Šta je novo?

Pomoc oko izbora

Panther

Slavan
Učlanjen(a)
10.01.2006
Poruke
413
Poena
319
Komp je za moju devojku da je za mene znao bi sta cu ovako..... CPU uzimam 3000+ ili 3200+ s939 Venice, e sad me buni koju plocu da uzmem. Njoj komp sluzi za net, igrice, filmove, muziku itd, znaci najzahtevnije od svega sto se na tom kompu radi su igrice. Dajte neki predlog za plocu koja ce stabilno raditi (nikakav klok) i koja je prihvatljive cene. Ja se razmisljam da uzmem MSI K8N NEO4. Dajte vas predlog, ako ga imate:banana:
 
Poslednja izmena:
Ako je za žensku osobu, uzmi najjeftiniju ploču koju nađeš od Asusa. To kažem iz iskustva. Super će da je posluži!
 
Sada sam u rebusu, kada bi uzimaliAMD Athlon 64 3.000+ BOX , 64bit, Socket AM2 (940pin) to je oko 80evra, koju plocu predlazete za slicne para, ponovo napominjem nije potrebno za OC vec samo da stabilno radi i da ne zeza krizu!
 
Poslednja izmena:
Sada sam u rebusu, kada bi uzimaliAMD Athlon 64 3.000+ BOX , 64bit, Socket AM2 (940pin) to je 0ko 80 3vra, koju plocu predlazete za slicne para, ponovo napominjem nije potrebno za OC vec samo da stabilno radi i da ne zeza krizu!

Stabilno ce ti raditi bilo koja, uzmi neku 550 MSI, najjeftinija je, ako ces nesto bolje onda Asus M2N-E.
 
Ta ploca podrzava ddr2 memoriju, a posto ja nisam u toku da li moze na nju da ide obican ddr? Pitanje je verovatno glupo, ali zato i sluze ovi forumi.
 
Znaci da sumiram
MB Asus M2N-E
CPU AMD Athlon 64 3.000+ BOX , 64bit, Socket AM2 (940pin)
MEM GeIL DDR2 PC4300 533MHz - 512MB (da li ce biti X2 zavisi od para)

STA KAZETE?
 
Odlicna kombinacija,provereno je taj CPU "OC raspolozen" za skoro 3Ghz,a ploca je medju najboljim na trzistu u tom cenovnom rangu.Kasnije kad mozes,obavezno jos jednog Geil-a :).

Poz
 
AMD Athlon 64 3500+ Box, Socket AM2 (940pin), 2.2GHz, 128kB + 512kB cache, DDR2/667 dual channel support, Orleans core 90-95e malo vise kosta

Asus M2N-E sasvim odgovarajuca ploca 90-100e

a memorija pa neznam ja sam mojih 1.5G TakeMs 667mhz natero da radi na 896mhz bez podizanja voltaze 3680din 1x512 6950din 1x1024mb
pa neznam ti odluci za mem pogledaj u ALTI tamo su bile po toj ceni

pozzzzz...........
 
AMD Athlon 64 3500+ Box imtel 8600din sa PDV www.imtel.co.yu

ASUS EN7300GT/HTD/256MB DDR2
7.988,51 sa PDV
http://www.mkracunari.co.yu

raspitaj se za

Leadtek 128MB-GeForce PX7300GT TDH WinFast DDR3 HDTV/Dual link DVI-I/128bit bit/ 8.272,98din sa PDV www.alti.co.yu

sta ces kad nas vecinu kaci taj j....i PDV

pozzzz.....
 
Pa ako vec uzimam ASUSOVU plocu onda je mozda bolje da uzmem i ASUSOVU grafiku.
@Darko1 HVALA


Ako vec uzimas Mitsubishi klimu, to znaci da treba da uzmes i Mitsubishi mobilni?!
Jednom recju - nonsens.
 
Poenta je da izuzev tvog subjektivnog osećaja kako imaš konfiguraciju uniformnog brand-a, to jednostavno nema nikakvog uticaja na performanse... Uporedi karakteristike, pročitaj review-e i saslušaj lična iskustva i opet nećeš biti siguran... a ako si zadovoljan uparivanjem brend-a, uradi tako, ipak je važno da na kraju ti i devojka budete zadovoljni... :wave:

p.s. ja bih se odlučio za ovu leadtek, samo ne znam hoće li joj ikada zafaliti tih 128mb...
 
Nazad
Vrh Dno