Šta je novo?

Popusti tokom 2023. (Zabranjeno traženje i zamena vaučera - instant ban)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Maxi
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-06-10-10-51-44-394_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2023-06-10-10-51-44-394_com.facebook.katana.jpg
    112.1 KB · Pregleda: 302
Ima kod Monitora, malo skuplje - 10.100.-
 
Imaju li negde neki parfemi sa popustima gde kupujete, nesto aktuelno?
 
Poenta je da ćeš kupiti parfem da istestiraš par dana i vidiš kakav je. A ne svaki dan da ideš po radnjama, prskaš i nabadaš kakav je miris..
A takodje, imaš dosta parfema koji su prejaki i kojih je bukvalno 10ml puno. Šta će ti cela boca tog parfema?
 
Kakve su ove slušalice? Vidim da ih kod nas nema nigde jetinije, ni na KP.
Kolega sa foruma ih prodaje na olgasu za nize pare ;)
 
Ja sam ih prodao(9 steel). Samo 7 ostale. A opet ovo je sjajna cena 17k sa nove 9ke sa dve godine garancije .
 
Da li ima negde popusta ili vaucera za apoteke? Koju apoteku preporucujete kao najpovoljniju? Online i offline.
Ranije je Srbotrade bila uvek najpovoljnija, ali to vec duze vreme nije slucaj. Takodje je problem sto je samo u Beogradu, pa se usteda u ceni ponisti zbog postarine do NS-a u mom slucaju. Osim ako ne idem sluzbeno u BG.
 
Poslednja izmena:
Najbolje je da napravis listu apoteka koje imas u NS i da uporedjujes cene za svaki proizvod zasebno. Tako barem ja radim jer ni jedna apoteka ne moze da ponese titulu ekonomicne, jer cene proizvoda stalno setaju, takav je barem slucaj u Sumadiji. Iz mog licnog iskustva, kada odem u Benu apoteku da kupim Centrum vitamine naplate mi oko 1350, a kada rezervise online platim ih oko 1150 i to u istoj apoteci
 
Najbolje je da napravis listu apoteka koje imas u NS i da uporedjujes cene za svaki proizvod zasebno.
Da ali tacno to hocu da izbegnem. :D

Kako kazes, nema vise nijedne da je najpovoljnija. Davno u NS je najpovoljnija bila Jankovic, vec dugo to nije slucaj. Neki lekovi su povoljniji, ali nesto je povoljnije u Benu, nesto u Biljana&Luka, nesto Tilija, nesto u Galen Pharm itd... Dr. Max je skoro uvek skuplja, ali i tamo bude popusta i akcija za pojedine proizvode. Lilly je skupa, ali isto tako moze da se prodje jeftino nekad. Nema pravila, mora se uvek traziti i proveravati.
 
Dr. Max je barem u vecini slucajeva bio jeftiniji za moje potrebe. Doduse oni su iz Paracina (iz naseg kraja) pa su verovatno zato jeftiniji. Mada bi nam dobro dosao sajta poput e-ponude, ali samo za lekove 😅
 

1686781856287.png
 

Prilozi

  • IMG_20230615_003607.jpg
    IMG_20230615_003607.jpg
    108.5 KB · Pregleda: 122
@lurkerr kada budes bio u BGu, svrati kod Cvetkove pijace u apotku Baofarm. Tu je, koliko znam, najjeftnije.
 
Da li je neko dobio popust za eplanetu juce preko yettela da mu ne treba?
 
Neka akcija za 2TB eksterne HDD?
 
Vikend akcija u Benu apotekama, besplatno mere stanje vitamina u telu i kupovinom 1 artikala od BiVits vitamina drugi se dobija po izboru Free. Dakle kupio sam komplex B vitamina i mogao sam da biram bilo koji njihov drugi proizvod za 0 rsd :D
 
Ne vazi online. U svom gradu nemam Benu. Jel neko voljan da kupi vitamin B12 x2?
 
Ovo je bilo u Big Fashion BG-Karaburma, probacu danas ako stignem sa vikendice da ti pokupim.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno