Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nešto sam očigledno zeznuo kod slanja jer sam hteo replicirati obojici u istom postu, pa sam tu izgleda napravio kiks. I onda išao odvojeno da odgovorim a nisam obratio pažnju šta je na kraju ispalo.
Ma ok, dešava se.
Meni ne smeta dobar je post, sve se slažem, jedino može da bude grdan spojler nekom ko nije gledao...
 
Ne može, mora moderacija...ali kontam da nece niko povezati sta i kako.
 
Zavrsi se billions konacno…
U drugim vestima vratio se na the Americans posle par godina,ostalo mi jos 3 epizode,Keri Russell divna,ima nesto u tim zenama od metar i 50…
 
Pa ima još jedna epizoda Billions-a, u ponedeljak završava...prošla sezona mi je bila najlošija, ova je donekle popravila stvar...
 
Mišljenje o belom lotusu? Druga sezona?
Naišao sam na informacije da je druga sezona bolja od prve, a ja stao na drugoj epizodi druge sez. Nešto mi nije legla. Prva sezona odlična. Sad razmišljam da li vredi ponovo krenuti drugu sez.
 
Meni je druga sezona malo bolja od prve.
 
Završio sam Faudu.
Vrlo dobra serija, prva sezona mi je bila malo kopija, posle sve bolje, ali mi nije za onako visoku ocenu sa IMDb. Po meni je 7.5
 

Dođe na red i ovo konačno.
Malo više razvučeno na momente za moj ukus ali dosta dobro odrađeno.
Soundtrack sjajan, AC/DC, Judas Priest, Motorhead, Saxon, top

Druga sezona će biti još bolja ako budu pratili istoriju SAS posle zarobljavanja Sterlinga jer je on do kraja rata ostao u zarobljeništvu a Paddy Mayne je pravio neviđeni haos
 
Ja sam posle užasno loše treće sezone odlucio da je više neću gledati. Bas je krenulo sa ozbiljnim preterivanjem, maltene nema ko skim nije, samo cekam kad ce vanzemaljci da se pojave i umesaju se svima u odnose.
Ja sam posle užasno loše treće sezone odlucio da je više neću gledati. Bas je krenulo sa ozbiljnim preterivanjem, maltene nema ko skim nije, samo cekam kad ce vanzemaljci da se pojave i umesaju se svima u odnose.
Pitala me ćerka kakva je serija obzirom da igra glumica iz Barbie.
Posle odgledane kompletne serije, rekoh sebi "Žali Bože utrošenog vremena".
Rekoh joj:"Milo dete, nije to za tebe"...
 
Sinoć završio seriju Tama (Dark)....extra, oduševili me Nemci svojom produkcijom. Serija dosta konfuzna, dosta likova da povežeš ko je ko, ko je sa kim itd...ali kako odmiče tako se kockice poklapaju, da bi poslednja serija bila višnja na vrhu torte. Odavno nisam gledao neku takvu seriju u dahu još od Vejnvard Pajnsa!

Sad idem laganica na "Tela" pa na "Pad kuće Ušer" ...kažu da su i to jedne koje vredi gledati.
 
The Walking Dead: City 7.5-10
Meni sasvim OK, niti jedna epizoda me nije smorila. Prijala mi je ta promena u urbane krajeve. Serija je bolja od nekih sezona originalnog The Walking Dead-a., rame uz rame sa Fear-om. Rado ću gledati nadolazeće sezone, ako ih bude bilo.
 
Odgledao 15 min. prve epizode "Deca zla", pa ne mogu da komentarišem seriju, ali mogu produkciju. Naši i dalje nisu u stanju da reše tonsku obradu. Gluma 2/10, dikcija glumaca i tonska obrada 0/10, mrmljanje u bradu, muzika preglasna i pokriva dijaloge, morao sam da pustim engleske titlove da bih kapirao šta mumlaju. Užas.
 
Odgledao 15 min. prve epizode "Deca zla", pa ne mogu da komentarišem seriju, ali mogu produkciju. Naši i dalje nisu u stanju da reše tonsku obradu. Gluma 2/10, dikcija glumaca i tonska obrada 0/10, mrmljanje u bradu, muzika preglasna i pokriva dijaloge, morao sam da pustim engleske titlove da bih kapirao šta mumlaju. Užas.
To je glavni razlog što sam totalno odustao od praćenja domaće produkcije.
 
Deca zla, nova domaćaserija na HBO je po meni super za sad. Ostalo mi je 10 epizoda da završim Sopranove ali sam je pauzirao i gledam samo ovu, trenutno mi je zanimljivija iako ima loše glume. Zoran Cvijanović definitvno najbolji od glumaca
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno