Alexajlo
Čuven
- Učlanjen(a)
- 25.08.2002
- Poruke
- 531
- Poena
- 630
Postoji li nacin da se u okviru Ghost-a 2003 za DOS uradi IMAGE jedne particije u okviru foldera na drugoj particiji istog HDD-a. Video sam da postoji opcija prebacivanja IMAGE particije na drugu particiju, ali se bojim da prilikom ove radnje nepovratno ne izgubim podatke na particiji na koju radim IMAGE (nasta i sam program upozorava).