Šta je novo?

Pomozite oko upotrebe GHOST-a 2003 !!

Alexajlo

Čuven
Učlanjen(a)
25.08.2002
Poruke
531
Poena
630
Postoji li nacin da se u okviru Ghost-a 2003 za DOS uradi IMAGE jedne particije u okviru foldera na drugoj particiji istog HDD-a. Video sam da postoji opcija prebacivanja IMAGE particije na drugu particiju, ali se bojim da prilikom ove radnje nepovratno ne izgubim podatke na particiji na koju radim IMAGE (nasta i sam program upozorava).
 
Naravno da je moguće. Prilokom pravljenja ghost fajla on te pita za destinaciju i ti odabereš gde hoćeš da se uradi backup i to je to. Dobićeš jedan veliki fajl. Za detalje pogledaj F.A.Q. na ovom forumu...
 
Nazad
Vrh Dno