Šta je novo?

Pomoć oko LG G2

-Nikola-

Poštovan
Učlanjen(a)
23.12.2018
Poruke
3
Poena
51
Pozdrav, nadam se da sam temu otvorio na dobrom mestu i da ću dobiti barem malu pomoć jer mi je hitno da što pre osposobim telefon.

Telefon je počeo da mi brljavi nešto i sad uopšte neće da se upali, očitava logo i flešuje beli ekran po 3 puta svake 2 sekunde. Ponekad uspe da se upali tj da izbaci početni ekran ali se opet ugasi i onda tako u krug dok se ne istroši baterija i onda kad odstoji na punjaču može da se upali redovno i radi neko vreme. Juče mi je odjednom dok je bila uključena kamera prebacio Home i Back dugme na sredinu ekrana (ali su reagovali kad kliknem standardno pri dnu) a potom je izbacio error "unfortunately the process com.android.systemui has stopped" i to sam na netu našao da je verovatno do nekog novog google update-a i sugerisali su da odem na Play Store i nađem google i da uninstaliram sve apdejtove za njega. To sam i uradio međutim ne deluje da je nešto pomoglo. Takođe nekad kad se restartuje telefon promeni se i pozadina tj wallpaper a gomila slika iz galerije koje su sa Vajbera stoje prekrižene kao da su neispravne. Takođe sam nailazio i na predloge da se prebaci Runtime sa Art na Dalvik ali nisam naišao na tu opciju unutar Developer Options-a. Sada poslednji put kad sam uspeo da ga upalim dobio sam obaveštenje da su Google Play usluge zaustavljene i da su Mape "stale". Takođe je nakon jezik automatski sa engleskog prebačen na srpsku ćirilicu.

Dakle u pitanju je LG G2 (D802) i na njemu je KitKat 4.4.2.

Trenutno sam u paradoksu da ne mogu da nosim telefon servis jer nemam para, para nemam jer sam ostao nedavno bez posla, a telefon mi treba da bi me zvali eventualni novi poslodavci, tako da ako može bilo kakva pomoć biću veoma zahvalan.
 
Nazad
Vrh Dno