ivo.r
Čuven
- Učlanjen(a)
- 30.08.2000
- Poruke
- 1,660
- Poena
- 649
Evo i kako, nakon povratka iz stand-by režima, i ponovnog logovanja obavesti me da je puk'o desktop i sva podešavanja i vrati me u onaj XP-ovstart meni sve sa onom praznom livadom na desktopu, ili mi javlja da je pukao aktuelni stil i vraća me u neki polurazvaljeni Windows Classic stil. Puštao sam Check disk, ali on kaže da je sve OK. Pošto sam pre jedno nedfelju dana
u računar stavio i Hd-rack, postoji li mogućnost da je on napravio rusvaj, jer ovako nešto mi se nikada do sada nije događalo?
Neznam kolko je bitno, ali evo i konfiguracije na kojoj radim:
Asus A7V133, Duron750, Inno MX400 64mb, SB128, HD-1 Maxtor 40Gb (7200) vezan na integrisani Promise ATA100 i sadrži 3 NTFS particije, HD-2 WD28400 8,4 Gb (5400) FAT32
vezan kao Primary Slave, CD TEAC 532EB - Primary Master, CDRW Ricoh MP7200A - Primary Slave.
Ajde ljudi molim vas pomozite, postaje prilično frustrirajuće.
u računar stavio i Hd-rack, postoji li mogućnost da je on napravio rusvaj, jer ovako nešto mi se nikada do sada nije događalo?
Neznam kolko je bitno, ali evo i konfiguracije na kojoj radim:
Asus A7V133, Duron750, Inno MX400 64mb, SB128, HD-1 Maxtor 40Gb (7200) vezan na integrisani Promise ATA100 i sadrži 3 NTFS particije, HD-2 WD28400 8,4 Gb (5400) FAT32
vezan kao Primary Slave, CD TEAC 532EB - Primary Master, CDRW Ricoh MP7200A - Primary Slave.
Ajde ljudi molim vas pomozite, postaje prilično frustrirajuće.