Šta je novo?

PlayStation 4 - Šta treba znati o prvom uključivanju, korišćenju i održavanju

Stigo novi apdejt 11.50 Primetio sam da se manje greje i manje buka cd dok se igra igrice..
 
Da li neko moze da preporuci externi hdd od 2tb koji odgovara dimenzijama fiokice ps4, zeleo bih da ga koristim kao interni. Pa ako je neko kupovao i moze da preporuci model i firmu, bio bih zahvalan.
Nailazio sam na seagate expansion portable, wd elements/passport serije. Ali, iako su 2.5 inca, ne znam da li odgovara debljina od 9.5mm
 
Drugar hoće detetu da kupi ps4, tačnije dete skupilo neke pare, pa me pita šta kako, nije uopšte u toj priči. Našao neke likove što donose iz Nemačke, valjda 160eu konzola sa 2 kontrolera, pa čisto ako neko može da posavetuje jel to ok cena i da li postoji neka sigurnija kombinacija ovde kod nas da se kupi? Msm možda su i ljudi ok, nemam pojma, svaki savet je dobrodošao.
 
Drugar hoće detetu da kupi ps4, tačnije dete skupilo neke pare, pa me pita šta kako, nije uopšte u toj priči. Našao neke likove što donose iz Nemačke, valjda 160eu konzola sa 2 kontrolera, pa čisto ako neko može da posavetuje jel to ok cena i da li postoji neka sigurnija kombinacija ovde kod nas da se kupi? Msm možda su i ljudi ok, nemam pojma, svaki savet je dobrodošao.
Ps 4 slim ili ps 4 pro
 
Pozdrav kolege, da li mi neko moze reci nesto, u vezi modela C-Chassis CUH-1216A. Da li je ovo slim model, i ako ga sada budem otvorio novog iz kutije, da li je fw ispod 9.00. hvala unapred
 
Na slici je Slim, ali to je oznaka za Fat. Ne verujem da je velikom lancu kao što je Mediamarkt ostao Fat na stanju, ali imaju posebno Slim ulistan po višoj ceni. Tako da... ko zna.
 
greska, mislio sam da je ps5 u pitanju :D
ali ope su slicne oznake, ps4 je cuh, ps5 je cfi

CUH-12xx PS4 (Original)
CUH-20xx PS4 Slim
 
Na slici je Slim, ali to je oznaka za Fat. Ne verujem da je velikom lancu kao što je Mediamarkt ostao Fat na stanju, ali imaju posebno Slim ulistan po višoj ceni. Tako da... ko zna.
Idem da proverim pa javljam. Cena je odlicna, mislim da verzija firmware-a nije viša od 9.00 🤔 jer bih ga odmah dzejlbrejknuo
Idem da proverim pa javljam. Cena je odlicna, mislim da verzija firmware-a nije viša od 9.00 🤔 jer bih ga odmah dzejlbrejknuo
Btw i za xbox series s imaju stalno razlicite cene, jedna na popustu i druga ne.
 
FAT PS4 nisam video u prodaji od 2018te, nema sanse da je nemcima ostao negde na lageru... :D
 
Evo apdejta, jeste slim ☺️ 2216 je model, pogresno su ga izlistali na sajtu, fw je 7.50. Tako da sam ja zadovoljan, nova konzola sa garancijom sa free igrama 😁
 
Držite se na max FW 9.0 za sada. Ko ima mogućnost izbora, naravno.
 
Vrh Dno