Šta je novo?

Poslednje odgledane serije (2024)

Je li u Fallout plothole ili sam ja profula objašnjenje..

..za vault 32. Ko ga je doveo u redi, sredio i ocistio od leševa ako je vault 31 fake? I ako je vault 31 "glavni", kako nisu bili informisani o situaciji u vaultu 32. Prvo sa "virusom" a drugo sa ulaskom Lee Moldaver tima. I ako su imali pip boy Rose MacLean (Lucy mame), zasto nisu provalili u vault 33 direktno. Nema mi ni to logike da su sa vault 33 pip boy otvorili vault 32 da udju u vault 33.
 
@Glenn jel si odgledao celu sezonu? Jer ako nisi ne bih da tu u spojeru smanjim potrebu za uzivanjem u nastavlu gledanja.
 
Pogledao sam komplet sezonu. U kojoj je epizodi odgovor da je nekom magijom nisam preskocio?
 
Masters of air dobra serija,al obradjuje teme već vidjene u drugim filmovima,Memphis Bell i Red Tails.Ko nije gledao neka pogleda

Fallout.....imam želju da ga odigram ponovo,čak bi i onaj multi igrao :p.Serija odvaljuje,priča,scenografija,glumci...sve je na vrhuncu

Kraj je objasnio mnogo toga to jest posljednje dve epizode.

32 je očistila baba(overser) i pajdaši njeni,u čemu je glavni 31?Ono su klonovi više njih,babuskare,pa oca od male i još par....nisi pratio na času,kada je mali,njen brat pogledao

u komp,bilo par imena,njegovog oca i babuskare.Neki delovi su zbrzani,radi financija valjda,sad će razvuč na 5 sezona najmanje :p

Meni mi je više zasmetalo čiste šalice i tanjuri oma na početku serije u onoj vitrini,sve prljavo,samo se šalice blistaju :p

A bilo je propusta i kod ghoula,kada je punio pušku,nije shvatio da ga kamera snima celog,a opet odgovorni za montažu,nije to izrezao

Ima još par takih bugova,al to je sitnica :p

1713216153204.png
 
Poslednja izmena:

-bahamud-

Vault 31 je glavni jer on spawna likove. To je njihov eskperiment, da zive do beskonacnosti sa novim ljudima.

Mislim da je islo: 31 - 32 i finalni 33. Oni koji se spawnaju u 31 ulaze u 32. I onda kada se rode novi ljudi idu u 33. Kao sto su se na kraju razbacali u 32 i 33. Ali i dalje ostaje pitranje, ako je 32 uništen i svi se nalaze u 33, ko je sredio 32? Nije baba sama sigurno. Zasto su ušli u 32 koji je zaražen sa 33 pip boy modelom itd itd. Ocito njezina mama i jeste iz 32 cim su usli u njega. Znaci spawnala se u 31, bila clan 32 i presla kada se mala i buraz rodili, u 33.

Kao da fali dio price koju su preskocili izmedju korelaciji 3 vaulta. Recimo Rose MacLean pip boy je za vault 32, ne 33. Odakle aseti da se sredi 32 itd. Šta su u radili sa ljudima iz 32. Jedini odgovor je da ima jos jedan Vault i jos jedna grupa ljudi. [/SOILER]
 
Valjda sve zavisi od momenta kada se gleda serija/film - koliko si TADA spreman da se prepustiš nekom eskapizmu/fantaziji...

Fin je Fallout, smetalo mi par scena nasilja, ali to je zato što odavno nisam tinejdž-hormoni-dokazivanje faza, al sve ostalo je superiorno - produkcija, režija glumci... imponuje serija. :)
 

-bahamud-

Vault 31 je glavni jer on spawna likove. To je njihov eskperiment, da zive do beskonacnosti sa novim ljudima.

Mislim da je islo: 31 - 32 i finalni 33. Oni koji se spawnaju u 31 ulaze u 32. I onda kada se rode novi ljudi idu u 33. Kao sto su se na kraju razbacali u 32 i 33. Ali i dalje ostaje pitranje, ako je 32 uništen i svi se nalaze u 33, ko je sredio 32? Nije baba sama sigurno. Zasto su ušli u 32 koji je zaražen sa 33 pip boy modelom itd itd. Ocito njezina mama i jeste iz 32 cim su usli u njega. Znaci spawnala se u 31, bila clan 32 i presla kada se mala i buraz rodili, u 33.

