Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Vredi li raditi preorder? Sta se dobija od bonusa?
 
Za ovu standardnu mislim da dobijaš neke šematike za oružja i avatara.
 
Ne dobijas nista da opravda razliku u cenu kao i obicno. Sto se tice preordera, mozda uradim, samo da predjem prvi deo po prvi put, sve me mrzi.. :D
 
Mislim da ce ovo mozda ako ne i sigurno biti najbrutalnija igra do sada u smislu da svako ubistvo ima tezinu i da se vidi realisticna reakcija borbe za zivot dok neko umire.
 
Mislim da ce ovo mozda ako ne i sigurno biti najbrutalnija igra do sada u smislu da svako ubistvo ima tezinu i da se vidi realisticna reakcija borbe za zivot dok neko umire.
Definitivno

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni se svidja prikazan gameplay, igra izgleda odlicno. Tesko da nadmasi prvi deo, posebno zbog ogromnih ocekivanja svih ali verujem da ce da bude jos jedan vanserijski hit
 
SW: Battlefront II je i zvanično druga PS Plus igra.
 
Pogledaj igre uz Gold i teši se. [emoji6]
 
Upravo zavrsih sa debelim zakasnjenjem Days Gone. Odlicna igra, mozda malo predugacka za moje potrebe. Igrao sam je bas dugo. Svw u svemu, odlican dozivljaj.
 
Upravo zavrsih sa debelim zakasnjenjem Days Gone. Odlicna igra, mozda malo predugacka za moje potrebe. Igrao sam je bas dugo. Svw u svemu, odlican dozivljaj.

Najbolja zombi igra ikada, jeste dugacka ali ja bih voleo da jos ima sta da se igra, ne samo da se vozi po pustom svetu :) Jedva cekam drugi deo, nadam se na PS5.
 
I ja sam na poslednjoj trecini, sve sam nekako odlagao igranje jer su ljudi rekli da je prosecna. Ja ne znam po cemu prosecna jer je meni odlicna, totalno mi je legla, i ceo settings i gameplay i prica... Bas mi je potaman, sa uzivanjem izvrsavam zadatke za kapetana Kourija i jos po nekog... :D
 
I ja sam na poslednjoj trecini, sve sam nekako odlagao igranje jer su ljudi rekli da je prosecna. Ja ne znam po cemu prosecna jer je meni odlicna, totalno mi je legla, i ceo settings i gameplay i prica... Bas mi je potaman, sa uzivanjem izvrsavam zadatke za kapetana Kourija i jos po nekog... :D

Pa to je zato sto ljudi plitko gledaju stvari, ja sam odmah provalio da je igra dobra, iako je prva trecina bas spora, ali to je najmanje bitno, najbitnija je atmosfera i interakcija sa svetom, a to je ovde vrhunski uradjeno, osecas se kao da si tamo. Ali sta drugo ocekivati od Sony studija.

Evo pre neki dan sam pokusao da igram poslednjeg Tomb Raidera, i ne znam da li me je Uncharted razmazio, ali to kao da su se deca igrala, prazno, robotski, uzasan combat, cak i grafika koja izgleda dobro, izgleda dobro kako bi brojali shadere i rezoluciju tekstura, a ne da izgleda realno :) PC developeri stvarno pojma nemaju, ili je to krivica izdavaca, prvih par Tomb Raidera su bili vrh, dok su bili Playstation ekskluzive :)
 
Poslednja izmena:
I tih prvih par je bilo na PC-u, ali slazem se za nove Tomb Raider igre...
 
Ja sam stalno nešto gunđao igrajući Days Gone. Te šuplja im je priča, te kakva je ovo sad nebuloza, pa repretativne su im misije, sve na sličan kalup ... Ali sam svejedno terao napred, jako i do samog kraja. I moram da priznam da sam baš uživao. Jedino sam imao malo problema sa hordama, ali je i to bilo zabavno.

Dok sam Shadow of a Tomb Raider batalio negde u prvoj polovini igre. Nije ni prići Nejtanu Drejku, *mjau**mjau**mjau*.
 
Ono pritiskanje sa hordama pred kraj im jedino nije trebalo, mogli su to da ostave kao challenge kome se svidja taj koncept igranja.

Sreca pa postoji glitch da im se ne ristoruje health kada zbrises u neko selo po jos municije, pa se grindovanje snajperom i bombama isplati za sat-dva uz dosta gundjanja.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Moze pomoc,koliko je potrebno max vremena da ps4 support odgovori na mail?
Imam neki problem,ali vec 3-4 nedelje nema odgovora.
 
Pa nesto mnogo se oduzilo,nisam imao iskustva sa njima,nit' sam imao potrebe.
Videcu onda ponovo da posaljem.
Hvala.
 
Chat samo i dobijes odgovor za sekund
 
Bogami, dosta pristojan junski Plus. Nadam se da ce biti igrive u singleplay.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Jedno, verujem već mnogo puta prežvakano, pitanjce - PES 2020 ili FIFA 2020?

Nemam nikakav fudbal, a sad je sve na sniženju:
FIFA 20 - £8.99.
eFootball PES 2020 Standard Edition - £4.99
eFootball PES 2020 Legend Edition - £6.99
 
kako se ulogujete na US store? meni stalno forsira playstation da me prebaci na "lokalni" UK
 
To je verovatno jer si prijavljen na UK store-u. Probaj da se odjaviš, koristi drugi browser, pobriši sve temp files and cookies, uključi vpn i tome sl.
 
Nazad
Vrh Dno