Šta je novo?

Mobilni telefon Pomoć oko izbora telefona do 500e

Koji mobilni telefon kupiti

coda032

Zapažen
Učlanjen(a)
19.02.2024
Poruke
63
Poena
20
Potrebna pomoć oko izbora telefona do 500e, isključivo nov iz radnje sa garancijom, polovni ili novi sa kupujemprodajem i ostale zezancije ne.

Ono što mi je zapalo za oko su sledeći modeli:

-Xiaomi 13T
-Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G
-Samsung A55
-Honor 90 5G

Za sada mi je favorit Žaomi 13T.

Od svih karakteristika, recimo da mi je najbitnija kamera.

Pa da čujem mišljenja ili eventualno neki drugi predlog koji nije na listi.
 
Ja sam juce video i drzao A55, prelep telefon, kvalitetna izrada, ali one ravne stranice i ostre ivice jednostavno cine telefon vrlo nekonfornim za drzanje i rukovanje njime, sto je jedna od glavnih karakteristika telefona. Oble zadnje ivice i ravan ekran su za mene uslov br.1.. 13T moj favorit
 
Interesantno da niko nije spomenuo Nothing phone.
 
U slicnoj sam dilemi.
Mislio sam burazeru da uzmem pixel 8 ili 8a za rodjedan, cena mu je ovde izmedju 450-500e nov.
Ima li nesto bolje za ovaj novac? Druga opcija mi je s23fe za slicne pare , ali Exynos me malo odvraca (mada majka koristi a54 exy i prilicno je fluidan, a ovaj je jos bolji procesor koliko sam video). I kao treca opcija je Nothing phone 2 ali covek je malo staromodan sto se izgleda telefona tice pa ne znam koliko ce mu estetski prijati Nothing (treba da bude iznenadjenje pa ne mogu da ga pitam).
Standardna upotreba - Pokoja fotografija, surfovanje, nece se igrati igrice na njemu (mozda neke nezahtevne). Ne menja cesto telefone, na 3-4 god.
Kod PIxela me malo odbija sto ne znam koliko je podrzan kod nas. Garancija nije problem, kupicu ovde gde zivim pa ako bude nekih problema, sam cu se iscimati oko toga
 

Xiaomi 13T​

 
Samsung s23 za ratu od 4000 din ako ima
 
13T na akciji u njihovoj prodavnici a i u Gigatronu je sada 53k
 
Nazad
Vrh Dno