Šta je novo?

PlayStation - Diskusija o igrama

Kad upalim konzolu udjem sa jednog naloga a dr dzojstik sa drugog naloga... jel mora jedan bar sa pes naloga da udje ili obojca sa 2 raz naloga npr?

Mene je tako Fifa zezala i koliko se secam ova je procedura.Upalim konzolu,napravim gost nalog,upalim drugi dzojstik,sa prvog udjem u nalog gde mi fifa i to je to.
 
Zanima me kada se narucuje, tj. radi preorder na Base, da li igru salju na dan samog izlaska, pa cekam tipa 5-7 dana ili salju pre pa nekim cudom da mi stigne na dan izlaska ili dan, dva kasnije?

Kakva im je procedura? Je l' neko radio preorder nekad?
 
Pozdrav ljudi, stiže mi konzola za neki dan, pročitao sam ovde puno toga, napravio USA nalog, pogledao ponudu, razmisliću o PS+ itd. Zanima me gde je nabolje kupovati igre, ima li nekog pravila? Ako se ne igra online da li se mogu uzeti EU verzije, da li radi sve normalno na USA nalogu? Izvinite na ovim pitanjima, ali sam totalno nov u ovome, pa ako nekom nije teško da napiše samo to osnovno oko nabavke igara.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Zanima me kada se narucuje, tj. radi preorder na Base, da li igru salju na dan samog izlaska, pa cekam tipa 5-7 dana ili salju pre pa nekim cudom da mi stigne na dan izlaska ili dan, dva kasnije?

Kakva im je procedura? Je l' neko radio preorder nekad?

Posalju ti pre
 
90% igara ćeš najpovoljnije naći na samoj PSN prodavnici, dok neke naslove možeš da potražiš i na cdkeys (God of War, Horizon Zero Dawn npr.).

Ako misliš da kupiš igru za EU ili UK region, moraćeš da napraviš nalog za njih.
 
OK, hvala puno. Šta je sa tim Base sajtom, vidim da imaju PES 2020 po povoljnoj ceni, šalju u Srbiju, to pretpostavljam nema veze sa USA nalogom, disk je u pitanju? Znači igre sa cdkeys rade normalno na USA nalogu ako sam dobro razumeo?
EDIT: Jasno je za cdkeys, video sam da imaju UK i USA igre, pa tu biram šta mi treba.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Tako je. Disk nema region lock, samo DLC dodaci za tu igru. Dakle region igre i DLC-a mora da se poklapa.

Base sajt je za fizičke kopije.
 
Odlično, hvala na odgovoru.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Nba2k20 3.99 na psn

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
"Kurosawa mode" i japanski audio :Klanjanje
 
Okruženje, posvećenost detaljima, animacija, muzika... Ovo će biti jedna od najjačih PS4 igara.
 
Ambijent, muzika sve je veoma, veoma lepo, ali mi najvise upada u oci onaj genericki open world gejmplej sa sve 2x bamboo/yellow flower lootingom... mislim da ako su zeleli fokus na prici i da sve to ostavi veoma jak utisak trebao je bar semi open world uz apsolutno minimalan collectathlon da se igrac bas uzivi u taj svet.

Sto se tice japanskog voiceovera, kakvo je stanje sa animacijama lica, cini mi se da se usta animirana samo za engleski?
 
Yep, mada ako svet odradjen dobro kao u RDR2, sa dobrom pricom, nece predstavljati problem.
Ostaje da se vidi, ali meni sam ambijent i izvedba iz trejlera obecava za odlican samurai power trip, sto je dovoljan razlog da pazarim igru... :)

U svakom slucaju uz FF7 remake verovatno najbolje sto Sony nudi ove godine da pocasno isprati PS4...
 
Poslednja izmena:
Ako open world bude upola dobar kao RDR2 biće dobro. Plašim se takodje da ne preraste u generički open world kao što Gdin_M reče. Ali nikad se ne zna.

Što se tiče voiceovera mislm da je neko u chat-u rekao da je lipsync radjen za engleski.

Svakako kupujem. Taman su pretekle pare od jedne igre čije ime nećemo spominjati :D
 
Igra lepo izgleda na momente i to je to.
Ono ubijanje neprijatelja gde ga vata ishijas posle svakog kila je atraktivno ali ce da smori posle 30 kilova.
Neprijatelji izbezumljeni.
Sto se open worlda tice opet uvidjam koliko je rdr2 remek delo. Bolje da su napravili linearno iskustvo nesto kao crysis 3 da mozes malo da vrdas ali ne puno.
Onaj prosli gameplay je mnogo bolje izgledao, bio je mnogo konkretniji. Ovaj video mi je bas slabasan.
Unistavanje brodogradilista mi izgleda ko far cry oslobadjanje kampova sto mi je na nos izaslo a cini mi se da ce ovde toga biti dosta.
Trenutno gledam seriju kingdom i bas sam pod katana gasom, ali mislim da ovo necu igrati.
 
Slazem se da igra deluje genericno po pitanju mape i da mirise na Ubi formulu, mada je HZD malo osvezio koncept, sto ne znaci da i ovde ne moze da bude slucaj.
Ne volim ni ja nacickan open world koncept, ali uvek u takvim igrama moze da se odigra samo main story i doziras ili preskocis sporedne misije...

Samo sto je ova igra dosla kao za dalebu samar, tj kao porucena za sve fanove koji se loze na drevni Japan... Setting i tematika koja uvek obecava.
Verujem da ce Ubi da se sutira u *uzice jer sta god da izbace sada bice samo bleda kopija ove igre, a ljudi su kukali za AC Japan godinama... Mada je i drevna Kina odlicna opcija (posebno u periodu "warring states" odnosno nastajanju Kine kakvu znamo)

A za kolegin post iznad - ako zelis nesto novo, nesto divlje...
Imas ovu drugu igru sto izlazi oko 20. juna za PS4... Sudeci po tvojim preferencama i stavovima (na komsijskom forumu) - preporuka je da je odradis pre-order po mogusctvu sto, dok nije nestalo.
Imaces 20ak sati vrhunske imerzije u njoj i verujem nezaboravno igracko (i linearno) iskustvo koje trazis, prevashodno po pitanju price...
Imerzija ce ti biti odlicna, bez da spojlujem, posebno od druge polovine igre... :)
Zaista bih voleo da bacis svoju recenziju ovde nakon sto je odigras jer, kako kazu, u pitanju je GOTY ako ne i igra generacije za PS4 u najavi! :)
 
Poslednja izmena:
@Yojinbo ukoliko se tvoj post odnosi na mene, o kojoj je igri rec? Nisam razumeo da li pises o igri koja tek treba da izadje ili igri koja je vec izasla?
A linearno iskustvo je nesto sto mislim da bi Tsushimi vise leglo a ne nesto sto ja prizeljkujem. Ja sam na komsijskom forum u mafia temi bas i napisao da prizeljkujem neki dobar novi open world.
Salzem se za ovo sto si napisao da je fokus samo na main story mozda dobro resenje da se igra ipak odigra. Ali postoji mogucnost da je napredak u main story uslovljen skupljanjem nekakvih stvari u free roam. To ce tek da saznamo.
 
Nazad
Vrh Dno