Šta je novo?

Portabl eksterni monitori za laptop

miltan

Cenjen
Učlanjen(a)
04.02.2011
Poruke
160
Poena
180
Hteo bih da kupim portabl monitor koji se kaci na laptop (konkretno Thinkvision M14t posto koristim ThinkPad) ali ih nema kod nas u prodavnicama a ni na KP.

Najradije bih narucio od nekog Madjara pa ako ima neko pouzdanog da mi preporuci moze na PM.
Razmotrio bih i online narucivanje iz inostranstva sa regularnim placanjem carine i poreza, medjutim tu me brine sledece:
  • da li ce paket stici (one price da nestanu negde na ulasku u zemlju do moje adrese, posta carina... ne znam da li se ovo desava ali znam da se desavalo ranije)
  • roba je lomljiva, ne znam sa kojom paznjom se to transportuje pa ako mi prsne panel monitora mogu samo da ga bacim

Sugestije sta mi je ciniti?
Hvala
 
Nemoj da poručuješ regularno iz inostranstva. Od mogućnosti da ti ukradu, do mogućnosti da ti drže paket 2 meseca na carini, do mogućnosti da te oderu za carinu - zaista ne vredi.
Ja sam uzeo Asusov ZenScreen i progledao sam! Nosim ga svuda sa sobom, kako u firmu tako i na putovanja. Jednostavno ne palim laptop bez njega osim ako je nešto na brzinu da se odradi.
Ako ti treba pouzdano za Mađarsku preko KP javi se na PP.
 
Nazad
Vrh Dno