Šta je novo?

Poskupljenje fixnog telefona od 1.1.2009 - Cenovnik

Eto ti ga sad...Radovali ste se povećanju ADSL-a,evo zašto ga dižu,da bi imali razlog da klepe po ušima:D
 
Da li se ovo poskupljenje odnosi i na 0421... brojeve u SMIN mreži?
 
Pa koliko ja vidim poskupljuje cena impulsa,sto neminovno povlaci i cenu pristupa SMIN brojevima....
 
Ako se povecava samo cena impulsa, onda to i nije toliko strasno, jer jel`te , svi ionako koriste mobilne :p
 
Poslednja izmena:
Mene ne sisaju za fiksni, odavno cela familija ima postpaid pa se racune svode na pretplatu i nesto smesno impulsa u lokalu.
 
Poslednja izmena:
Samo sto smo mi jos daleko od flat postpaid racuna kakvih ima na zapadu :(
 
Za one koji malo rabe fiksni (kao ja) ostaje utjeha da je 150 impulsa uključeno u pretplatu... ;)
 
Samo sto smo mi jos daleko od flat postpaid racuna kakvih ima na zapadu :(

Kad sam bio u USA bilo je nesto oko $70 za flat u NYC, mislim na sprint mrezi, a ja sam na T-mobile placao neki sklj paket (kao postpaid) $70 za dvojicu, znaci 35 po glavi.
 
Lepo meni otac kaže: ''Sine, kada država digne cenu fiksnog telefona znaj da je dogorelo od nokata, jer ne mogu da navuku dovoljno para od drugih prihoda !!!''
 
I tako opet po novchanicima nama kromanjoncima kojima netje da daju adsl na centralu... E da sam ja carska vlast sve bi ja to poapsio i giljotiniro.
 
A jel' nemaš 3G tamo gde si? Sa ovim novim poskupljenjem, možda su ti ovakvi "alternativni" načini pristupačniji?
 
Ljudi... šta je ono "ostale takse"?
 
A jel' nemaš 3G tamo gde si? Sa ovim novim poskupljenjem, možda su ti ovakvi "alternativni" načini pristupačniji?

Nema toga ovde. 3G mi je jednako daleko ko i adsl. Al sad neshto muljaju sa onim za net za shkole, valjda tje da nakaleme dsl-a dovoljno da kane i za nas civile okolo.
 
Meni prvi put u zivotu sada za decembar veca pretplata nego utrosen saobracaj!!!!
 
Cenovnik, koga interesuje:

(Cene su prikazane bez PDV-a)

 
Poslednja izmena:
Zanimljivo je da su ostavili istu cenu impulsa za poslovne korisnike, tako da je sad jako 'čudna' situacija da je firmama 'samo' 24% skuplji impuls... Kad li će to da nivelišu na stare odnose? :D
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da ce se izjednaciti (bez PDV-a). Nemam nekog konkretnog osnova da tvrdim to, cisto mislim da to ima veze sa EU regulativama pa se polako izjednacuju.
 
Ja mislim da ce se izjednaciti (bez PDV-a). Nemam nekog konkretnog osnova da tvrdim to, cisto mislim da to ima veze sa EU regulativama pa se polako izjednacuju.

Plan je da se izjednace cene poslovnih i "privatnih" korisnika...
Valjda bi tako i bilo, da je ostalo "prvobitno" povecanje cena...
 
Ma sve tje to nas da stigne. A na drugu stranu na sva usta hvale kako tje internet da pojeftini... tuga... bar da urade one njihove sheme sa centralama... da stave lepo nove dslamove za 16M tamo gde sada ima adsl-a, a lepo one stare isluzene da namontiraju kod nas po provinciji...
 
Nazad
Vrh Dno