Šta je novo?

Ponovno dupliranje interneta [lazna dojava :)]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja cenim da ce nam povecati na 2, 4 i 8. (Mbs naravno), ali upload ce ostati dosta manji u odnosu na dl...

Daj i nama malo onoga na čemu si.... Dok ovako nešto ne vidimo proći će reke i reke bajtova...
 
Daj batalite da pisete na ovu temu gluposti....Svaki put kad posetim forum i vidim da je tema postana sve se nekako obradujem da neko ima nesto pametno da kaze ili je neki insajder u pitanju...
Svi ovi trece oko postovi - povecanje marta, pa aprila, pa 2Mb ili 4Mb.... su totalno bezveze......
 
Ja sam opet, video kako sve više i više golubova sleće na krovove pošta u Srbiji. Kad sam video na jednoj, kao, dobro, ništa, ali, kad sam video na svim krovovima pošta da ima golubova, odmah sam skontao da se ukida fixna telefonija, internet i SMS a da se uvodi golublja pošta na nedeljnom principu. A vidite da je i cena zrnevlja skočila (žito, kakarouz i ostale heljde), koj' će vi bolji dokaz?
Mnoge opštinske vlasti već razmatraju da se naplaćuje prelet goluba sa teritorije jedne opštine na drugu, a da se daje popust ako sleti usput.... za to vreme poslanici u skupštinama, baš kao i forumaši, već uveliko puštaju golubove na temu dupliranja ADSL-a...
 
ahhh nadajmo se da testiraju!!! i da ce uskoro da dupliraju....zivi bili pa videli :)

daj neke shotove na uvid :)

evo od mene.....rade nesto to je sigurno.....samo kad ce da sve to proradi to je drugop pitanje i realno vecina linija u Beogradu moze da podrzi oko 8 do 12 M ali ko zna kada ce tako nesto biti.
 

Prilozi

  • brzina.jpg
    brzina.jpg
    131.2 KB · Pregleda: 317
  • brzina1.jpg
    brzina1.jpg
    15.8 KB · Pregleda: 279
Poslednja izmena:
Povecali ? Kolika je sada tamo brzina i kada su to povecali ? Znam da su imali 5Mbit cini mi se... sada imaju vise ?

sada imaju 8 ....... muka mi je od monopolske drzave , sta se ovde radi tesko da moze da poptpadne pod domen kriminala ...

citiram:

8 Mbps / 8 GB PRENOS / 19,95 evra
Odabrali ste najbrži paket na tržištu! Pripremite se za pretraživanje interneta i preuzimanje muzike i filmova u roku od par sekundi. Sigurni smo da ćete kupiti isti paket i sledećeg meseca... Prosto je neodoljiv!

Pa najgori smo u celoj evropi , UZAS !
 
Poslednja izmena:
Samo što ćeš tih 8GB prenosa da svučeš za ispod 3 sata pa ne znam šta bi posle radio sa 8 Mbps.

Doduše, imaju i 2Mbps FLAT za 25€. :wall:
 
Pa ima i sbb onaj turbo paket od 5mbps za 900din ,ali je potpuno neupotrebljiv za ono zašta nama(u većini slučajeva) treba brz internet :D
Dakle samo brzine flat paketa nas interesuju,ako već poredite brzine iz okruženja.Kako je krenulo i crnogorci će nas prešišati uskoro(ipak je t-com tamo) ako već nisu,a onda i formalno postajemo najgori.
 
Ali naslov teme je legendaran ... Ako mi dupliraju internet ocu li imati dva google-a? lol XD
 
E, nemo' vise da me strecate!
 
Bravo za modove, mada je mogao i lock.
 
Bravo za modove, mada je mogao i lock.

Mislim da je bolje ostaviti ovu temu za izivljavanje... Pa je bas zato i stavljeno to "lazna dojava"...Ima raznih "pouzdanih izvora",treba citati negde i njihove vesti :d:d
 
Kad će više taj brži internet da mogu bolje da otvaram google!
 
Meni je net dupliran - duplo je sporiji - hvala Telekom !

Samo kad pomislim na njihovu reklamu... kad si sretan i kad zelis s' nekim bol da delis ! lupi glavom o zid !
 
Meni je net dupliran - duplo je sporiji - hvala Telekom !

Samo kad pomislim na njihovu reklamu... kad si sretan i kad zelis s' nekim bol da delis ! lupi glavom o zid !

Ubedljivo najidi0tskija reklama ikad na našim prostorima (izuzimajući reklame lokalnih televizija za pogrebna društva i reklame za deterdžente). Više deluje kao antireklama. Debilnija i od Teletabisa.

Predlažem ban onima koji ponovo otvore temu sa ovakvim naslovom. Ne mogu više da podnesem ova dupliranja.
 
Poslednja izmena:
Pa ima i sbb onaj turbo paket od 5mbps za 900din ,ali je potpuno neupotrebljiv za ono zašta nama(u većini slučajeva) treba brz internet :D
Dakle samo brzine flat paketa nas interesuju,ako već poredite brzine iz okruženja.Kako je krenulo i crnogorci će nas prešišati uskoro(ipak je t-com tamo) ako već nisu,a onda i formalno postajemo najgori.

http://en.wikipedia.org/wiki/Internet_in_Slovenia

Pogledajte stavku... 1Gb/s - 1 000 evra. Za 1000 evrova postanes vrlo mocan provajdera :d
 
Od toga nema nista, cista dezinformacija.
Ali, pazi ovako... ne bude li bilo dupliranja 12. maja... licno ima da mi obezbedis 3 Mb/s (posto sad koristim 1,5). Nema posle vrdanja :D
 
Dobicu ban zbog 12.maja :) a i baba ima da me vija sa ethernetom :)
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno