Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Pa paypal ljudi, gde god mozete i nema zime.
 
Jeste u smislu sigurnosti, ali krenulo se od troška provizije a u slučaju PP je još veća
 
Da, da, jasno.. Kao sto ni PS+ vaucer ne bi prosao, samo sam se istripovao da ne bacim 30e..

btw ne znam kako da postavim valutu na CD keys pa da me ispadne najjeftinije, naplatili su mi 27e a u ebankingu mi je skinuto 29e zbog neke konverzije a ne znam kako i zasto. Na kartici mi je racun u eur, na sajtu sam izabrao valutu eur...
Nisu ti naplatili toliko, već su ti toliko rezervisali.

Banka rezerviše određen procenat da bi se zaštitila od kursnih promena. Vratiće razliku kada se transakcija zvanično proknjiži po kursu na dan knjiženja.
 
Poslednja izmena:
Zasto ne mogu da platim na cdkeys Fifu21?

Vec sam kupio US PS+ pretplatu pre 2 meseca, bez ikakvih problema i sada mi samo traz CVC kod sa kartice, ali svaki put mi izbaci "This transaction could not be processed".

Probao sam i da ubacim drugu karticu i svasta nesto, i opet nece.
 
Imas dovoljno novca na kartici?
 
Yup. Sad sam kupio na Offgamers dopunu za PS Store, bez ikakvih problema.

A ovde mi stigne poruka da su skinuli 1$ i da mi je odmah vraceno. Mobi banka je u pitanju...
 
Taj dolar ti gugl skida da proveri da li je kartica validna, pogledaj ko je "trgovac"

Ja sam kupio fifu 21 juce tamo i kod mi stigao instant

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
HOLDg.co/hel mi izadje kao trgovac u sms poruci...

Najgorw je sto pretpostavljam da je problem u adresi ili sl. jer nece da prodju dve debitne i jedna kreditna kartica. Pa sam napravio novi nalog i probao i opet nece...
 
Pozdrav svima. Hteo bih da kupim playstation plus US pretplatu,imam us acc.. , e sad jel su one region lock ili može se aktivirati iz bilo koje zemlje, pošto vidim da na nekim key shopovima piše da ne može iz zemlje u kojoj se nalazim.?

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
 
Pozdrav svima. Hteo bih da kupim playstation plus US pretplatu,imam us acc.. , e sad jel su one region lock ili može se aktivirati iz bilo koje zemlje, pošto vidim da na nekim key shopovima piše da ne može iz zemlje u kojoj se nalazim.?

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
Mozes aktivirati iz bilo koje zemlje, samo je vazno da uzmes us pretplatu i da je us racun

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ok, hvala..

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
 
32 funti uk psn godinu dana. Shopto
 
Jel' može 'ea play' da se aktivira kod nas?Mislim na US nalog,treba mi zbog FIFE,jer jedino tako mogu da je download-ujem.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
A sto ne mozes da kupis samo kljuc za igru?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
A sto ne mozes da kupis samo kljuc za igru?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Kupio sam ključ za igru,radi se o FIFA 18,a oni su sve starije igre iz FIFA franšize spakovali u EA Play,pa ne mogu da je aktiviram ako se ne pretplatim na PLAY paket.
Redeem-ovao sam kod ali je nema u biblioteci,zbog toga.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Prvi put čujem za ovakav slučaj,da za kupljenu igru treba EA pretplata.
Veruj,pokrenuo sam slučaj kod PAY PAL-a,odbili su me i kažu da je sve ispravno_Obratio sam se CD keys podršci kažu da je sve u redu sa kodom,kao što i jeste,redeemovao sam,ali je nema u biblioteci.
Pitao sam čak i EA podršku,oni me poslali SONY-ju,oni(SONY) kažu da se ne bave takvim pitanjima i da se obratim 'retail-eru' i kompaniji čija je igra.
Znači vrzino kolo_Ostalo mi da probam sa EA play,jer su tu sve njihove igre,bar većina.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Ako si kupio i aktivirao kod za Fifu onda ti EA pretplata ne treba. EA pretplata sluzi da nju placas i da igras igre a da ne moras direktno da ih kupujes. Jedno drugo iskljucuje tako da tu nesto debelo ne stima....
 
Krenula black friday akcija na psn, Watch Dogs Legion već 35% popusta a nema mesec dana od izlaska :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 
^ Što svedoči o kvalitetu WD... Znaš i sam koliko je Sony u stanju da cedi suvu drenovinu iz popularnih naslova...

Šalim se, meni lično je ta igra totalno njesra grafički, izvedba, one retardirane maske, ma sve... Uz ogradu da je nisam igrao, samo gledao gameplay na yt...
 
Nisam uspeo da uzmem Fifu21 na cdkeys, ali sam zato uplatio dopunu na offgamers i vidim da su poceli regularni popusti na PS Store, pa sam uzeo tamo Champioms Edition za 36 $. Standardna je na 50% popusta...
 
Ako si kupio i aktivirao kod za Fifu onda ti EA pretplata ne treba. EA pretplata sluzi da nju placas i da igras igre a da ne moras direktno da ih kupujes. Jedno drugo iskljucuje tako da tu nesto debelo ne stima....
Kao što sam i rekao,uzeo sam na Amazonu kod za jedan mesec(EA Play) i skidam igru odatle,na store je nije bilo.
Znači ako hoćeš da igraš starije naslove,moraš uzmeš EA play,nema veze što si već uneo kupljen ključ od igre(ne važi za igre koje su na store-u zvanično).
Dokaz:IMG_20201120_200301.jpg

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
Pogledajte prilog 292710
 
Poslednja izmena:
A kako znaš da ćeš moći da igraš i kad ti istekne taj mesec pretplate?

Sent from OnePlus 7 Pro
 
A kako znaš da ćeš moći da igraš i kad ti istekne taj mesec pretplate?

Sent from OnePlus 7 Pro
Zato što sam je kupio,meni je bilo bitno samo da je zapamti biblioteka.Da mi bude na 'purchased' kartici,jer je neki 'bug' u pitanju bio,pa mi se nije pojavljivala na listi kupljenih igara.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Ako je samo do buga onda okej, nadam se da si rešio problem tako :)

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Jel moze pomoc, prosle godine 1. decembra uplatim ps+ i aktiviram, koristio sam normalno dok nisam prodao konzolu pre 50ak dana, ulogujem se sad na sajt i odem na svoj nalog, na kartici subscription pise 'You currently don't have any subscriptions' , neko ideju ?
 
Jel moze pomoc, prosle godine 1. decembra uplatim ps+ i aktiviram, koristio sam normalno dok nisam prodao konzolu pre 50ak dana, ulogujem se sad na sajt i odem na svoj nalog, na kartici subscription pise 'You currently don't have any subscriptions' , neko ideju ?
Imaju neki bug, i kod mene na sajtu ne piše ništa. Ali kad proverim na konzoli tu piše sve uredno

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Eh da imam konzolu pa da proverim.... cak mi u transactions stoji 1/12/2019, ali kao nemam nikakavu pretplatu aktivnu....
 
Mislim da to pise po pravilu. Skini playstation app pa tamo proveri.
 
Nazad
Vrh Dno