Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Ako bih uzeo Ghost of tsushima PS4 da li ima ful apgrejd na PS5 verziju Ghost of tsushima director's cut ?
 
Ako bih uzeo Ghost of tsushima PS4 da li ima ful apgrejd na PS5 verziju Ghost of tsushima director's cut ?
Cini mi se da sam kupio nalog Gde je got directors cut za ps4, pogledacu koji je mail i pw, mogu da ti dam da predjes igru ako ti je bitno samo da je odigras i da se ne trosis
 
Koja vožnja na PS4 ima najveći broj otključanih automobila po defaultu?
 
Slažem se :D Iskreno, trenutno nemam vremena da otključavam vozila a voleo bih da probam što više automobila. Igrao sam GT5 i GT6 na PS3 i čini mi se da je petica imala više automobila na samom startovanju.
 
Super, hvala na odgovoru.
 
Kakvo osvezenje je doneo ovaj Stray.

Ocigledno da su AAA studia previse u strahu da experimentisu vec se drze standardnog vec dosadnog koncepta (heroj, zlikovci, open world + fast travel, levelovanje, skill poeni...).

Dobro je da ima neko da donese malo promene pa makar i indie igra.
 
Predjoh ili sto bi se reklo "obrnuo" Stray.
Sto se mene tice 9/10 i kandidat za igru godine. Skroz jedna topla, prelepa avanturica za opustanje mozga posle radnog dana. Mozda je mogla biti malo duza ali ok. Jos uvek sam pod utiskom pa cu nastaviti ka platini.
Malo vise ovakvih igara, malo manje genericnih i super.
 

Prilozi

  • 1822d51283394-screenshotUrl.jpg
    1822d51283394-screenshotUrl.jpg
    364.6 KB · Pregleda: 49
  • 1822d51058788-screenshotUrl.jpg
    1822d51058788-screenshotUrl.jpg
    366.9 KB · Pregleda: 48
Eto, a bilo je negodovanja kad je objavljeno sta dele uz pretplatu ovaj mesec...
Malo smo neskromni postali :)

Kod mene zena pocela Stray, svidja joj se. Ja cu da je obrnem kad zavrsim Horizon FW.
 
Mene Returnal izuva, kako radi mozak i mape mozga savrseno za prevenciju alchajmera
Ebo me pas kad sam i krenuo 😂

Ubio sam oko 20h igre i taman sam bio u fazonu do jaja pri kraju sam, onda pogledam na netu i skontam da nisam ni na pola.....
Preksinoc sam imao bas dobar run (oko 2h igre), i ceo build generalno, i naravno izbaguje se igra i spawnuje negde u teksturi neko cudoviste i posto ga ne vidim onda naravno ne mogu ni da ga ubijem a onda ni lockdown nece da se digne da mogu da izadjem iz prostorije.....

Smara malo sto dosta zavisi i od srece, ako ti zapadne dobar build mozes daleko da doguras, ako krenes da dobijas sve neke gluposti onda ide bas bas tesko...
 
da, da, dosta ima "srece" u returnalu... ali meni je igra bila odlicna... na kraju krajeva, nije infinite broj soba po biomu, tako da posle 50 ponavljanja levela, naucis sve :D
u sustini, i kada posle 2 sata igre zaginem negde glupo, opet se ne iznerviram previse, vec jedva cekam opet da krenem da igram... najvise sam ginuo na prvom biomu dok sam skontao fiziku igre i mislim da mi je trevi biom bio onako, zjban... neki tower/citadel... pustinja napolju, a onda se penjes na tower...
 
bas to, ne da mi nista skoro do druge polovine drugog bioma sa prangijom... izginem i da mi u sledecem krugu hollowseekera odmah
 
Ajde samo da ubacimo diskusiju u spojlere, ja sam bio ubedjen da sam pri kraju a onda sam procitao da je to biom 3 :D

Ja sam trenutno stigao do 4og bioma, i to mi je bukvalno 10 sekundi falilo da ubijem boss-a i prodjem dalje ali me je pogresan izbor oruzija uhebao.
Zapravo najdalje stignem kada ubijem jednog boss-a i zavrsim biom, tako sam na primer direktno prosao ceo drugi i ceo treci biom iz cuga i naravno poginuo sam na onim platformama koje se pomeraju i posle mi je trebalo jedno nedelju dana da uspem da ga ubijem ali kada sam konacno uspeo malo mi je falilo da prodjem i kroz cetvrti.
Doduse ja uvek kruzim, ulazim na sva moguca opciona vrata da bih skupio sto vise stvari.