Kao da fali dio price koju su preskocili izmedju korelaciji 3 vaulta. Recimo Rose MacLean pip boy je za vault 32, ne 33. Odakle aseti da se sredi 32 itd. Šta su u radili sa ljudima iz 32. Jedini odgovor je da ima jos jedan Vault i jos jedna grupa ljudi. [/SOILER]
Moje neko razmisljanje tokom gledanja da je spoljni faktor dosao zavrsio i otisao. Cleaning crew.

A za 31 mislim da nisu kolonovi nego da su tu u hibernaciji dok se ne probude. Moguce da nisam taj deo dobro skontao. Ali ipak ćaletova kapsula je bila prazna mislim da se cak i na delic sekunsi vidi da je prazna a i robot Bud je klinca poslao da u njoj odspava.
 
Fallout
Meni nema logike da je ekipa dosla s vana, da vault ekipa saradjuje sa likovime s vana. Pogotovo sto ugrozavaju zajednicu otvaranjem vaulta kako su i naglasili u seriji.

Isto tako sa jedne strane vault 31 ekipa moze biti ekipa stara 200 godina koja je bila ziva pred nuklearni napad kao sto je to prikazano u Fallout 4, a mozda su klonovi i spawnaju buduce likove. Logicnije mi je ovo prvo. Ali zasto su i dalje uspavani onda? Overall su ostavili rupu kako god. Moze biti bilo sta od toga. Znaci ipak ja nisam nista propustio, vec su oni.
 
Dokle se isplati gledati walking dead? Sinoć krenuo prvu sezonu, svidela mi se. Preleteo 3 epizode.
 
Krenula i druga sezona Blue Lights konacno. Srećom nije se puno čekalo posle odgledane prve. :D
 
Dada znam, samo to jos nije stiglo na red, pa ga se nisam ni setio.

Inace, zavrsio Fallout, meni je ono sasvim ok.

Sasvim korektna doza misterije u drugoj polovini i malo se uozbiljila serija pri kraju sto mi je isto ok.
Zakljucio sam da mi Maximus lik ipak nije legao, mozda mi je cak najpromasenija uloga. Lik je jedan od glavnih, ali sam stekao utisak da mi je totalno nebitan i sta god da mu se desi, ne bih ni trepnuo. Bas ono mrtva linija.
Svidja mi se kako je uklopljena celina, ima mozda tu i tamo nekih propusta/rupa ili mozda nedovoljno objasnjenih detalja, ali boze moj. U odnosu sta sam ocekivao, dobio sam mnogo vise.

Jos jednom se potvrduje koliko visoka ocekivanja mogu da uniste utisak sasvim korektne serije/filma, a da niska ocekivanja ostave dobar utisak cak i ako je ista ta serija/film na istom tom nivou.
 
Pominjao je neko, kontam da krenem i turske ma kakve bile da ce to biti kad ispraznim ceo backlog
 
Razmisljam i secam se vremena kad je bilo zanimljvih serija kao The 100, The Expanse, pa cak i Flash i Arrow... Sta se desilo u medjuvremenu? Ima li nesto novo i interesantnoza gledati ili sam ja omatorio?
 
Mene u Fallout ubiše neke predugačko nepotrebne scene, a ima ih poprilično. Opušteno epizoda može da traje 10-15 minuta kraće.
 
Dada znam, samo to jos nije stiglo na red, pa ga se nisam ni setio.

Inace, zavrsio Fallout, meni je ono sasvim ok.

Sasvim korektna doza misterije u drugoj polovini i malo se uozbiljila serija pri kraju sto mi je isto ok.
Zakljucio sam da mi Maximus lik ipak nije legao, mozda mi je cak najpromasenija uloga. Lik je jedan od glavnih, ali sam stekao utisak da mi je totalno nebitan i sta god da mu se desi, ne bih ni trepnuo. Bas ono mrtva linija.
Svidja mi se kako je uklopljena celina, ima mozda tu i tamo nekih propusta/rupa ili mozda nedovoljno objasnjenih detalja, ali boze moj. U odnosu sta sam ocekivao, dobio sam mnogo vise.

Jos jednom se potvrduje koliko visoka ocekivanja mogu da uniste utisak sasvim korektne serije/filma, a da niska ocekivanja ostave dobar utisak cak i ako je ista ta serija/film na istom tom nivou.

Don't you feel like this guy has strong Denzel Washington vibes ? Anyway i love this show, made me play New Vegas once more​

1713303805628.png
 
^ procitaj jos jednom moj prethodni post o Falloutu :)

Inace, sto se tice slicnosti sa Denzelom, tu se ista i zavrsila. Ovaj mu bukvalno nije ni do tabana. Doduse i rodjeni sin mu je na tom nivou.
 
Nazad
Vrh Dno