Šta je novo?

Play Store Problem

HDMI

Cenjen
Učlanjen(a)
17.01.2016
Poruke
2,168
Poena
175
Play store ne može da pronadje aplikacije,kako lokalne Blic,B92,Eon,Iris,tako i internacionalne Paypal,Netflix,Youtube.
Uglavnom pronalazi nekakve zamenske slične aplikacije.
Kada stavim drugi google nalog na taj isti telefon,sve radi.
Kada stavim nalog, koji mi ne radi na mom telefonu,na drugi telefon,ni tamo ne radi play store pronalaženje aplikacija.
Nemam pojma sta se desilo sa google nalogom,gde je problem.
Ako neko ima ideju ,gde može biti problem,bio bih mu zahvalan.
 
Region Play Store-a ti je definitivno na nekoj drugoj državi, da ne plaćaš možda YT Premium preko Turske/Argentine ili neke druge države?
 
Country and profiles,stoji Srbija,zato mi je čudno da bar lokalne app ne pronalazi.
Još je čudnije, da na druga dva google naloga koji rade,pod Country and profiles,ne stoji Srbija,vec pise da se prebacim na Srpski play store,i da dodam platnu karticu.
Ništa mi nije jasno,ne plaćam nikakve premium sadržaje.
 
Poslednja izmena:
Pogledaj na https://payments.google.com/ možda je greškom region podešen kao Serbia (CS) što je zapravo region Srbije i Crne Gore iz praistorije. Region treba da bude Serbia (RS).
 
Country Region je Serbia (RS).
Druga dva naloga koja rade,uopšte nemaju Payments profil.
Nalog koji ne radi,ima opciju settings u payments centru,i tu pod settings dobijem zemlju,adresu ,ostala dva naloga koja rade,uopste nemaju tu opciju,odnosno settings,tako da uopste ne mogu da vidim,kako su ostala dva naloga podesena sto se regiona i zemlje tiče.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230912_213330_Samsung Internet~3.jpg
    Screenshot_20230912_213330_Samsung Internet~3.jpg
    86.9 KB · Pregleda: 9
Poslednja izmena:
Onda nemam blage veze što ti se to dešava... Možda će neko drugi znati.
 
Nazad
Vrh Dno