Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Bioschock igre su na Premiumu recimo. Ne znam da li su one za PS3, ali bih rekao da su za PS4.
 
Bioshock igre nažalost odlaze za par dana.

Last of Us remastered edition je na premium a to je ja mislim izažlo samo za PS4 i ima sve DLC uključene.
 
Bioshock igre nažalost odlaze za par dana.

Last of Us remastered edition je na premium a to je ja mislim izažlo samo za PS4 i ima sve DLC uključene.
TLOU Remaster na Premium? Ovaj koji je bio u kolekciji?

Jesi siguran da nije samo trial ovog rimejka (tzv. TLOU part 1)?
 
Da da u pravu si definitivno. Nidje veze iskreno, svi ostali PS4 remasteri su na Extra.
 
TLOU Remaster se davao djaba za PSN pretplatnike jos prije 2 godine uz onih ostalih desetak igara sto sada ukidaju. Ako vec nisu. Mislim da je iz tog razloga sada na Premium

I ima samo jedan remake, TLOU PT1. Nema novi ili stari.
 
Dosta ljudi (ukljucujuci mene) cesto mesa remaster i remake pa zato ponekad pisemo novi/stari
 
Remaster je verzija koja je izasla sa PS4, kada su portovali PS3 verziju igre.
Remake je ovaj novi kada su PS4 unapredili u PS5 verziju.

Ili obrnutno, uvek sam brkao to :D
 
Remaster je poboljsana grafika, bolji frejmrejt ali u sustini sto se tice priče i gejmpleja nista se.ne menja, a u remake te stvari su podlozne promeni takodje
 
Remaster = ista igra sa nekim unapredjenjima poput vecom rezoluciom tekstura, veca rezolucija slike, bolji framerate i jos koje sitnice. Ali je osnova ista igra.
Remake = potpuno nova igra, moguce i novi engine kao sa PT1 koja nema nikakve veze sa starom. Nekada developeri recikliraju stare stvari poput zvukova ili pojedinih animacija kao u PT1 ali u sustini, 99% stvari je novo, remake znaci nova igra from ground up.

A prica, misije i neki dodatci ili izbacivanje iz igre, moze biti u obe verzije.
 
I to je remaster. Odradili su bolji upgrade nego neke igre sto su dobile "deklarisani" remaster. I dosao je nakon 10 godina. Remaster TLOU je bio samo nakon 1 godine od originala.

Ali razlog zasto R* ne zove remaster je sto ce za par godina izbaciti remaster/remake GTA5 i prodavati po 60$. A onda RDR2 itd itd. Znaju sta rade.

Ja i dalje cekam RDR remake. Fino radi emulator na PCu, ali opet..
 
Pozdrav,
da li i dalje funkcionise kupovina PSN na turskom nalogu? I kojom metodom? Znam da je bilo aktuelno pre godinu dana preko Cryptopay kartice
 
Cryptopay vise ne radi. Pogledaj opstu PS5 temu, tu se pisalo o alternativama pre par dana
 
Čeka se RDR 1-2 i TLoU part 2 remake za ps5..
Mislim da se vec uveliko suska da R* radi na rimejku RDR1... Da li ce biti u RDR2 ili nekom novom endzinu ostaje da se vidi.
Ja jedva cekam, verovatno day 1 kupovina.

Voleo bih da izbace i remake Max Payna 1 i 2.
MP3 i Kane&Lynch odigrao proslog leta ponovo, odlicno mi legli iako su poprilicno stariji naslovi.
 
Mislim da se vec uveliko suska da R* radi na rimejku RDR1... Da li ce biti u RDR2 ili nekom novom endzinu ostaje da se vidi.
Ja jedva cekam, verovatno day 1 kupovina.

Voleo bih da izbace i remake Max Payna 1 i 2.
MP3 i Kane&Lynch odigrao proslog leta ponovo, odlicno mi legli iako su poprilicno stariji naslovi.
Kane and Lynch kakva igra
 
Prvi put cujem za to. :D
 
Prvi put cujem za to. :D
A sta ces kad si jos mali... :p
Odlican 3rd person cover shooter, barem sto se price, trebalo je i film da snime. Cini mi se da je Brus Vilis trebao da glumi.
Nastavak nisam igrao jer je navodno bas los bio.

