Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja se izvinjavam ali vidim previse postova koji hvale Lost, i ne razumem vas.

:) Jeste, i ja sam bio besan na epilog kao i svi, dok sam gledao u real time-u...
No, sa ove distance gledano, a zaintrigiran reprizama na Prva Plus, reših da ponovo bacim oko od treće sezone pa dalje, na preskok, znači skip čim krene flashback... i začudio sam se koliko je to dobra serija u odnosu na sve nakon toga koje sam gledao.
Fotografija, muzika, režija, efekti, gluma, izgrađenost svakog ali bukvalno svakog lika, napetost...
 
@Shreder
Jbt koji spojler kao kuca... za ovo perm. ban!
 
Lost je bila prva serija koja je označila prekretnicu u smislu - serije su bolje od filmova. U ovoj hyperprodukciji filmova retko šta valja, dok od serija retko koja ne valja u poslednje vreme.

Ma ima i serija koje su lose, nego jos uvek ima i dosta onih koje su jako dobre tako da moze da se bira.
 
TWD
Rešili da se razmnožavaju. :D
Epizoda me podseća na CoD misije.
 
Koliko me ovaj The 100 podseca na nasu politicku scenu cudo jedno...svako sa svakim, svako smesta svakome, svi se menjaju na vlasti, svi zveckaju oruzjem, samo hoce da ratuju i sl....
 
House of Cards naravno sjajna sezona nista manje nisam ni ocekivao. Skolski primer kako izgleda serija koja nema pad kvaliteta. Nema praznog hoda cak i neki sporedni dijalozi sluze da bi se postavio temelj za nesto sto ce se kasnije odigrati. 10/10
 
The Magicians... Tja, izgleda kao Hogwarts iz Harry Potter - a za tinejdžere, tj ako je Hogwarts osnovna škola, ovo je srednja :D Ideja za seriju nije loša, mada mislim da je mogla biti bolje odradjena. Sve u svemu, meni je ok za neobavezno gledanje, i tu pravim razliku izmedju toga i "recenziranja" neke serije da bih joj našao mane.
Lucifer je meni npr skroz opuštena varijanta, zanimljiva za gledanje i mislim da je glavni lik bas "ubo" ulogu, počevši od akcenta preko "djavoljeg" humora itd. Takodje "brain off" vrsta serije, iako iza nje stoji čuveni Jerry Bruckenhaimer (!), sto ne liči na njega uopšte.

Hvala za info - mozda pogledam, mada mi se cini da ima previse teen gluposti - drame itd..

@stevanix - HoC po meni prva sezona najbolja, druga ok, treca propast i cetvrta tu i tamo - za razliku od prve dve sezone sad se nista nije ni desilo realno?
sve se samo nagovestava za buduce sezone?? Koliko sam video vec su jos 2 sezone ugovorili, ima da teraju dok Spejsi stvarno ne rikne? xD

@topic - Jel zna neko gde ima Welcome to the Captain (2008) serija i valja li cemu - ima samo 5 epizoda, pogledah neke inserte na yt mada i nisam bio nesto impresioniran.. Gledao neko?
 
Ono u današnjoj TWD epizodi kad

Glenn i Heath gledaju one Polaroid fotke na zidu, to vam je Lucille na delu ;)

Btw. Nešto mi Heath delovao poznato i onda ukapiram da lik glumi Dr. Dre-a u Straight Outta Compton :D
 
Posle odustajanja od the 100,vratio sam se gledanju iste pre par dana,odgledao u cugu drugu sezonu i bio baš zadovoljan. Treća sezona mnogo lošija od druge,bar ovih par epizoda,više ni sami ne znaju sta hoće. Pojedini likovi vise ne znaju gde biju,donose toliko glupe odluke da je postalo smešno. Ni ovaj pravac sa zenom u crvenom mi se ne dopada baš podseća a BSG kao i ovi izbori i slično,samo je ovde bar ubrzano ☺ Ali nastavljam, ipak je sf a i zabavna je.
 
