Šta je novo?

Polaris Media

Labello

Slavan
Učlanjen(a)
25.02.2017
Poruke
4,446
Poena
455
Moja oprema  
Zvuk
Samsung Q800C
Ostale periferije
LG OLED C2 55" & PS5
Mobilni telefon
iPhone 13 Mini
Kakva je ovo prica? Navodno imaju i Arenu i SK kanale u ponudi za male pare? O cemu se ovde radi? Da li neko zna potpunu listu kanala? Na sajtu neka SK-a a ima ga. :D

Drug mi rece da ce kladza u kojoj radi da uzme ovo posto su Supernovi ukinuli SK. Druga opcija im je EON Sport.
 
Pa to sam i napisao, ali "ima"! :D
 
Ja vam kazem da ljudi imaju SportKlub, zato i pitam kako, i u cemu je prica.. Na sajtu ne pise ali imaju ga.
 
Nema Polaris Sport klub, nikada nije imao, ni kada su bili na 39°, niti sada na 1.9°
 
A slika polarisa katastrofa, i jos arena 1 ima smetnje neke.
 
Bosanski Total tv ima i Arene i Sportklubove.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Bas to verovatno Bosanki Total, covek je video nesto i ocigledno pobrkao.
 
Pa sta sam video, pokusavam da proverim informaciju koju mi je ortak preneo iz kladionice. I sam sam bio u fazonu kako, i zato sam i zapoceo temu. Reko jel provereno ili muljaza ili prazna prica.. :D
 
Koja kladza da idem da proverim [emoji16]

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Hahaha eee.. :D
 
Mos' da proveravas a i ne moras, mi koji se bavimo satelitskom znamo gde sta ide.
 
btw. Polaris baš podigao cene, a mogli su bar HD kanale da ubace umesto običnih, pa bi nekako i imalo smisla... Ovako...
 
Slika kriminalna, ja verovatno prekidam pretplatu na kraju ove sportske sezone...

Slika ko da gledam tekmu 2002.godine u kladži na CRT televizoru.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja cekam august da prekinem, presao bi na msat, sta mislite?
 
U nekim kladionicama u Beogradu imaju hrvatski sport klub, ali ne znam preko čega ga puštaju. Koliko sam upućen ne može da se gleda preko ''onog'' zabranjenog na satelitu.
 
Poslednja izmena:
Total tv ima HR SK u ponudi
 
Ima Max TV Hrvatska i preko njega i hrvatske arene (1-6) i sport klub (1-3) u HD.
 
Ima, ali teško da neka kladionica u Beogradu ima Max tv
 
Ne znam sada kakva je situacija, jer nesto nemam vremena i trenutno mi antene nisu u funkciji, a ujedno iptv mi je bolja varijanta, ali do skoro je Max tv "radio" preko...
 
Godinu dana već ne radi
 
Nazovem danas Polaris posto vec neko vreme, arena sport ne radi kako treba, teta kaze kako su upoznati sa problemom i da je to do signala koji oni dobijaju. I ponudi mi da predjem na Msat (koji sam hteo da uzmem posle isteka ugovora) za lepe uslove.
 
Au *mjau**mjau**mjau*, pa ovi ne znaju gde udaraju...

Upravo stigla uplatnica - 850din za Arena Sport kanale!!! Ako postoji sinonim za kriminalan odnos cene i kvaliteta, to je definitivno Polaris Media.

Da se razumemo, nije 850din velika cifra u današnje vreme, to su 4 pića u kafiću. Problem je što je kvalitet njihove usluge zaista ispod svakog nivoa, realno ne vredi ni 500din...
 
Dobro vece zelim da u paket sve za 850 uvedete k1 i kurir tv posto ih nema u paketu i ako mozete da nemestite nick junior posto nema slike na k1 i kurir tv i k1 i kurir tv imam serije
 
Nazad
Vrh Dno