Šta je novo?

pomoc oko lapa

vincanity84

Cenjen
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruke
57
Poena
160
Ljudi, lap top koji se najmanje greje,sa najboljom grafickom do maximalno 500-600 e?
Radio bi kao zamena za desktop (zato kazem sto manje da se greje ,da ne bi crko )

Za graficku obradu prvenstveno ,povezao bih ga i sa velikim tv ekranom. (hdmi)
Ne zanimaju me ekrani ispod 15.6" .. znaci ili 15 ili 17


Hvala
 
Auff , jel Asus bolji nego sto je bio pre? Moji drugovi su uvek uzimali asus lap topove i stalno su im crkavali za kratko vreme.
Ako je danas bolja situacija,onda super posto je hardwerski odlican :)

Hvala jos jednom :)
 
Pa ja sam mislio da uzmem taj isti sa i7. na kraju sam prelomio na XPS L502x, budzet mi je bio veci. Ja mislim da su generalno ljudi samo zadovoljni ako nadju budzet i drze se istog. Kada kazes sebi, pa mogu jos 100eur, sta me kosta - psihicki te kosta mnogo vise. Ocekivanja su mnogo veca nego sto sama cena pokazuje. Poslusaj me :happy:

Sto se tice samog Asus-a, pogledaj malo na forumu. Ovaj model su uzeli par ljudi i veoma su zadovoljni. Pogotovu sa hladjenjem. Mislim da ti je ovo bolje resenje od recimo DELL-ovog Inspirona, i bilo cega sto Toshiba i HP nude u istom cenovnom rangu. ASUS se potrudio da ovi novi modeli K53 stvarno odskacu. Ne bih isto rekao za novu N seriju. Stara N53 je bolja.
 
A u cemu je razlika izmedju della tog i asusa prvo u ceni a onda u performansama?:)
Svidja mi se asus 2 godine garancije,mislim da je super sa hardwerske strane,jos ako se pokazao dobro uzecu onda taj :)
 
Za Asus N serije ide 3 godine, i nisam video prituzbe na ovu novu seriju, bar ne vise prituzbi nego na racun vecine serija (uvek ima nekoliko problematicnih, a kad ljudi nesto skupo plate, ocekuju da to besprekorno radi, otud su i glasniji kad ne radi).
Mada bih i ja izbegao Dell Inspiron seriju jer za te pare ima i boljih
 
cek, niko nije konkretno rekao nesto lose za n55, samo su nam gadni jer su mnogo plasticni :) a nista nije realno dobijeno... sem ajd to woofera?!

hladjenje ne verujem da su pokvarili.
moj n53 radi ko sat i jedina mana mu je ogromnost :)
 
Nazad
Vrh Dno