Posle odustajanja od the 100,vratio sam se gledanju iste pre par dana,odgledao u cugu drugu sezonu i bio baš zadovoljan. Treća sezona mnogo lošija od druge,bar ovih par epizoda,više ni sami ne znaju sta hoće. Pojedini likovi vise ne znaju gde biju,donose toliko glupe odluke da je postalo smešno. Ni ovaj pravac sa zenom u crvenom mi se ne dopada baš podseća a BSG kao i ovi izbori i slično,samo je ovde bar ubrzano ☺ Ali nastavljam, ipak je sf a i zabavna je.
Tek ova sedma epizoda valja. Dobro su povezali taj AI sa svima njima uopšte. Samo, kao što rekoh tako su trebali početi sezonu, jer ovih 6 pre nje deluje skoro nepotrebno.
 
Najzad stigoh da završim novi X-files... Umalo me kraj 6. ep nije koštao laptopa! Uffff.... Ne da sam se iznervirao.

Malo je falilo da bude:
3078e68db53b2394d70cb643fcf51441.jpg
 
Poslednja izmena:
@Shreder
Jbt koji spojler kao kuca... za ovo perm. ban!

Ne razumem ni tvoju burnu reakciju ni sto me je moderator opomenuo. Jeste, pogresio sam jer covek tek hoce da pocne da gleda, ali ne preteruj ne izigravaj baptistickog svestenika majke ti. U tom slucaju bi trebao svaki komplet post da bude spoiler, ako serija iz 2004 treba da se mece u spoiler-e. Na nekoliko prethodnih strana se spoiler-free diskutovalo o plotovima serija koje su izlazile pre samo nedelju-dve

jel spoiler ako kazem "jesus dies" ? jel spoiler da je Vader cale od Luke-a ? Il sam trebao da iznabadam nastavnicu istorije u osnovnoj, matoru Olgu kad mi je rekla da su ubili Spartakusa, a ja nisam gled'o
 
... i da je pitaš "Što ti je to trebalo"?

:D
 
E moj shrederu, zbog takvih kao ti je ova tema na ivici da ode pod ključ.
 
Treba ;)

ubiju im caleta, a leviatani su g.vno zbog njih sam batalio seriju
 
U twd ajd sto ona sa kikama plače zbog riđokosog nego mi jedna od favorita se zaljubila u ni manje ni više nego u đevojku. Tako da uz svu patnju sa preživljavanjem sad imamo i lezbo par, e još samo da deril bude gej i onda definitivno batalim seriju.
 
Ma bitno da padre gejb polako postaje rambo :D
 
Ne razumem ni tvoju burnu reakciju ni sto me je moderator opomenuo. Jeste, pogresio sam jer covek tek hoce da pocne da gleda, ali ne preteruj ne izigravaj baptistickog svestenika majke ti. U tom slucaju bi trebao svaki komplet post da bude spoiler, ako serija iz 2004 treba da se mece u spoiler-e. Na nekoliko prethodnih strana se spoiler-free diskutovalo o plotovima serija koje su izlazile pre samo nedelju-dve

jel spoiler ako kazem "jesus dies" ? jel spoiler da je Vader cale od Luke-a ? Il sam trebao da iznabadam nastavnicu istorije u osnovnoj, matoru Olgu kad mi je rekla da su ubili Spartakusa, a ja nisam gled'o
Nema potrebe da se ista razume, potrebno je da se procitaju praivla, imaju 3 recenice, ali svakoga mrzi i toliko da procita.
Nema potrebe da pitas fain2daniel sta je spoiler i dal je to ili nije.
Postoji google ukucaj movie spoiler i procaitaj definiciju, nije tesko.
 
U twd ajd sto ona sa kikama plače zbog riđokosog nego mi jedna od favorita se zaljubila u ni manje ni više nego u đevojku. Tako da uz svu patnju sa preživljavanjem sad imamo i lezbo par, e još samo da deril bude gej i onda definitivno batalim seriju.
Auuu...kud im je smanjen izbor, jos i lezbejka da postane..to je odma' dve zene manje.[emoji1]
 
Ja bih statirao for free samo da ih češkam po kosi :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno