Gde nadje ram za 95? Pa nov ima da se pazari za 90Proday je napisao(la):Orijentaciono po meni:
Procesor: 125;
Ploca: 75;
Memorija: 95.
a kupio sam a64 [email protected] i msi nf3-ultra
Vuk je napisao(la):Sto se zezam, u Imtelu 3200+ s939 je 15250,00 din (~176) evra a u Mb softu MSI K8N NEO2 platinum-54g je 10922,00 din (~126). Po tim cenama sam kupio a nije da negde ima mnogo jeftinije, ne racunam one cenovnike na pc-berzi gde pojedine firme stavljaju cene bez PDV-a ili za robu koju "dobijaju do kraja nedelje" a kada stigne ono nova cena.
Vuk je napisao(la):Plus strana je sto sada imam garanciju na nove komponente.
Vuk je napisao(la):Za ovo kratko vreme poterao sam proc stabilno do 2.63, fsb 310, htt 3x, memorija 258, 3-4-4-8-t1, nisam testirao veci fsb jer bih onda morao da smanjujem brzinu memorije a nisam zeleo da to bude ispod 250. Testirao sam i sinhrono fsb/mem 255, htt 4x i radi ok. Na 260 memorija nece da radi, morao bih da isprobavam sa dosta vecim naponima (preko 2.8) ali mi to sada nije primarno, jos uvek sam u fazi kompletiranja instalacije windows-a.
vladabgd je napisao(la):kako hardcore nece na 260? pri onim gore latencijama ? to mora da radi. kako mislish smanjio bi takt ramu sa vecim htt -om? imash dividere (133, 166, 183, 200, 233) pa teraj. neki ti sigurno odgovara.
koji ti je Vcore na 2.63 ?
Proday je napisao(la):Kako mislis popizdeo zbog nalazenja graficke??? Pa po oglasima stalno idu radeoni 9800pro po oko 100E i 6800 koji se otkljucavaju za 200E. Sta je tesko neci, sta uopste trazis???
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari