Šta je novo?

Pogresan Bios

nickme

Poštovan
Učlanjen(a)
02.06.2016
Poruke
12
Poena
54
Pozdrav svima,
Imam kuci plocu gigabyte ga-770t-d3l i na ploci pise revision 1.4. Za 1.4 postoje 2 novija biosa od verzije F4. Medjutim CPU-z nalazi da je to ploca 1.3 za koju nema nikakav bios sem stock biosa, koji se zove igrom slucaja F4.
Da li i kako mogu da ubacim noviji bios, s'obzirom da mi program za ucitavanje biosa ne dozvoljava da ucitam drugi sem tog F4 za revision 1.3?

:/
 
Pa nije samo pogresan bios vec ploca...GA-MA770T-UD3 ne GA-770T-D3L kako ti napisa u prvom postu.
 
bravo vucino,kako si provalio?
Pa nisam ja, oni su zajednickim snagama...jedan kacio slike, drugi povikao BINGO-kvaka i tako...
Probaj da potrazis tu plocu sa rev.1.4 nacices samo neke Ruske primerke a od biosa ni taga?
GA-770T-D3L navodno 1.4 postoji? ko je to pravio kad je nigde nema na oficijalnom sajtu?
Tu je i zabuna...ocigledno da postoji ali ne i zvanicno.
 
Poslednja izmena:
Kako ne postoji? A na sajtu lepo napisali 1.x, znači sve podverzije su samo kozmetičke izmene, tipa eyeliner nije roze nego rezeda.

Nego, @nickme, pogledaj malo bolje ispod grafičke šta piše, nemoj ispadne neki Intel H81
 
ne moras da nam slikas,ali da bi bio 100 posto siguran lepo procitaj na ploci koji je model i revizija u pitanju.pusti kutiju.
 
Untitled.jpg
morao bih graficku da skinem da bih slikao oznaku na ploci......
I sto neko rece, bas me cudi da gigabyte ima samo jedan jedini bios....
 
Nazad
Vrh Dno