Šta je novo?

Playstation network usernames!

ajd ljudi sa GTA4 ili CoD4 da se organizujemo pa pichimo malo ekipno, neke party-e! mislim ja predlazhem za te 2 igre, zato sto to imam. moze i warhawk :D
 
Evo i moj: StefanGTR

igram GTA IV
 
Poslednja izmena:
PSN ID: ProBall

Poslao sam request vecini
 
Moj USA PSN username je djapenskuzman
Stavicu sve na friends.
Dobro bi bilo da odigramo GTA IV, samo to sad imam a jos nisam probao MP.
 
Poslednja izmena:
PSN ID: BorisLozac :wave:

Ne znam na kom sam PSN-u, zemlju sam stavio kao United Kingdom (jer nema Srbije), valjda je to onda EU PSN? Nisam video nigde specificnu opciju EU/USA...
 
PSN ID: BorisLozac :wave:

Ne znam na kom sam PSN-u, zemlju sam stavio kao United Kingdom (jer nema Srbije), valjda je to onda EU PSN? Nisam video nigde specificnu opciju EU/USA...

Jeste, na evropskom si storeu. Možeš nas sve poubacivati jer su svi nikovi odatle. Ili bar velika većina.:wave:
 
PSN ID: RankoSD
 
Danas pravim novi PSN ID (Evropski): Djape_FCV1914
E sad imao bih par pitanja, molim za odgovor: Posto cu sada imati USA i UK accaount zanima me sa kojeg acc da vam posaljem requestove (tj. da li moze sa USA na UK ili obrnuto) i da li se Multiplayer moze igrati isto USA zajedno sa UK?Hvala
 
Poslednja izmena:
Evo sad sam hteo da se prijavim na UK i patim se, ne mogu da provalim kako da napravim jos jedan account.Pomoc?
 
Poslao sam juce svima requestove. Hajde da se dogovorimo pa da odigramo jednom GTA IV.
 
PSN name - Zarithan

NFS Pro Street , GRAW2 , COD4
 
PSN name - Zarithan

NFS Pro Street , GRAW2 , COD4


Juuuu huuu najzad da neko ima i GRAW2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vidimo se Zarithane!!!!!!


Imas li headset???????????
 
Poslednja izmena:
naravno :D
adduj me pa cemo da se detaljnije dogovorimo preko psn-a :D

E da da addujem
osim ovih igara dodajem i Warhawk!
 
Poslednja izmena:
ja igram pes08,guitar hero 3,gta IV,top spin 3 i ponekad call of duty 4
 
vlada983 mi je username na ps3 ako neko igra pes2008 tu sam ;-)

e,da ,koju ste drzavu stavili prilikom registracije,kod mene nema Srbije i morao sam neku drugu da stavim i ne mogu da pristupim ps3 store-u jel zna neko kako to da resim?sorry na off-u
 
Poslednja izmena:
Napravi 2 accounta, jedan za UK drugi za US.
Nadji na Googleu adrese nekih hotela iz te 2 zemlje i njih upisi kao svoju adresu.
 
Nazad
Vrh Dno