Šta je novo?

Pomoc oko Laptopa i sistema

disco_killa

Čuven
Učlanjen(a)
04.01.2004
Poruke
464
Poena
620
Pozdrav

Imam HP 6715b i od pre neki dan cim se podigne sistem i ulogujes se na win xp , on ugasi laptop.

Mislio sam ok , neshto se zeznulo sa sistemom ... formatiram c , instaliram opet xp i cim instaliram drajvere za graficku , najnovije naravno , on ugasi comp . ja ga uklucim opet on cim podigne windows opet ga ugasi ...

probam ja opet sa novom instalacijom xp-a , samo sa starim predhodnim ati drajverima , opet isto ...

taj xp svuda radi kako treba , ti drajveri i novi i predhodni su radili uvek kako treba.

Da li je to do rama , ili mozda graficka ili sta vec ako neko ima ideju puno bi pomogao .

unapred hvala
 
Pa ne treba da instaliras Linux. Kao sto ti dusko rece, u pitanju je Live verzija Linuxa.Skines sa neta i burn-ujes image na cd. Recimo trazi u google "Damn small Linux"
E da, moze biti i da je pregrevanje CPU pa over heat protection gasi racunar.Koliko jr star racunar?
 
Poslednja izmena:
Pa ne treba da instaliras Linux. Kao sto ti dusko rece, u pitanju je Live verzija Linuxa.Skines sa neta i burn-ujes image na cd. Recimo trazi u google "Damn small Linux"
E da, moze biti i da je pregrevanje CPU pa over heat protection gasi racunar.Koliko jr star racunar?

u oktobru kupljen . cooler ocishcen pre 3 nedelje ...
 
Istestiraj ram i hdd.
 
Nazad
Vrh Dno