Šta je novo?

PlayStation - Akcije, promocije i PSN dopune

Zaboravio sam da ipak moram imati pretplatu kako bih igrao ps igre, koliko kosta najpovoljnije 6 meseci i gde uzeti?
 
Bolje uzmi samo Maj pa od 13 Juna uzimaj PS PLUS EXTRA. Ovaj sad ps plus postaje essentials a po meni je ps plus extra mnogo bolji. Tako da moj savet je uzmes mesec dana ps plus a u junu uzmes ps plus extra sa kojim dobijas bazu od 400 igara i nastavis njega da uzimas.

Here’s what’s included in each membership tier

PlayStation Plus Essential

Provides the same benefits that PlayStation Plus members are getting today, such as:
• Monthly downloadable games
• Exclusive discounts
• Cloud storage for saved games
• Online multiplayer access
There are no changes for existing PlayStation Plus members in this membership plan.

PlayStation Plus Extra
• Provides all the benefits from the Essential tier
• Adds a catalogue of up to 400 of the most enjoyable PS4 and PS5 games, including:
o Death Stranding
o God of War
o Mortal Kombat 11
o Returnal
o Marvel’s Spider-Man
o Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
• New games will be added to the Game Catalogue every month while others may leave the service.

PlayStation Plus Premium
• Provides all the benefits from Essential and Extra tiers
• Adds up to 340 additional games, including:
o PS3 games available via cloud streaming
o A catalogue of beloved classic games available in both streaming and download options from the original PlayStation, PS2 and PSP generations
• Offers cloud streaming access for original PlayStation, PS2, PSP and PS4 games offered in the Extra and Premium tiers in markets where PlayStation Now is currently available plus 11 new countries.2
• Customers can stream games using PS4 and PS5 consoles, and PC.3
• Time-limited game trials will also be offered in this tier, so customers can try select games before they buy
 
Cim daju Fifu sada znaci da ce biti ukljucena u tu novu pretplatu nekako, nikad ni jedna aktuelna sportska igra nije bila kao PS plus igra koliko se ja secam
 
Mene interesuje samo da li ce moci upgrade sa essentials na extra da se radi iz walleta?
 
Niko ne zna ništa oko upgradea, kapiram da će ćutati sve do pokretanja novog servisa.
 
Bio je NBA 2K20 ali tipa mesec dana pre izlaska 2K21
 
Taman sam mislio da s jeseni odem na xbx ali sad vec ne znam, deluje da sad kopiraju microsoft sa tom bazom igara.
 
PS Now postoji vec ko zna koliko godina i sigurno pre Game Passa. Neverovatno mi koliko mnogo ljudi misli da Soni tek sad to uvodi da iskopira Microsoft :)

Izvini ali poslednji put sam upalio PS4 pre 4 godine, tada je bilo kvalitetnih free igara na prst jedne ruke da nabrojiš, možda se u skorije vreme nešto promenilo evo sada saznajem 🙂
 
Aha, sad uzeo da pročitam ponovo i da, stvarno napisali da se plaća razlika u ceni. Ja se još uvek nadam da će dati neki relativno jeftin upgrade :D

A šta znam, ja se nadam da će moći iz walleta, koliko se sećam isključivo kartice su bile samo za onu opciju kada kupiš 1 mesec PS+ pa da osiguraju reccurring payment. Ako platiš celu razliku za npr. 6 meseci, ne vidim logiku da ne daju.
 
Najverovatnije neće moci iz walleta tj. biće potrebno dodati karticu na nalog, isto kao što je slučaj sa ea play
 
Bolje uzmi samo Maj pa od 13 Juna uzimaj PS PLUS EXTRA. Ovaj sad ps plus postaje essentials a po meni je ps plus extra mnogo bolji. Tako da moj savet je uzmes mesec dana ps plus a u junu uzmes ps plus extra sa kojim dobijas bazu od 400 igara i nastavis njega da uzimas.

Here’s what’s included in each membership tier

PlayStation Plus Essential

Provides the same benefits that PlayStation Plus members are getting today, such as:
• Monthly downloadable games
• Exclusive discounts
• Cloud storage for saved games
• Online multiplayer access
There are no changes for existing PlayStation Plus members in this membership plan.