Inace je iz tog zlatnog perioda za gaming, koje bilo od '98 do '06/'07, sta god da je tada iskocilo je odmah bilo instant klasik.
Svake godine iskoci barem 6-7 naslova koji su u najmanju ruku odlicni, pritom i oni manji su bili dobri..
Nije bilo toliko hiperprodukcije kao danas, ali sve sto se pojavilo je bilo vredno odigrati


@Marko-Dj
Da da, to je ta glasina. Vecina igara koja je "leakovana" kod njih je kasnije i objavljeno.
 
A sta ces kad si jos mali... :p
Odlican 3rd person cover shooter, barem sto se price, trebalo je i film da snime. Cini mi se da je Brus Vilis trebao da glumi.
Nastavak nisam igrao jer je navodno bas los bio.

Inace je iz tog zlatnog perioda za gaming, koje bilo od '98 do '06/'07, sta god da je tada iskocilo je odmah bilo instant klasik.
Svake godine iskoci barem 6-7 naslova koji su u najmanju ruku odlicni, pritom i oni manji su bili dobri..
Nije bilo toliko hiperprodukcije kao danas, ali sve sto se pojavilo je bilo vredno odigrati


@Marko-Dj
Da da, to je ta glasina. Vecina igara koja je "leakovana" kod njih je kasnije i objavljeno.
Pa tad sam i zakoracio u PC gaming, cudno da mi nije zapala za oko, dok Max Payne je classic!
 
Iskreno, malo sam u cudu kad vidim da se Kane&Lynch kotira kao dobra igra, jer ja kad sam video na sta ono lici, bio sam u fazonu "kakav je ovo krs?" 😄
Cak mislim da ih imam na nekom bundle-u i da ih nisam ni ubacio na steam.
 
Iskreno, malo sam u cudu kad vidim da se Kane&Lynch kotira kao dobra igra, jer ja kad sam video na sta ono lici, bio sam u fazonu "kakav je ovo krs?" 😄
Cak mislim da ih imam na nekom bundle-u i da ih nisam ni ubacio na steam.
Nije igra da je krs,nego uzas. Evo na ps3 odvojili su servere za online digital/disk,jos u svijetu video igara koliko ja znam nije bilo.
Mi smo jurili trofeje za Digital verziju, serveri su bili uzasni,non stop neko je izgubio vezu sa serverom. Dok na disk je bilo,kazu igraci.
Al kao igra prica,nista spec ima masu bolji igara uradjenih tipa army of two meni duplo bolja
 
Mislim da se vec uveliko suska da R* radi na rimejku RDR1... Da li ce biti u RDR2 ili nekom novom endzinu ostaje da se vidi.
Ja jedva cekam, verovatno day 1 kupovina.

Voleo bih da izbace i remake Max Payna 1 i 2.
MP3 i Kane&Lynch odigrao proslog leta ponovo, odlicno mi legli iako su poprilicno stariji naslovi.
Ufff Kain&Lynch oba dela kakve su to igretine bile.Zlatno doba PS3 .To bi mogli da vrate u psn Premium ponudi a neki remake bi mi legao kao budali šamar .
Ta sinergija oba lika pomešana sa njihovim konstantnim trabunjanjem u akciji ludila bez pauze je meni baš legla .
Samo pažnja ,ove igre se igraju noću dok deca spavaju 😉
 
Poslednja izmena:
Ja sam to na xboxu360 probao, međutim ona fora sa vhs kvalitetom video akcije i drmanje kamere mi nisu bas legli 😅
 
Da li je Royal CD Keys pouzdan za kupovinu?
Više volim sajtove koji imaju PP, ali je ovde dopuna od 100usd trenutno vrlo povoljna.
 
Nazad
Vrh Dno