Šta je novo?

Ponuda Hipernet paketa, promocije i korisnička podrška

Imaju istog vlasnika i osnivaca, ali to su 2 razlicite firme.
Исте су, Супернова је кровно име за Радиус Вектор, Коперникус и остале фирме које је све купио Телеком.
Не крију да су део Мтс-а.


Обрати пажњу на име сајта.
Bilo je tako, više nije. Sada su isto pravno lice samo drugi brend.
Увек су били mts, само нису то смели да кажу. Наводно су само користили њихове просторије за продају својих пакета, но очигледно да су после отворено рекли да су део Mts-a
Кад кликнеш "О нама" - води те на сајт Телекома.
 
Poslednja izmena:
Исте су, Супернова је кровно име за Радиус Вектор, Коперникус и остале фирме које је све купио Телеком.
Не крију да су део Мтс-а.


Обрати пажњу на име сајта.

Увек су били mts, само нису то смели да кажу. Наводно су само користили њихове просторије за продају својих пакета, но очигледно да су после отворено рекли да су део Mts-a
Кад кликнеш "О нама" - води те на сајт Телекома.

Znaci kad napisem :
Imaju istog vlasnika i osnivaca, ali to su 2 razlicite firme.
onda je nejasno?

Kad @poglavicas napise:
Bilo je tako, više nije. Sada su isto pravno lice samo drugi brend.
i umesto firma stavi brend onda je bolje?
Pritom dodatno pojasni jednu od razlika - pristup internetu, izmedju mts-a i supernove ovde:
Supernova i mts optika jesu u vlasništvu iste firme, sada već i završavaju u "istoj sobi", ali su povezane potpuno drugačije dalje ka netu...

Mts optika završava na magistralnim vezama gde i xDSL, imaju pristup istim access serverima istim serverima za VoIP itd, dok supernove sve ide iz tvog grada tunelirano do Beograda (u Kopernikus ili tkc), tu se radi NAT pa tek onda izlaziš " na internet".

...
I dalje su su isto?
Ako pretpostavimo da je tacno:
Три месеца је потребно да прође, барем је тако код Супернове.
a ja 30 dana od raskida ugovora potpisem novi ugovor sa mts-om i dobijem 12 meseci za 1 rsd kao nov korisnik,
i dalje su mts i supernova isto?
 
Znaci kad napisem :

onda je nejasno?

Kad @poglavicas napise:

i umesto firma stavi brend onda je bolje?
Pritom dodatno pojasni jednu od razlika - pristup internetu, izmedju mts-a i supernove ovde:

I dalje su su isto?
Ako pretpostavimo da je tacno:

a ja 30 dana od raskida ugovora potpisem novi ugovor sa mts-om i dobijem 12 meseci za 1 rsd kao nov korisnik,
i dalje su mts i supernova isto?
Иста су фирма али очигледно да имају различите пословне политике. Погледај суперновин мејл, имају отворен налог на mts мејл серверу. Не постоји одељак да Супернова пише о себи, већ део "о нама" преусмерава на податке о Mts-u.
У мом крају људи су били очајни техничком подршком Mts-a, прешли у Супернову, очигледно не знају да по много места Mts има коаксијалне каблове и да су Mts и Supernova иста фирма.
Погледај како изгледа пакет Супернове
150 min ka svim fiksnim mrežama, a nakon toga neograničeni min ka MTS i Supernova fiksnoj mreži, neograničeni min ka MTS mobilnoj mreži, neograničeni min ka fiksnoj i mobilnoj m:tel mreži u BiH, CG i Austriji
Услугу Mts диска имају у понуди Супернова и Mts
Дакле услуга која је везана за Mts доступна је Суперновиним корисницима.
 
Poslednja izmena:
Upravo dobih odgovor na pitanje zasto se placa dodatno 1 dinar ako je receno da ce 12 meseci biti 1 dinara, a ne 2 dinara i ako ce posle 12 meseci, odnosno druga godina biti 1999 dinara, a ne vise, dobio sam odgovor da se taj 1 dinar dodatno placa iznajmljivanje opreme i da cena definisana clanom 5 u ugovoru gde kod mene ne pise nikakva cena.
Ko zna koliko ce to iznajmljivanje biti posle tih 12 meseci.
Verovatno smo svi, koji smo potpisali ugovor, prevareni i verovatno druga godina nece biti samo 1999 dinara.
Nisam trazio na sajtu njihovom da li postoji cena iznajmljivanja opreme ali ovo sto oni rade je cista navlakusa i prevara.
Iskreno, posle svega sta sam doziveo u samom startu, zao mi je sto sam napustio MTS, jeste da nisu imali fer ponude za stare korisnike ali sve sto usmeno kazu i sve sta se dogovoris bude ispostovano, nema nista dodatno.
Yettel ima bolju ponudu ali su ispali ****** bolje da ne kazem sta.
 
Ako si potpisao ugovor na 1.999 dinara toliko ce ti biti drugih 12 meseci a to iznajmljivanje opreme zaboravi posto za hipernet su duzni da ti obezbede uredjaj sa kojim ces moci da imas internet. Ne mogu da ti prodaju uslugu a onda nigde da ne kazu da se oprema iznajmljuje i da se naplacuje.
 
Ako si potpisao ugovor na 1.999 dinara toliko ce ti biti drugih 12 meseci a to iznajmljivanje opreme zaboravi posto za hipernet su duzni da ti obezbede uredjaj sa kojim ces moci da imas internet. Ne mogu da ti prodaju uslugu a onda nigde da ne kazu da se oprema iznajmljuje i da se naplacuje.
Iskreno se nadam da je tako ali videcu u decembru ove godine kad mi krene druga godina.
 
Ja cu pre tebe poceti da placam internet pa cu napisem. Ali budi smiren ako je 2000 onda ce toliko i da bude.
 
Da li neko ima kontakt akvizitera u Valjevu mozda? Trebace zbog 2 STBa, pa ako ima, da se uzme po dinar
 
Ima li neko kontakt akvizitera za Beograd?

Kontaktirao sam Yettel preko FB, ali tvrdi tamo neko da nema uslova iako sam objasnio da je novogradnja, da je MTS optika fizički u stanu (nemam ugovor sa njima) itd.
@Yettel Srbija BTW. imam go data 2020 koji sa popustom plaćam ~850din. Da li je cena druge godine za mene isto 1999 ili 2500 s obzirom da je puna cena paketa ~1700din? Ni na ovo FB korisnička nema odgovor nego me šalju da sam čitam kao da bih pitao da sam shvatio...
 
Racuna se zvanicna cena postpaid paketa, bez popusta. Ali to je paket koji vise nije aktuelan pa onda ne znam dal moze. Uglavnom za aktuelne postpaid pakete bitna je samo cena pre popusta koji imas.
 
@bmibmc
Bilo koji od pomenutih akvizitera u temi ti može dati potrebne informacije i eventualno daljinski završiti ugovor.
Ja akvizitera sa kojim sam dogovorio uslugu nisam ni video niti znam u kom gradu živi tako da ...
 
Našao sam kontakt u temi. Tražio sam pre po ključnim rečima i ništa, ovaj put sam čitao poruku po poruku :)
Zvao sam čoveka, nije moja adresa stana na listi koju Yettel ima, pa se šalje upit MTSu. Nebitno, razumeli smo se.
@e6111 u pravu si, gleda se vrednost paketa bez popusta i spadam u korisnike koji dobijaju benifit (tako mi čovek reče)
 
Hej zdravo,
Ima li neko kontakt akvizitera za Beograd?

Kontaktirao sam Yettel preko FB, ali tvrdi tamo neko da nema uslova iako sam objasnio da je novogradnja, da je MTS optika fizički u stanu (nemam ugovor sa njima) itd.
@Yettel Srbija BTW. imam go data 2020 koji sa popustom plaćam ~850din. Da li je cena druge godine za mene isto 1999 ili 2500 s obzirom da je puna cena paketa ~1700din? Ni na ovo FB korisnička nema odgovor nego me šalju da sam čitam kao da bih pitao da sam shvatio...
Sve kolege raspolažu sa istim informacijama, drago nam je da si uspeo da stupiš u kontakt sa akviziterom, ali to možeš učiniti tako što ćeš pozvati naše kolege na broj 0639000, pisati nam na društvenim mrežama ili ovde putem privatne poruke.
Tako je, paket koji trenutno koristiš podleže benefitu Hiperneta, i prilikom sklapanja ugovora uz posebne benefite računa se puna cena tvog paketa.

Lep pozdrav!
 
Ja treba u roku od 10 dana da odlucim. Gde biti naredne 2-3 godine... SBB mi nudi 18 meseci po dinar, ne znam jel ima neko istu ili bolju ponudu? Yettel?
 
Ah, matematika! :) Stvarno nemam vremena da merim ko je bolji, vidim da problema nigde nema (to mi je najvaznije i cena). Moze i Yettel, ako moze ponuda u inbox, pa da to resimo brzo.. :)
 
Po toj matematici, sbb ispadne 1440rsd mesecno, a yettel 1000rsd mesecno. Ako dogovoris 14 meseci dinar kod jetela, onda jos manje.
sbb nema nat, yettel ima
yettel ima arena kanale, sbb ima n1 i ostale opozicionarske kanale

Vidi i po ostalim stvarima sta ti vise odgovara, ali obe ponude su izuzetno dobre
 
I sbb ima nat
 
Možda ne svuda. Kod majke sigurno nema nat. Nije optika.
 
Ah, matematika! :) Stvarno nemam vremena da merim ko je bolji, vidim da problema nigde nema (to mi je najvaznije i cena). Moze i Yettel, ako moze ponuda u inbox, pa da to resimo brzo.. :)
Hej zdravo, kompletnu ponudu naših paketa za Hipernet usluge možeš videti ovde. Ukoliko imaš dodatno pitanje ili nedoumicu, kucni nam putem privatne poruke, stojimo ti na raspolaganju ;)

Lep pozdrav!
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-03-15-16-44-36-680.jpg
    Screenshot_2023-03-15-16-44-36-680.jpg
    67.7 KB · Pregleda: 28
Nazad
Vrh Dno