Šta je novo?

Pomoc oko dileme sa gpu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

n0thing96133

Poštovan
Učlanjen(a)
30.03.2017
Poruke
3
Poena
51
Pozdrav, zanima me da li mi mozete pomoci oko oglasa sa kupujemprodajem?
Naime, ja sam stavio na oglase da prodajem skroz ispravnu graficku karticu (Leadtek Nvidia GT430), covek mi se nakon par dana javio i kupio je. Kasnije mi se javio preko telefona da je graficka previse bucna pa me pita za pomoc gde sam mu rekao da mi se javi sutradan ako do tad ne popravi problem. Sutradan mi se javlja da ju je popravio (nije rekao kako) i nakon toga me je ocenio. Pre par sati me je opet nazvao rekavsi da mu kartica izbacuje neke linije na monitoru i da hoce da je vrati (da ja vratim novac). Buduci da ne znam sta joj je uradio, sta treba da uradim? Rekao sam da cu mu sutra javiti da mu vratim pare, ali onda mi vraca pokvarenu karticu? Ima dosta pozitivnih ocena na kp, izgleda da je neki servis u pitanju.
Izvinjavam se sto mi je ovo prvi post, ali ocajnicki mi treba drugo misljenje.
Hvala
 
Ako te je ocenio ne vracaj mu pare ko zna sta joj je radio!

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Ma taj je nesto smanjio brzine ventilatora i preprzio je i otud mozda te linije..ne vracaj nista. Te linije su pocele kod njega da se pojavljuju a ne kod tebe
 
Odgovorio sam mu. Pogledajte sliku za detalje. Ako nema neko sta da kaze, moze lock na temu (ako to ima uopste, preko fona sam pa nzm).Screenshot_20170330-180013_1.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno