Šta je novo?

Laptop Polovan laptop do ~700e

Koji laptop kupiti?

Maristotel95

Poštovan
Učlanjen(a)
22.05.2018
Poruke
324
Poena
80
Pozdrav, potreban mi je laptop od 17 inca(ne bih bio mobilan sa njim, tako da težina i veličina nisu problem). Isti bih koristio za programiranje(js, phyton i sl) i za lagani gaming jednom, dva puta nedeljno po par sati. Znači ništa intenzivno iako bih igrao neke kampanje, tipa rdr2.
Sudeći po trenutnim oglasima, naišao sam na Asus Tuf, ukratko sa gtx 1660ti(nije max q), ryzen 7 4800h, 16gb rama(ne znam koliko mhz), full hd, 144Hz.
Da li imate neki bolji predlog za ovaj novac, maksimum 750e?
Za ovaj novac ima jedan oglas sa 2070 max q, ali je ekran 15 inca i opet ne mogu da pređem preko manje dijagonale jer koliko vidim 1660ti nije puno lošija od 2070 max q.
Takođe, future-proof mi nije bitan, oko dve godine bih ga koristio.
 
Pozdrav, potreban mi je laptop od 17 inca(ne bih bio mobilan sa njim, tako da težina i veličina nisu problem). Isti bih koristio za programiranje(js, phyton i sl) i za lagani gaming jednom, dva puta nedeljno po par sati. Znači ništa intenzivno iako bih igrao neke kampanje, tipa rdr2.
Sudeći po trenutnim oglasima, naišao sam na Asus Tuf, ukratko sa gtx 1660ti(nije max q), ryzen 7 4800h, 16gb rama(ne znam koliko mhz), full hd, 144Hz.
Da li imate neki bolji predlog za ovaj novac, maksimum 750e?
Za ovaj novac ima jedan oglas sa 2070 max q, ali je ekran 15 inca i opet ne mogu da pređem preko manje dijagonale jer koliko vidim 1660ti nije puno lošija od 2070 max q.
Takođe, future-proof mi nije bitan, oko dve godine bih ga koristio.
Јеси ли нешто одлучио у међувремену ?
 
@Diamond Uzeo sam gorepomenuti Asus Tuf za 700e, par dana ga koristim i zadovoljan sam, malo sam igrao novu verziju Witchera i Elden Ring na high detaljima i radi odlično.
Mana mu je da zna da bude bučan i displej je mogao biti malko bolji.
 
Nazad
Vrh Dno