Šta je novo?

Pomoc oko graficke

MakaMOB

Poštovan
Učlanjen(a)
29.07.2015
Poruke
26
Poena
54
Pozdrav. Imam pitanje u vezi jedne grafe. Drug mi je poklonio sapphire hd 6670 1gb ddr5 posto njemu ne treba, al nije siguran da li radi posto kada je zadnji put update-ovao driver nije mu prikazivala sliku. Zanima me prvo kakvo napajanje treba da bude posto ja imam fabricko? Drugo, da li se nesto moze pokvariti ako ja nju stavim u komp i upalim ga? Pitam posto ne bi da rizikujem, potreban mi je komp dosta.
 
Kako mislis fabricko mislis kinesko?
 
Ne ne, Fujitsu je. Fujitsu je kuciste i model p900 pa sam zato napisao "fabricko" :)
 
6670 ne trazi dodatno napajanje,tu si miran.prvo sve drajvere ocisti sa Display Driver Uninstaller-om i stavi zadnje drajvere sa amd-ovog sajta za tvoju grafiku i sistem (idi na drop down meni).tek ako tako zakaze da se bacimo na trablsut.
 
6670 ne trazi dodatno napajanje,tu si miran.prvo sve drajvere ocisti sa Display Driver Uninstaller-om i stavi zadnje drajvere sa amd-ovog sajta za tvoju grafiku i sistem (idi na drop down meni).tek ako tako zakaze da se bacimo na trablsut.
Hvala :) E sad, ako mozes da mi kazes da obrisem te drivere pre nego sto stavim tu grafu il nakon? A driver sa amd sajta instaliram kada stavim grafu u komp?
 
Pokrenes DDU, on ce ti traziti restart u safe mod... Kada se ukljuci safe, pita te da obrises drajvere, obrises ih i onda te pita da li da restartuje ili ugasi komp. Idi da ugasi, pa onda ubaci novu grafu, upali komp, instaliraj nove drajvere i to je to.
 
Vazi. Nisam pre koristio to, dobro je za znati kad prvi put radis. Radim to sutra, danas nisam uhvatio vremena :) Kad uradim to javim rezultat

PS malo sam gledao na sajtu amd-a, video sam da ima njihov program koji sam detektuje grafu i skine odgovarajuci driver. Da li to da koristim il manual?
 
Poslednja izmena:
Instalirao driver, pikazivalo sliku dok se sistem dizao i posle nestala slika. Resenje?
 
nece univerzum implodirati od drajvera.stavi betu slobodno.
 
Nazad
Vrh Dno