I da, jako me smara onaj nepotrebni horor momenat kada se prolazi kroz kucu, ali ajde kao vredi nagrada pa se nateram svaki put :D

Uglavnom, mora da se ide uvek kroz sve biome, ne vredi preskakati. Ja na primer iz prvog nisam isao nikad direktno u treci bas zbog toga sto moram prvo da se izlevelujem tu pa tek onda u drugom.. A sad mi je top sto kada poginem u 4om ne idem opet na pocetak, vec sam bio u fazonu nije valjda da moram svih 6 u cugu :D
 
Pa sta znam, ja sam prvi biom igrao uglavnom uvek (obidjem sve sobe osim one gde je glavni), ali sam nekad isao i direktno na vise biome, u sustini zavisi kako te krene sa itemima... desavalo se i da obidjem 3 bioma i ne nadjem nista koristno... izgubim 3 sata igre da bih zaginuo na prvom jacem monstrumu...

A dosta dugo nisam provalio da kada imas 2 corruption-a (ako se tako bese zovu), svaki sledeci ti unistava neki artifact/item... to sam nekako propustio... desilo mi se da predjem 2-3 bioma, nabuzim se maksimalno i onda krenem da sakupljam one corrupted iteme (drcno d*pe)... mislio sam da ako imas 2 corruption-a, ne dobijas 3. vec samo neki dmg dobijes (onaj info da je item destroyed mi je nekako uvek prolazio neopazen)... i kad sam tako posle 3 sata igre i X sakupljenih itema skontao da imam samo 2 itema, tad sam pop***** zato sto sam glup... Mislim da je to bio jedini rage quit u toj igri... :)
 
kako je neko napisao treba odgledati par klipova kako sta funkcionise posto igra skoro nista ne objasnjava... doduse ja sam bacio oko na net posle 1 bossa jer mi je bilo zanimljivo da igram u neznanju... posle vec postaje paćenje
 
da, da... tacno tako... igra nista ne objasnjava a i koncept igre je nestandardan...
 
ja sam sinoc upropastio mnogo dobar run zato sto sam bio alav i uzeo "jacu" pusku koju prvi put vidim...
A proleteo sam kroz 4 i 5i binom iz prve......
 
koju pusku?

sad mi se opet igra returnal, dodje mi da obrisem ovaj rdr2 i instaliram returnal... rdr2 bas na silu igram... nikako mi nije legao
 
Ne znam ni kako se zove, prvi put sam je video. Imao sam Tachyometric Carabine lvl 17 na kom sam otkljucao sva tri ona tiera (ukljucujuci i homing missles) i naletim na nesto potpuno novo lvl 22, nisam mogao ni da provalim kako se koristi jer ne mozes da pucas ni rafal, ni metak po metak, kako treba a nema ni overload. Naravno na sve to mi je naleteo roj onih letecih djavola koji bacaju bombe i samoubijaju se kad me vide 🤷‍♂️

Edit:

Dreadbound​

 
aaaa, dobar je... zanimljiv za igru, ali nezgodan ako promasujes i ako pucas na daljinu... Ja sam u sustini celu igru presao sa pumparicom, onom automatskom (sve se dobijaju u prvom biomu) i hollowseekerom
 
Pa da, a ja sam upao u arenu gde ih je bukvalno 50 iskocilo odjednom a ja ne mogu da ih pogodim jer non stop skacem i bezim zipom onim. Cak sam i figuricu imao al dzaba....
 
ja sam te arene u jednom trenutku poceo da preskacem... sto se pokazalo kao dobar izbor
 
Jes kad su opcione 😂
 
Nazad
Vrh Dno