Šta je novo?

Portabilni monitor

suncica2222

Cenjen
Učlanjen(a)
26.02.2011
Poruke
823
Poena
180
original portabilni monitori su jako retki i skupi na nasem trzistu pa sam razmisljao da li bi se moglo od obicnog tanjeg monitora 17 - 22 inca dalo nabudziti dovoljno siroko i stabilno postolje da se dobije slicno resenje?

ideja je da to koristim kao laptop sa eksternom tastaturom i sklopljenim laptopom ili mini pc-jem

verovatno bi trebao i neki zastitni poklopac da se ne grebe panel dok se nosi

takodje sa min pc-jem bi mozda mogla i neka varijanta sa vesa prikljuckom sa niskim tezistem da to bude stabilno

vredi li razmisljati u ovom pravcu?
 
@suncica2222

Imas u domacim firmama AOC I1601P (za ~25000 din), ali izgleda da nije bas najbolji sa bojama, i Asus ZenScreen MB16AH (za ~30000 din) koji izgleda ok.

Preko madjara ASUS MB169C+ (za ~26000 din) izgleda ok.

Doduse LCPOWER LC-M16-FHD-60-P mi izgleda kao najbolja opcija za isto do ~30000 din (samo sto ga nema trenutno ni kod Madjara ni kod nas).
 
Doduse LCPOWER LC-M16-FHD-60-P mi izgleda kao najbolja opcija za isto do ~30000 din (samo sto ga nema trenutno ni kod Madjara ni kod nas).
ima
a ima i 4K
 
To je to, LC-M16-FHD-60-P je odlicna kupovina za tu cene.

Odlicna zamena za laptop, ko koristi napolju kompove u kaficima, pored uticnica samo. (60-70% tastatura) + bezicni mis + <5L kuciste i pa-pa laptop xD
 
Nazad
Vrh Dno