PlayStation Plus Extra
• Provides all the benefits from the Essential tier
• Adds a catalogue of up to 400 of the most enjoyable PS4 and PS5 games, including:
o Death Stranding
o God of War
o Mortal Kombat 11
o Returnal
o Marvel’s Spider-Man
o Marvel’s Spider-Man: Miles Morales
• New games will be added to the Game Catalogue every month while others may leave the service.

PlayStation Plus Premium
• Provides all the benefits from Essential and Extra tiers
• Adds up to 340 additional games, including:
o PS3 games available via cloud streaming
o A catalogue of beloved classic games available in both streaming and download options from the original PlayStation, PS2 and PSP generations
• Offers cloud streaming access for original PlayStation, PS2, PSP and PS4 games offered in the Extra and Premium tiers in markets where PlayStation Now is currently available plus 11 new countries.2
• Customers can stream games using PS4 and PS5 consoles, and PC.3
• Time-limited game trials will also be offered in this tier, so customers can try select games before they buy
A šta se dešava sa PS+ collection?
Da li te igre ostaju u osnovnom ili nekom drugom paketu? Da li su uključene i za nove korisnike?

Ne vidim da se to igde pominje.
 
Potvrđeno je iz Sonija da PS+ Collection ostaje za one na PS5 i nakon početka novog servisa.
 
Na Ign piše da se 11.05 iz PSN kolekcije briše Persona 5.
 
pozz ljudi. danas mi istice ps plus, zanima me sta bi ste vi uradili na mom mestu? :)
potreban mi je ps+ jer necak igra fifu ultimate i jos neke online igrice, tako da se premisljam sta da uradim..
da li uzeti ps+ na godinu dana (ako je jos moguce) pa posle preci na ps extru ili uzeti ps+ na mesec dana?
cini mi se da je prva varijanta jeftinija, ali ne znam da li je jos uvek moguca..
 
@Xer kupi na pouzdanom mestu i neces razmisljati. Cene u tolko pa su tolko. Alo je nesto drasticno nize odma ti pali alarm da nesto nije uredu.
 
^ Iz istog linka

 
Sad samo jos PS5 da se nabavi, jer vecinu stvari bih rado igrao ali prosto ne mogu da podnesem vise 'uzletanje' kada pokrenem PS4 Pro... 😅
 
Šta znače ove liste?
Npr. piše da će doći GoT, HZD, Spiderman MM, MK11...

Jel će ove igre dolaziti u okviru onih 3 besplatnih svakog meseca ili...?

I šta se dešava sa igrama koje smo uzeli u okviru PS+ Collections? Jel ćemo njih moći i dalje da igramo (dok imamo pretplatu) ili ne?
- Vidim da tu ima nekih preklapanja (Days Gone, GoW...).
 
Šta znače ove liste?
Npr. piše da će doći GoT, HZD, Spiderman MM, MK11...

Jel će ove igre dolaziti u okviru onih 3 besplatnih svakog meseca ili...?

I šta se dešava sa igrama koje smo uzeli u okviru PS+ Collections? Jel ćemo njih moći i dalje da igramo (dok imamo pretplatu) ili ne?
- Vidim da tu ima nekih preklapanja (Days Gone, GoW...).
Sve igre koje si do sada dobio kroz PS+ ces moci i dalje da igras, naravno ako imas pretplatu "Essentials".

I dalje ce dolaziti besplatne uz Essentials ali ne sve koje si video ovde na klipu... npr. Ghost of Tsushima dolazi samo uz Extra i Deluxe pretplate.
 
Te igre dolaze za PS+ Extra i Premium, dok druge igre dolaze u okviru onih besplatnih. Samim tim što kreće i kod Sonija ovakav vid servisa, ne računaj da će te besplatne igre biti neki naslovi, već uglavnom indie i anonimusi (poput Xbox Gold).

Ko pokupi igre sa PS+ Collection liste, ostaju mu normalno. Taj servis je ionako samo bio akcijski kako bi oni koji su propustili neke PS4 naslove imali koju igru više da igraju na PS5.
 
Nazad
Vrh Dno