su sada u tom dobu ali i za odrasle, jedna od onih serija/filmova koji vas nakon gledanja ne ostavljaju ravnodušnim, bar za kratko.
 
Posle 8 godina krenula nova sezona Prison Break!

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Meni je Bobi bas antipaticna, mada moram priznati da mi je bolja sad nego na pocetku.
 
Ne kapiram samo zasto su generalno serije o putovanju kroz svemir takve da ispada da su sve veci i veci *****i se radjali, a da je tinkering na spaceshipovima kao decja igra i "otprilike" posao, a ne egzaktna nauka :D

Sa te strane gledano, Bobi je jos ispala nista cudno :)
Zaludjenici u doba interplanetarnog putovanja, gde nema protoka informacija... aman :D

Kad ce neko napraviti seriju sta bi bilo da ljudi nisu njesero u buducnosti :)
 
Taj Pb bi možda ostavio i dobar utisak da su batalili na kraju druge sezone. Ono bilo bi sasvim ok iako su već na sredini druge usrali. Bila bi fina i zabavna limunada ali ne...
Koliko se sećam većina koja je gledala baš kada se serija pojavila je batalila to kasnije. Ovi "novi" gledaoci vidim baš oduševljeno odgledali do kraja.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Joj vise te jedne te iste price...
Ja bas nikog ne znam ko je batalio da gleda PB. Ljudima se nije svidelo u kom pravcu ide kasnije ali su svi gledali. Kao otprilike sa TWD danas.
I te price vise smaraju " trebali su da batale posle prve,druge sezone " pa ni jedna serija ne treba da ima toliko sezona koliko ima ( osim mozda Breaking Bad) pa ih opet snimaju,kome se ne svidja ne mora da gleda. Svi znamo da ih snimaju zbog para,da ovo isto rade zbog para,uzmite nađite za sebe nesto sto su ljudi snimali isključivo zbog ljubavi gledajte i uživajte.
Znam brdo ljudi koji jedva cekaju da krene.
Ja cu rado da gledam u lepom sećanju mi je ostala serija. Gledacu je iz istog razloga zbog kog sam gledao novi X Files.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobro uživaj, ako ti je dobro ne moraš da se opravdavaš :) A ovo da su svi gledali do kraja malo teže.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Serije se u 'Merici snimaju dok imaju određenu gledanost. Ako padne ispod, baj baj nova sezona.
Ili se saseče drastično budžet što je samo drugi način da se serija "zakopa".
To je npr. urađeno mojoj omiljenoj "Nikiti" posle 3. sezone :(. 4. nije ni trebalo biti pa se skrpilo na brzinu.

Na drugom delu planete, na Dalekom Istoku, serije se snimaju sa unapred određenim brojem
epizoda, a u Koreji se često koriguje scenario u zavisnosti od reakcija i gledanosti zato što snimanja
idu od epizode do epizode dok traje emitovanje. Čak i ako je serija bomba, ide se do kraja.

A spomenuti "X-Files" je vremenom totalno upropašćen. Klasičan slučaj kada svi uključeni
u seriju postanu žrtve sopstvenog ogromnog, ali i neplaniranog/neočekivanog uspeha.
 
Poslednja izmena:
To za gledanost je naravno tačno. Dosta dobrih serija otkazano zbog manje gledanosti a sa druge strane dosta trešova nastavilo da se emituje zato što ima dobru gledanost u Usa.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
10 Things I Hate About You je moj omiljeni rom.kom. film.

Takođe mi je i serija odlična. Šta se dogodilo?
Loš rejting/gledanost i serija završila posle 1. sezone (abc family), iako je kraj ostavljen totalno otvoren za novu sezonu :S:.

To za gledanost je naravno tačno. Dosta dobrih serija otkazano zbog manje gledanosti a sa druge strane dosta trešova nastavilo da se emituje zato što ima dobru gledanost u Usa.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
Da li nešto smeće ili ne...

Stavi se u poziciju producenata. Ko je lud da gubi novac ;)? To je jedino bitno.

Nije u pitanju javni servis već komercijalne ili pay tv stanice.
 
Poslednja izmena:
Better call Saul S03 kreće 10.04.
 
Dobro uživaj, ako ti je dobro ne moraš da se opravdavaš :) A ovo da su svi gledali do kraja malo teže.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Ja sam gledao PB do kraja...čak sam i film odgledao kasnije.
A TWD sam za razliku od PBa ipak batalio posle treće ili četvrte sezone...PB je ipak i posle imao neku akciju i opet neka dešavanja koja možda nisu bila na nivou prve dve sezone ali se nešto dešavalo....u TWD se ništa nije dešavalo....
 
Isto i ja... Dobro doduse PB i u ono vreme Lost su bile prve serije koje su me vukle da gledam i cekam novu epizodu, ali stoji da PB nikad nisam hteo da batalim da gledam, dok TWD evo ostalo mi je par epizoda stoje nemam zelju da ih pustim.
 
Ja sam odgledao 2 epizode PB i koliko sam se oduševio više nisam pokušavao da gledam

Huawei P9
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno