Šta je novo?

Popusti tokom 2023. (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neko je spominjao trimere sa Alija, bilo je predloga i o ovome, cesto je na popustima,ali do sada nikad nije bio ispod 2500, sada 1900.


A imaju jos par stvari istog brenda lepo snizeno:


 
  • Like
Reagovanja: M J
Neko je spominjao trimere sa Alija, bilo je predloga i o ovome, cesto je na popustima,ali do sada nikad nije bio ispod 2500, sada 1900.


A imaju jos par stvari istog brenda lepo snizeno:

Meni su ovaj brijač i trimer interesantni, u zbiru su 3400. Kako beše vaučer od 1000 rsd može da se nabavi i iskoristi? Ako mora iz kupovine, onda nema šanse...
 
Iz kupovine ide, platis sa Master card i posle dobijes vaucer, za narednu kupovinu.
 
Ovo je njima dodatni popust od 55%.. 🙄

aaaaa.jpg





Untitled.png
 
Pisali smo već, na postojeći popust se dodaje popust uz kod do 55% ukupne vrednosti popusta. Loša forica al tako je
 
@nuk inace vredi li ova majica tih 712 din skupa?

 
Ako si 5XL, jer samo taj broj imaju, verujem da nemaš baš mnogo izbora, pa je cena manje bitna.
 
Eh mene si našao da pitaš. Deluje mi kao one obične iz lidla sa onim groznim univerzalnim krojem. Toliko i koštaju, 500-600din. Te jeftine majice za svaki dan bolje pipnuti pre kupovine, često dominira sintetika nad pamukom a nema gore stvari za nositi po vrućini
 
@PJ a ne znam da li je kao kineska providna. A bude 3xl koji nije ekvivalent ni xl pa se samo iznerviram.
 
Poslednja izmena:
Mis' da fali 0 u ceni? mada jos toliko je ptt :D
 
Ne fali nula, ali tastatura je smece, mislim okej je za te pare, vecinom za decu i njihove racunare koji hoce da svetle.
 
Pa sad, najjeftinija bilo kakva tastatura kod nas je oko 1k rsd, ova je preko 2k tamo gde je ima, na amazonu je 25$ i nije loše ocenjena. Tako da... za te novce, nek stoji u rezervi :)
 
Midea wifi adapter za klimu SK102 za dinar u Tehnomaniji!
Link
Ja sam porucio i prosla je porudzbina, pise da je poklon tako da deluje legit
 
Stize mi u inostranstvo,free dostava,bez postarine,sivi i crveni nepunih 147e. Crveni je skuplji 5e od sivog
Pitao sam informativno, jer kod nas sam video da je cena bila 9400 (oko 80evra), pa nisam siguran da se isplati reskirati za malu razliku u ceni i pitanje garantnog roka.
 
Pitao sam informativno, jer kod nas sam video da je cena bila 9400 (oko 80evra), pa nisam siguran da se isplati reskirati za malu razliku u ceni i pitanje garantnog roka.
Iskreno nisam znao ni da postoji taj ssd dok ga neko ne okaci ovde,pogledao sam na eponudi najmanja cena preko 11000 dalje nisam ni gledao. A sto se garantnog roka tice,ako crkne shvatim to kao losu reklamu za Samsung i teram dalje :D Necemo se i oko toga nervirati i plasiti.Inace,mozda ne bi bilo lose da postavis link tog od 9400,kao sto vidis ima ljudi koji su zainteresovani za kupovinu tog ssd,pa im omoguci da jeftinije kupe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno