Šta je novo?

Popusti tokom 2024. - pravila su u prvoj poruci

momsab

Moderator
Urednik
Super Moderator
Učlanjen(a)
15.02.2003
Poruke
4,536
Poena
1,175
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Počela 2024. godina, stoga odgovarajuća tema isključivo o popustima: od kad do kad važe, šta i gde, uslovi ako postoje, eventualno %
Obavezno navesti državu ako nije u pitanju R. Srbija.

Ovo nije tema za vaučere, kupone i kodove, stoga nije dozvoljena ponuda ni razmena, takođe ni traženje vaučera/kupona/kodova. Ko ih nudi/traži dobiće zabranu pisanja u temi.
 
na Mi Srbija i dalje postoji "Daily Picks", pored toga i "Sniženi asortiman"



danas su na popustu:
Mi 360° 2K Pro kućna nadzorna kamera ~6K rsd
Xiaomi Wireless 50W punjač ~6K rsd
Xiaomi Buds 3T Pro beli/crni ~11K rsd
Xiaomi torba za trotinet ~3K rsd
Xiaomi rukavice za trotinet L/XL ~3K rsd

sutra su na popustu:
Mi 2 Pro projektor ~81K rsd
Xiaomi S700 električni brijač ~9K rsd
Zamenska glava za Xiaomi Električni brijač S700 ~2K rsd
Xiaomi Smart zvučnik (IR kontrola) ~4K rsd
Mi USB-C Kabl 1m ~400 rsd
 
Poslednja izmena:
Iskreno,pratim cene duže vreme,tako da ovih 13% popusta važi za ono što je poskupelo 13% u poslednjih nedelju-dve .. ko razume shvatiće...
 
Nema ništa od tih 13% popusta u bc grup. Pratim cene gorenje sušilica, i njihove cene koje su precrtane su veće za oko 4 do 5 hiljada nego na gorenje zvaničnom sajtu. Te cene koje su njima kao popust su redovne cene koje u prodavnici Svetlost Niš postoje. Tako je za gorenje sušilice za druge uredjaje možda i ima popusta.
 
VIP House ima trenutno oko 107 artikala na popustu


u kategoriji "tečno/vodeno hlađenje" ima 30-ak artikala marke Alphacool
neka kućišta od Hyte-a i Fractal-a su na finom popustu
(neki) kuleri marke Noctua su na popustu takođe
itd itd
 
vec dugo su te cene makar za lian-li. Nazalost nikako novo da uvezu.
 
Gigatron od 12-og ima popust od 20% za penzionere. I taman rekoh to sam i čekao. Pošaljem meil da vidim imaju li sušilicu za veš u prodavnici ovde gde živim i pitam za cenu sa tim popustom koja je cena. Odgovoriše vrlo brzo, i oni popust ne računaju na manju cenu nego veću cenu koja je napisana sitnijim brojevima. A istu sušilicu mogu naći u lokalnim prodavnicama po nižoj ceni bez ikakvih popusta. I pitam se ko išta kupuje u Gigatronu.
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-01-11-09-56-49-08_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12~2.jpg
    Screenshot_2024-01-11-09-56-49-08_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12~2.jpg
    56.5 KB · Pregleda: 114
Mnogi.
jedini imaju lager
neke stvari se isplate sa popustima.
Kad ti crkne frizider ides odma da kupis, ne juris cene i ne cekas 10 dana da dodje.
 
Secam se kad sam odradio e reciklazu i dobio neke kupone za Gigatron , bukvalno se nista sa sajta nije isplatilo jer ne vaze na bilo kakve stvari na akciji samo na najskuplje cene pa ispada jeftinije u drugim prodavnicama bez kupona. Teski prevaranti.
 
