Šta je novo?

Pomoc u vezi League of Legends-a

curiousgamer

Zapažen
Učlanjen(a)
30.04.2021
Poruke
1
Poena
21
Moja oprema  
Pametni uređaji
čistač vazduha Blue Air
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Optički internet
Pozdrav ljudi, relativno sam nov ovde ali vidim ima dosta korisnih topic-a.
E sad, igrao sam dotu davnih dana preko Garene, malo i dotu 2 dok je jos bila u beti i danas resio da testiram League of Legends.
Citam trenutno ovaj blog post fastest way to 30 lol izgleda mi kao dugacak proces ali interesuje me da li vi imate pozitivnog iskustva sa LoL-om,
da li se brzo leveluje i koji su vasi saveti da sto pre stignem do 30og Levela za ranked?
Hvala unapred na odgovorima.
 
Slim+teenytiny+impressionable+crab_2e711c_8398232.jpg
 
Jeste da si pitao pre 15ak dana ali sad sam video temu...
Ja sam davno igrao lol, bio sam diamond par godina pa sam batalio. Najvise me nerviralo sto se koncentrisem i igram 30 min borbu i dodje neki saban ode afk il rage quituje ili jednostavno namerno izgine (ili je debil) i 30 min cimanja ode u ... Meni je jedino i bilo zanimljivo da igram rangirane ali posle svake sezone opet cimanje do diamonda. Sad bas ponekad udjem ARAM da se sprdam i to je sve od LoL-a od mene. Pozitivno je sto igra nije pay2win kao druge igre.
Dotu 2 nisam igrao, ali sam cepao dosta dotu u wc3 i judgement day (dday) a dota je manje vise kopija dday-a...
Po meni je najbolje da igras da ucis pa onda tek da krenes rangirane. Jer kad udjes u bronzu tesko izlazis iz nje :)
A ovde je bilo par igraca koji su se ljutili na mene sto sam linkovao jednu devojku koja nije imala ruke (fedporo valjda) koja je tad bila gold 3 a neki forumasi su bili silver... Znaci devojka bez ruku koja je igrala nogama je bila gold 3... I ovo nije sprdnja, ni sala.
 
Nazad
Vrh Dno