Šta je novo?

Pomoc! Gainward 8600gt GLH 256

fcinterbgd

Slavan
Učlanjen(a)
20.03.2008
Poruke
1,465
Poena
350
Zahvaljujuci forumu upravo sam kupio bas ovaj model. Interesuje me da li je postoji ova verzija sa s-video izlazom, posto mi jako znaci da posedujem tv-out. Karticu koju sam ja kupio ima samo HDMI. Da li bih nekako mogao da izvedem da je povezem sa obicnim TV, koji ima cinc, skart i s-video in. Tacno ime kartice je GAINWARD- PCIE - BP8600GT-256-GS-GLH i poseduje HDMI VGA DVI-I konektore. Ne znam da li da je menjam za istu sa s-video(ako postoji) ili Gigabyte 6600gt(takodje malo klokovanu verziju). Unapred hvala na odgovorima.
 
Ja ne znam kako tvoja ima HDMI ali moja ima S-video,kupljena pre 7-8 meseci.
Da to nije neka novija revizija?
 
hm...toga sam se i plasio...izgleda da jeste...Sta mislis koje su mi opcije sad? Sutra bi trebalo da se vratim kod njih.
 
J*bi ga. Desava se. Zameni je ako mozes. Trebalo bi i da dobijes neke pare nazad. U sustini to je jedna te ista kartica!
 
Zahvaljujuci forumu upravo sam kupio bas ovaj model. Interesuje me da li je postoji ova verzija sa s-video izlazom, posto mi jako znaci da posedujem tv-out. Karticu koju sam ja kupio ima samo HDMI. Da li bih nekako mogao da izvedem da je povezem sa obicnim TV, koji ima cinc, skart i s-video in. Tacno ime kartice je GAINWARD- PCIE - BP8600GT-256-GS-GLH i poseduje HDMI VGA DVI-I konektore. Ne znam da li da je menjam za istu sa s-video(ako postoji) ili Gigabyte 6600gt(takodje malo klokovanu verziju). Unapred hvala na odgovorima.

nije mi jasno...ja imam istu, kupio pre pet meseci, ukvarila se, ja dobio novu, nijedna nije imala HDMI. Mada je na ibe kutije pisalo HDMI HTCP. Predpostavljam da znas vizuelno razliku izmedju S-Video i HDMI izlaza? Moja ima S-Video (sa podrskom za HD i HTCP), sasvim lepo sam je prikljucio na TV i radi. Inace nema sanse da prebacis sliku sa DVI ili HDMI na PAL televizor, totalno su drugaciji protokoli.
 
Cudno ja sam kupio karticu prije par mjeseci i imam HDMI i 2xDVI.
 
to je zato sto se kartica izradjuje u dve varijante sa HDMI, (HDMI-DVI) i sa S-video(TV-DD)
 
Nazad
Vrh Dno