Šta je novo?

Posle koliko vremena neuplacivanja domaci mobilni provajderi iskljucuju kartice?

Učlanjen(a)
01.08.2023
Poruke
192
Poena
30
I u teoriji i u praksi? Vidim da mi je MTS posle nekoliko meseci ugasio karticu, nista na telefonu ne radi. Slicno i Yettel vrlo brzo ih gasi. Dok na primer A1 imao sam karticu od interneta i ona je ostala aktivna i posle 2-3 godina nekoriscenja iako u teoriji mozda pise drugacije.

Zna li neko sveze informacije za sve domace provajdere, A1, Yettel, MTS, Globaltel za obicne pripejd kartice?
 
MTS Prepaid, posle nekog (kratkog) vremena obrise kredit, ali 12 meseci ne gasi karticu.
 
Ja sam imao dve Hello Stranger prepaid kartice u A1 koje su mi stajale u računarima, ali duže nisu korišćene, kada sam hteo da ih reaktiviram, mrtve. Zvao ih, kažu prošlo je više od 1 godine bez dopune i isključene su, možete da ih bacite :D
 
Da li moze da se povrati broj ako su kartice registrovane na ime?
 
bogami meni MTS karticu ugasise nakon 3 meseca

Možda ima veze da li je registrovana kartica? Ja posedujem jednu iz 1998. godine, 0641101xxx, čak je i plastika autentična :)
Registrovana je na moje ime.

Poslednjih godina je nisam koristio. Svakog decembra uplatim 200 dinara.
 
Sa sajta MTS
Rok važenja pripejd SIM kartice je 12 meseci od datuma aktivacije kartice, odnosno od poslednje dopune pripejd kredita. Nakon ovog perioda vaša kartica više neće biti aktivna. Ponovnu aktivaciju kartice možete da izvršite u roku od 30 dana u nekoj od naših poslovnica.
Podrazumeva se da je kartica registrovana.
 
Jel ima neki strani sim/esim koji traje duže, ili da makar kredit traje duže od ovih naših? Imam jednu u alarmnom uređaju i redovno zaboravim da je dopunim, a potrebno je samo poziv da izvrši.
 
U Mts-u sam sam skoro aktivirao karticu koju je ugasio A1 i vratio Mts-u. U poslovnici sam pisao zahtev da broj koristim 20g , vratili mi broj ali sam placao 3 meseca najmanju pretplatu, bijr moglo drugacije.
 
Ja imam jednu 061 karticu koja je ugasena, mislim da ima i vise od godinu dana... ali pre neki dan pronadjem original pakovanje sa sve pinom i pukom kao i sa dva papira iz 2020 godine i registracijom na suprugino ime za taj broj. Jel moze na osnovu svih tih dokaza da se povrati broj?
 
zapravo sad mi radi mts kartica posle nepunu godinu, ili su oni nesto cackali ili kartica nije lepo legla u slot u tablet
 
Nazad
Vrh Dno