Šta je novo?

Pomoc oko paste za poliranje i polirke

limontus

Cenjen
Učlanjen(a)
05.05.2018
Poruke
727
Poena
115
Moze neko da mi kaze koju pastu da uzmem za poliranje auta od jeftinijih?
Cuo sam da su ove paste dobre Turtle wax samo koju kupiti za poliranje auta.
Da pitam ima neko ovu polirku sa KP makita gv6010? Kosta 2500 din vredili sta? Evo slika polirke.
84886835_5da5d721e1ea40-13493561polirka.jpg
 
A video sam i taj sajt na kojem si našao za 2500, ima istu tu sliku postavljenu, sam sajt vrišti na "prevaru"
1690824240384.png
 
Bolje plati poliranje nego da upropastis auto, nemoj se igrati sa tim.
 
@limontus
Šteta pasti, sundjera i filca-skuplji su od mašine.
Ni u Wobiju nemaš za tu cenu, tamo bez 2 takve ne ulazi.
 
Imam ja polirku, cisto pitao za ovu vidim po ocenama ljudi zadovoljni a jeftina na kp
Moze preporuka za pastu neku
 
Ako je auto skuplji od 4000e, preporuka i od mene da platiš poliranje. Ja sebi ispolirao super, par meseci posle krov i hauba dobili bele fleke, probila boja skroz, tu sam verovatno spržio lak...
Inače se sonax pasta preporučuje kao skroz okej
 
Ako je auto skuplji od 4000e, preporuka i od mene da platiš poliranje. Ja sebi ispolirao super, par meseci posle krov i hauba dobili bele fleke, probila boja skroz, tu sam verovatno spržio lak...
Inače se sonax pasta preporučuje kao skroz okej
Ja poliram sebi farove i ok su ko novi a auto nisam nikad polirao
 
Idi na neki auto otpad i uzmi samo neku haubu jeftinu da probaš prvo čisto
 
Preporuka za masinu za poliranje da bude ekscentricna, kako ne bi nepaznjom sprzio farbu. Narocito za pocetnike.
Sto se tice paste, CarPro Fixer za pocetnika.
 
M3 paste prodaju na dcl. Zeleni cep gruba, zuta fina i plava finis. Za svaku pastu ide poseban sundjer. Vuna nikako. Na kraju mozete koristiti rucno ili masinom na malim obrtajima, teflon od kornjace, ili nesto novije, Turtle Wax Hybrid Solutions. Ovo drugo ostaje malo duze na kolima, ali ga ipak bezkontaktni sampon skine. Daje lep sjaj i voda bezi kao sa cvarka
 
I obavezno ako planiras da poliras auto, glina i da se skine sve od necistoca. Inace ces imati sitne tragove i dalje. CarPro a moze Koch-Chemie, okej su cene, zavisi da li ti treba ultra cut ili za fino poliranje.
 
Nazad
Vrh Dno