Gigatron od 12-og ima popust od 20% za penzionere. I taman rekoh to sam i čekao. Pošaljem meil da vidim imaju li sušilicu za veš u prodavnici ovde gde živim i pitam za cenu sa tim popustom koja je cena. Odgovoriše vrlo brzo, i oni popust ne računaju na manju cenu nego veću cenu koja je napisana sitnijim brojevima. A istu sušilicu mogu naći u lokalnim prodavnicama po nižoj ceni bez ikakvih popusta. I pitam se ko išta kupuje u Gigatronu.
Jel zna neko možda kako se u prodavnici dokazuje da je neko penzioner. Taman bi mi pasovao taj popust, imam prvu komšinicu koja je penzionerka ali prima penziju iz BiH tako da nema penzioni ček ili slično.
A za ovo ko kupuje, na žalost, to je jedina iole normalna prodavnica u koju se može otići i kupiti stvar na licu mesta. Mnogi (uključujući i mene) izbegavaju on line kupovinu tehnike što zbog čekanja, što zbog rizika i neizvesnosti da li ćeš dobiti to što si naručio i da li je ispravno. Ovako u prodavnici vidiš, proveriš i odmah nosiš kući. To se plaća, zato su skuplji, treba platiti prostor, komunalije, radnike, lager itd.
 
Moji matorci su ranije nosi izvod iz banke na kome piše penzija.

A kažu da im to baš odavno niko nigde nije tražio. Doduše, kad ih vidiš, nema baš mnogo sumnje u to da li su penzioneri ili ne :)
 
Kako proveris ves masinu, zamrzivac, sporet, oled tv koji se sklapa kad doneses kuci, graficku karicu, dzojstik za soni 5, ssd disk?
 
za iskustva sa domaćim prodavnicama tu su druge teme, poput

@dejca to je oduvek tako kod mnogih. popust ide na maloprodajnu cenu

@danijell @mlax37 nije tema za to (kako proveriti robu, kako dokazati penzionerski status - mada je dovoljno ovo što je naveo @PJ). hvala na razumevanju
 
Jel zna neko možda kako se u prodavnici dokazuje da je neko penzioner. Taman bi mi pasovao taj popust, imam prvu komšinicu koja je penzionerka ali prima penziju iz BiH tako da nema penzioni ček ili slično.
Pre koji dan ispred mene u Maxiju je kasirka trazila nekoj baki Penzionersku karticu, ova nije imala ili nije znala sta je to. Ne znam da li je to nesto specijalno za Maxi ili to ima svaki penzioner.
 
Lidlov bežični miš na popustu od danas
700 din


izvor
 
Imao sam, možda ne baš isti, ali ta marka i dosta sličan. Pokvario se posle 5-6 meseci. U Lidlu su uzeli taj i dali mi novi. Eno ga stoji u kutiji neraspakovan za rezervu.
Inače mislim da vredi tih para.
 
Naredne nedelje gorenje će imati popuste od 11% na belu tehniku. Popust se obračunava na cene sa njihovog zvaničnog sajta. Svetlost prodavnice u Nišu i okolini će ovaj popust sigurno imati, za ostale prodavnice kome treba neka proveri.
 
Covek sad bude skeptican kad cuje od pojedinih korisnika da zapravo iz TT-a prodaju nesto sasvim drugo od navedenog na etiketama...
 
Supruga je kupila nekoliko stvari u radnji, sve super, o čemu se radi?
 
Bilo je u nekim prethodnim temama komentara da su npr. umesto vunenog dzempera gde stoji da je 100% wool zapravo akril (mesavina 30-70...) nesto je bilo i po pitanju kosulja da laziraju sadrzaj onog sto prodaju... sad ko se razume razume se ko ne ono prodje i sa popustom do tih famoznih 50% :)
 
Ono što piše na etiketi je ono što je stvarni sastav. Druga stvar ne ako neki online prodavac reklamira nešto pa kad dobijete na kućnu adresu na etiketi piše potpuno druga stvar. Mada, kupovina garderobe online je po meni nebulozna sama po sebi, tako da i ne možete očekivati nešto dobro
 
Za naše stalne kupce obezbedili smo popust od 15%!
www.lama.rs (online prodavnica dijetetskih i sportskih suplemenata)

KOD za popust je: LAMA15 (važi do 01.05.2024.)
Kod može da se koristi i u prodavnicama i prilikom onlajn naručivanja. Popust važi na gotovo sve proizvode (osim nekoliko naznačenih).
Ukoliko je neki proizvod već na popustu, popusti se ne sabiraju - primenjuje se onaj koji je povoljniji za kupca.
 
Popust 30% u ekupi.rs na Philips peglu DST5030/20 sa kodom PHILIPS30
 
Nazad
Vrh Dno