Šta je novo?

Pomoć oko kupovine netbook-a

mr.no.

Slavan
Učlanjen(a)
14.08.2007
Poruke
127
Poena
319
Pazario bih neku spravicu ovog pa me zanimaju preporuke pošto vidim da je velika većina prosto preslikana izuzev kućišta. Zbog toga mi je trajanje baterije i najbitnije. Zanima me i kako se ponašaju sa Win7 (da li koči suviše) i da li je moguće makar prihvatljivo pokrenuti PhotoShop. Naj osnovnija obrada slika.
 
i mene zanima isto. Samo je meni jos bitno da je u nekoj boji zbog zene (poklon)
 
Koristio sam malca lenovo (atom 2gb ram-a 250hdd) i win7 sasvim lepo radi. Sto se autonomije tice treba juriti 6 cell bateriju i to je to. Mislim da lenovo kosta oko 300 evra. Simpaticna spravica za surf i multimediju. Mada licno mislim da je bolje dodati 50% vise love i uzeti laptop.
 
To mi je za suprugu. Njoj je bitno da moze da slusa muziku, odgleda po neki film surfuje po netu kuca u ofisu i naravno da je crven, roze i sl :)

Bitna je i duzina trajanja baterije
 
Onda gledaj na uzmes intel atom sa 6 cell baterijom nebitno koji proizvodjac.
 
Nazad
Vrh Dno